Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 26 tra 2024, 01:58.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Odgovori  [ 53 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
cijev od M57 "tetejca" 
Autor/ica Poruka
Brigadni General
Brigadni General
Avatar

Pridružen/a: 26 vel 2012, 13:10
Postovi: 6740
Post Re: Traži se.....
Moje je misljenje da se emailom ovo nece rijesiti.
Treba dogovriti posjetu tvonici (bilo kojoj), i vidjeti sta se moze dobiti.

Namjenska industrija, ova, kao i brodogradnja, kao i druge slicne *auti, motori, traktori) itd, i slicno ovakve stvari ce davati vlastitim stipendistima za diplomske... i stvari su cesto zasticene patentima, itd.

E, da sad se sjetih, kad sam ja isao na fakultet, svi diplomski radovi prethodnih generacija su bili dostpni u knjizinici faksa....
Ako je neko to negdje vec obradjivao na fakultetu od kolega nickax326 , moglo bi se naci.
Samo onda se pojavljuje problem da ne bude plagijat, ili ako previse citira pojedine dijelove, navodeci autora i rad, da ne bude kompilacija.
Obadvije su nezahvalne kategorije.

E, da kad spomenuh moj fakultet, u doba kad su se radovi pisali pisacom masinom, vrhunac je bio kad je jednom na mom faksu pukla bruka, jer su dosla trojica (ponavljam trojica), sa istom temom, isti dan, odbraniti diplomski, pred istom komisijom, a radovi identicni do zareza, tocke i razmaka... Prvi put sta znam da su tad trojicu srusili zbog plagijata.... prepisali iz arhive, da se ne muce decki.. :A00: a danas nista cudno koliko o tome citamo po novinama
Danas u elektronskom formatu to vec teze da se provuce.

medjutim bibiloteke i arhive u knjizbici fakulteta, mozda ipak daju neki podatak.

_________________
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”


18 sij 2020, 14:35
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 10 sij 2020, 16:06
Postovi: 61
Post Re: Traži se.....
jolly je napisao/la:
Moje je misljenje da se emailom ovo nece rijesiti.
Treba dogovriti posjetu tvonici (bilo kojoj), i vidjeti sta se moze dobiti.

Namjenska industrija, ova, kao i brodogradnja, kao i druge slicne *auti, motori, traktori) itd, i slicno ovakve stvari ce davati vlastitim stipendistima za diplomske... i stvari su cesto zasticene patentima, itd.

E, da sad se sjetih, kad sam ja isao na fakultet, svi diplomski radovi prethodnih generacija su bili dostpni u knjizinici faksa....
Ako je neko to negdje vec obradjivao na fakultetu od kolega nickax326 , moglo bi se naci.
Samo onda se pojavljuje problem da ne bude plagijat, ili ako previse citira pojedine dijelove, navodeci autora i rad, da ne bude kompilacija.
Obadvije su nezahvalne kategorije.

E, da kad spomenuh moj fakultet, u doba kad su se radovi pisali pisacom masinom, vrhunac je bio kad je jednom na mom faksu pukla bruka, jer su dosla trojica (ponavljam trojica), sa istom temom, isti dan, odbraniti diplomski, pred istom komisijom, a radovi identicni do zareza, tocke i razmaka... Prvi put sta znam da su tad trojicu srusili zbog plagijata.... prepisali iz arhive, da se ne muce decki.. :A00: a danas nista cudno koliko o tome citamo po novinama
Danas u elektronskom formatu to vec teze da se provuce.

medjutim bibiloteke i arhive u knjizbici fakulteta, mozda ipak daju neki podatak.


Student sma i nemam bas para na bacanje da idem u srbiju a pitanje je bil dopbio i pristup msm nez kakv aje politika zastave za te podatke,al slazemn se sa vama u pravu ste, kad ste spomenuli namijensku industriju u igmanu u konjicu i binas u bugojno al sam se zjb sto sma izabrao pogresno temu a ne poizvodnju metka il nes sto mi je laksi pristup podacima i sto znam sam vise neg u vez cijevi al sta sad nmgu vrtiti vrijeme da isapvim.Pretrzio sam scbrid biblioteku koja je najveca online biblioteka u svijetu al nista evo naso sam neku knjjizurnu od preko 2000 str o americkim vecinoim pa ako ce kom bit u kroisti postvljam https://www.scribd.com/document/248619829/Book-of-Gun-Patent-Drawings-1j e...


19 sij 2020, 20:45
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5380
Lokacija: Zagreb
Post Re: Traži se.....
Nick , ona Jollyjeva preporuka par postova prije , čini mi se da je to za tebe .


19 sij 2020, 21:02
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 10 sij 2020, 16:06
Postovi: 61
Post Re: Traži se.....
Mirok je napisao/la:
Nick , ona Jollyjeva preporuka par postova prije , čini mi se da je to za tebe .

evo zvao sam al niko se ne javlja na broj pa sam posalo email,ja se izvinjavam par dana me nije bilo ovim sma bio opterecen stvarno najgore ciejli dna provedes trzec i nista ne nades


19 sij 2020, 21:07
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 10 sij 2020, 16:06
Postovi: 61
Post Re: Traži se.....
Mirok je napisao/la:
Nick je li bilo sreće?

neee msm da cu prija dobit bingo neg ovo sto trazim


19 sij 2020, 21:17
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5380
Lokacija: Zagreb
Post Re: Traži se.....
Pokušaj i sutra kada je radni dan , ipak je to firma koja radi cijevi.


19 sij 2020, 21:32
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 10 sij 2020, 16:06
Postovi: 61
Post Re: Traži se.....
Mirok je napisao/la:
Pokušaj i sutra kada je radni dan , ipak je to firma koja radi cijevi.

hocu svakako


19 sij 2020, 21:48
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 10 sij 2020, 16:06
Postovi: 61
Post Re: Traži se.....
Mirok je napisao/la:
Ajde ovako,pošalji email g Željku Rusanu(Rusan Mikron),Hum Bistrički.
On ima sve,puškarstvo,servis,proizvodnju,znanje,a najvažnije volju napraviti svakomu što mu treba!
Ako netko kod nas bi to mogao znati to je on.
Preko poruke mu objasni traženo i napiši da ćeš ga nazvati.Tel:049 301 692
Poruku pošalji sada,a nazovi sutra tokom dana.
Ako treba reci da te preporučio Miro iz Zagreba.
Eto Nick,sretno i javi jesi li uspio!

Mro hvala vam puno olaksali ste mi enmate poima k0oliko mozda nesto i bude


Privitak/ci:
Capture.JPG
Capture.JPG [ 52.86 KIB | Pogledano 27347 put/a. ]
20 sij 2020, 12:36
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5380
Lokacija: Zagreb
Post Re: Traži se.....
Nema na čemu Nick.
Nadam se da će biti u redu.
Javi kako ide.


20 sij 2020, 12:55
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 10 sij 2020, 16:06
Postovi: 61
Post Re: Traži se.....
Mirok je napisao/la:
Nema na čemu Nick.
Nadam se da će biti u redu.
Javi kako ide.

Naravno :A03: :A03:


20 sij 2020, 13:04
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5380
Lokacija: Zagreb
Post Re: Traži se.....
Pozdrav prijatelju Nick!
Ima li dobrih vijesti? :lol:


16 vel 2020, 16:57
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 05 ožu 2019, 18:16
Postovi: 535
Post Re: Traži se.....
Odgovori na mail od Zastave se mogu zaboraviti. Slao sam im upite oko nabave poluautomata i cijevi direktno iz tvornice, u par mjeseci ništa. Frend je isto slao za nešto svoje, ništa.

Puno sreće s ovime. Zadnja sam godina strojarstva u Mariboru i isto idem putevima oružja kako stvari stoje.

_________________
"Things that are complex are not useful, things that are useful are simple." - Mikhail T. Kalashnikov
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway


16 vel 2020, 19:08
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5380
Lokacija: Zagreb
Post Re: Traži se.....
johnnyboyy1711 je napisao/la:
Odgovori na mail od Zastave se mogu zaboraviti. Slao sam im upite oko nabave poluautomata i cijevi direktno iz tvornice, u par mjeseci ništa. Frend je isto slao za nešto svoje, ništa.

Puno sreće s ovime. Zadnja sam godina strojarstva u Mariboru i isto idem putevima oružja kako stvari stoje.

Balkan ,Balkan....


16 vel 2020, 20:13
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 53 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan