Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 18 tra 2024, 19:27.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Odgovori  [ 1421 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 72  Sljedeća
CHAT 
Autor/ica Poruka
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 14 kol 2018, 17:22
Postovi: 524
Post Re: CHAT
Mirok je napisao/la:
Čak i prof Primorac kaže da od 25 evidentiranih kao korona,čak 19 vjerojatno nije korona.
To su rezultati najnovijih ispitivanja i revizije testiranja.

Mozda je tako ali i onda ima korone ,ljudi umiru. Uostalom sta se postize laganjem o koroni i tko će tu izvući korist ?


10 ruj 2020, 22:14
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5373
Lokacija: Zagreb
Post Re: CHAT
Pitanje je koliko je ljudi umrlo od korone?
Umiru uglavnom jako stari ljudi i osobe sa komorbiditetom jer imaju oslabljen imunitet.
Tko bi mogao imati koristi?
Mnogi.......farmaceuti,političari,interesne skupine,uvoznički lobi....
Moje je mišljenje da za početak se ide na ograničavanje i ukidanje ljudskih prava,a prave ciljeve čemo vidjeti.


10 ruj 2020, 22:26
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 14 kol 2018, 17:22
Postovi: 524
Post Re: CHAT
Mirok je napisao/la:
Pitanje je koliko je ljudi umrlo od korone?
Umiru uglavnom jako stari ljudi i osobe sa komorbiditetom jer imaju oslabljen imunitet.
Tko bi mogao imati koristi?
Mnogi.......farmaceuti,političari,interesne skupine,uvoznički lobi....
Moje je mišljenje da za početak se ide na ograničavanje i ukidanje ljudskih prava,a prave ciljeve čemo vidjeti.

Zamisli samo da jedna Njemačka dozvoli da joj ekonomija potone zbog interesa neke farmaceutske tvrtke...neozbiljno pomalo
U stvari čovjeku je ljepše smisliti urotu i sve napraviti zanimljivijim nego sto u stvari jeste :D


Zadnja izmjena: damirdj75; 10 ruj 2020, 22:40; ukupno mijenjano 1 put/a.



10 ruj 2020, 22:30
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5373
Lokacija: Zagreb
Post Re: CHAT
U svojim opaskama prvenstveno se dotičem situacije u Hrvatskoj i mjerama kod nas.
Za mene je pravi primjer recimo Švedska!


10 ruj 2020, 22:39
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 14 kol 2018, 17:22
Postovi: 524
Post Re: CHAT
Mirok je napisao/la:
U svojim opaskama prvenstveno se dotičem situacije u Hrvatskoj i mjerama kod nas.
Za mene je pravi primjer recimo Švedska!

Ok i ja sam rekao da su mjere možda pretjerane ali trenutno sve funkcionira relativno normalno


10 ruj 2020, 22:41
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5373
Lokacija: Zagreb
Post Re: CHAT
damirdj75 je napisao/la:
Mirok je napisao/la:
U svojim opaskama prvenstveno se dotičem situacije u Hrvatskoj i mjerama kod nas.
Za mene je pravi primjer recimo Švedska!

Ok i ja sam rekao da su mjere možda pretjerane ali trenutno sve funkcionira relativno normalno

O tome ti govorim!
I funkcioniralo bi i bez maski,aplikacija,bez straha među ljudima,bez trovanja sa svim tim dezinficijensima.......


10 ruj 2020, 22:46
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 14 kol 2018, 17:22
Postovi: 524
Post Re: CHAT
Mirok je napisao/la:
damirdj75 je napisao/la:
Mirok je napisao/la:
U svojim opaskama prvenstveno se dotičem situacije u Hrvatskoj i mjerama kod nas.
Za mene je pravi primjer recimo Švedska!

Ok i ja sam rekao da su mjere možda pretjerane ali trenutno sve funkcionira relativno normalno

O tome ti govorim!
I funkcioniralo bi i bez maski,aplikacija,bez straha među ljudima,bez trovanja sa svim tim dezinficijensima.......

Dezinficijens nije obaveza,ako ne nosis maskicu najgore što ti se može dogoditi je da te neko upozori na to,sankcija nema
Jbg ja maskicu nosim i zbog sebe i zbog drugih


10 ruj 2020, 22:51
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5373
Lokacija: Zagreb
Post Re: CHAT
Ma ja naravno i tebi dajem za pravo da budeš zadovoljan situacijom.
Ali kako sam već rekao , meni tu smrdi ,jako smrdi......


10 ruj 2020, 22:57
Profil
Narednik
Narednik
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2016, 22:47
Postovi: 404
Lokacija: Sesvete
Post Re: CHAT
damirdj75 je napisao/la:
Sto je točno laž ? Reakcija u prvom valu je možda pretjerana ali tada se nije znalo apsolutno ništa o samom virusu...Možda misliš da je naš vodeći epidemiolog Toni Cetinski :mrgreen:


Osnovni smisao ove farse je mentalna kontrola. Na tebe djeluje, a na mene i veliki broj ljudi ne. Kada lažljivi likovi kao Lauc i Đikić krenu raspredati u utjerivati strah, jasno ti je da su i oni svjesni da lažu i da im je sve teže ustrajati u svojim petljancijama i oksimoronskim izjavama.


10 ruj 2020, 23:04
Profil
Razvodnik
Razvodnik
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2020, 04:11
Postovi: 170
Lokacija: Osijek
Post Re: CHAT
Mirok je napisao/la:
Ma ja naravno i tebi dajem za pravo da budeš zadovoljan situacijom.
Ali kako sam već rekao , meni tu smrdi ,jako smrdi......

Smrdi i meno, ali sam pdlucjo kako se moderno kaze biti ovca, jednostavno je tako lakse, nekako sam jps naivan i ne smatram se strucnjakom za sve i vjerujem da nekog klinca ima... Ježim se od mentaliteta koji nas obuzima, glavni smo kritičari glazbi, a dvije note neznamo napisati, bolji izbornici od dalića, a nismo trenirali ni limače 15.hnl, epidemiolozi, a neznamo jednostavni kemijski spoj objasniti... I tako dalje... E toga je mene strah, to je moja korona

_________________
Slučajni događaj stvar je nemara...


10 ruj 2020, 23:09
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 14 kol 2018, 17:22
Postovi: 524
Post Re: CHAT
frulica je napisao/la:
damirdj75 je napisao/la:
Sto je točno laž ? Reakcija u prvom valu je možda pretjerana ali tada se nije znalo apsolutno ništa o samom virusu...Možda misliš da je naš vodeći epidemiolog Toni Cetinski :mrgreen:


Osnovni smisao ove farse je mentalna kontrola. Na tebe djeluje, a na mene i veliki broj ljudi ne. Kada lažljivi likovi kao Lauc i Đikić krenu raspredati u utjerivati strah, jasno ti je da su i oni svjesni da lažu i da im je sve teže ustrajati u svojim petljancijama i oksimoronskim izjavama.

Slusam pazljivo,mentalna kontrola...krajnji cilj je ?


10 ruj 2020, 23:10
Profil
Narednik
Narednik
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2016, 22:47
Postovi: 404
Lokacija: Sesvete
Post Re: CHAT
damirdj75 je napisao/la:
Dezinficijens nije obaveza,ako ne nosis maskicu najgore što ti se može dogoditi je da te neko upozori na to,sankcija nema
Jbg ja maskicu nosim i zbog sebe i zbog drugih


O čemu ti, kako nema sankcija? Probaj ući u javni prijevoz, ljekarnu, gruntovnicu...mup...o tome se i radi. Što se mene tiče ljudi slobodno mogu po čitav dan biti pod maskama, neka stave foliju na glavu briga me...ali nemojte to meni nametati.


10 ruj 2020, 23:11
Profil
Narednik
Narednik
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2016, 22:47
Postovi: 404
Lokacija: Sesvete
Post Re: CHAT
damirdj75 je napisao/la:
Slusam pazljivo,mentalna kontrola...krajnji cilj je ?


Da ne dovodiš u pitanje odluke vlastodržaca, da bezpogovorno i bez razmišljanja radiš ono što ti kažu, ma kako besmisleno izgledalo. Da živiš u strahu ako ne slušaš vlast ide ti lockdown i javno osuđivanje.


10 ruj 2020, 23:17
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 14 kol 2018, 17:22
Postovi: 524
Post Re: CHAT
frulica je napisao/la:
damirdj75 je napisao/la:
Dezinficijens nije obaveza,ako ne nosis maskicu najgore što ti se može dogoditi je da te neko upozori na to,sankcija nema
Jbg ja maskicu nosim i zbog sebe i zbog drugih


O čemu ti, kako nema sankcija? Probaj ući u javni prijevoz, ljekarnu, gruntovnicu...mup...o tome se i radi. Što se mene tiče ljudi slobodno mogu po čitav dan biti pod maskama, neka stave foliju na glavu briga me...ali nemojte to meni nametati.

Vidiš to je stvar izbora ,možeš staviti masku i ući u ljekarnu ili ne ući
Recimo meni se ne sviđa da iza mene u redu stoji neko bez maskice.


10 ruj 2020, 23:18
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5373
Lokacija: Zagreb
Post Re: CHAT
damirdj75 je napisao/la:
frulica je napisao/la:
damirdj75 je napisao/la:
Dezinficijens nije obaveza,ako ne nosis maskicu najgore što ti se može dogoditi je da te neko upozori na to,sankcija nema
Jbg ja maskicu nosim i zbog sebe i zbog drugih


O čemu ti, kako nema sankcija? Probaj ući u javni prijevoz, ljekarnu, gruntovnicu...mup...o tome se i radi. Što se mene tiče ljudi slobodno mogu po čitav dan biti pod maskama, neka stave foliju na glavu briga me...ali nemojte to meni nametati.

Vidiš to je stvar izbora ,možeš staviti masku i ući u ljekarnu ili ne ući
Recimo meni se ne sviđa da iza mene u redu stoji neko bez maskice.

To nije izbor,to je nametanje !


10 ruj 2020, 23:20
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 14 kol 2018, 17:22
Postovi: 524
Post Re: CHAT
frulica je napisao/la:
damirdj75 je napisao/la:
Slusam pazljivo,mentalna kontrola...krajnji cilj je ?


Da ne dovodiš u pitanje odluke vlastodržaca, da bezpogovorno i bez razmišljanja radiš ono što ti kažu, ma kako besmisleno izgledalo. Da živiš u strahu ako ne slušaš vlast ide ti lockdown i javno osuđivanje.

Znači tu vlast čini skupina ljudi koju si izabrao ti i ja i Mirok...Opet izbor ,drugi put glasaj za nekoga tko ne donosi besmislene odluke


10 ruj 2020, 23:21
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5373
Lokacija: Zagreb
Post Re: CHAT
Ja ne!


10 ruj 2020, 23:22
Profil
Narednik
Narednik
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2016, 22:47
Postovi: 404
Lokacija: Sesvete
Post Re: CHAT
damirdj75 je napisao/la:
Vidiš to je stvar izbora ,možeš staviti masku i ući u ljekarnu ili ne ući
Recimo meni se ne sviđa da iza mene u redu stoji neko bez maskice.


Ako je to tako kako ti kažeš, onda mi moramo izgraditi dva paralelna društva...ili ćemo se vratiti na inicijalnu premisu zašto građani trebaju imati oružje u posjedu. Jer od usmenog upozorenja za nošenje maske, do provođenja istog oružjem je mali korak.


10 ruj 2020, 23:24
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 14 kol 2018, 17:22
Postovi: 524
Post Re: CHAT
Mirok je napisao/la:
Ja ne!

Onda ćeš reći da ti neko nešto nameće :D Na ove izbore nisam ni ja izašao ,ali volja većine se mora poštivati :D


10 ruj 2020, 23:25
Profil
Narednik
Narednik
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2016, 22:47
Postovi: 404
Lokacija: Sesvete
Post Re: CHAT
damirdj75 je napisao/la:
Znači tu vlast čini skupina ljudi koju si izabrao ti i ja i Mirok...Opet izbor ,drugi put glasaj za nekoga tko ne donosi besmislene odluke


Da ne idem previše u obrazlaganje. Trenutna vlast je nelegalno nametnuta, a nikako od naroda izabrana.


10 ruj 2020, 23:28
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 1421 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 72  Sljedeća

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan