Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 12 svi 2024, 23:56.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Odgovori  [ 2513 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 126  Sljedeća
COVID19 - opasnost 21. stoljeća 
Autor/ica Poruka
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5392
Lokacija: Zagreb
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Delboya i Rodneya u stožer i Znanstveno vijeće!


12 ožu 2021, 19:35
Profil
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 pro 2011, 15:27
Postovi: 1887
Lokacija: Nin
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Mirok je napisao/la:
Delboya i Rodneya u stožer i Znanstveno vijeće!

Pita san ih, pa neće, nemaju kad, DelBoy se pokušava ubacit za povjerenika u Podravku :D

_________________
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.


12 ožu 2021, 19:38
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5392
Lokacija: Zagreb
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Šteta što nisu u Fortenovi,sada čujem da ju preuzimaju Rusi.
A Plenki se hvalio kako su on i ekipa dobro odigrali sa Agrokorom :A13: ......maestralno,stvarno!


12 ožu 2021, 19:54
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5392
Lokacija: Zagreb
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Bilo je dobro pogledati Bujicu,danas je repriza u 12,30(Z1).
Da se čuje i druga strana.


16 ožu 2021, 07:02
Profil
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 14 lip 2018, 18:34
Postovi: 1365
Lokacija: Karlovac
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Opet naklapanja da će se puno više cijepiti, a cjepiva nigdje. O kakvih oni 100k doza pričaju pih... kolega s posla mi se naručio onaj prvi dan kad je par sati radila stranica pa su ju skinuli, mjesec i nešto nakon je opet dobio obavijest da je registriran za cjepljenje, a datuma i mjesta nula bodova.


04 tra 2021, 15:20
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5392
Lokacija: Zagreb
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Fali im cjepiva,fali u konačnici ljudi koji se žele cijepiti.
I dalje će svega faliti,a neki moji koji su se cijepili,dobili su koronu....!?


04 tra 2021, 15:25
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3590
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Eto bas mi nesto zapelo za misa ...


Privitak/ci:
AFORD.jpg
AFORD.jpg [ 18.59 KIB | Pogledano 10461 put/a. ]

_________________
Nemoguće je Nemoguće
07 tra 2021, 18:22
Profil
Brigadni General
Brigadni General
Avatar

Pridružen/a: 26 vel 2012, 13:10
Postovi: 6756
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Nekoliko dana vec niko na ovoj temi (najjaca na forumu), niko nista ne pise, pa sam vec mislio da je epidemija vec prosla...
Sad se lex javio! :A00:

_________________
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”


07 tra 2021, 18:55
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5392
Lokacija: Zagreb
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Svih ovih dana na Velesajmu, jedva da je došla polovica ljudi koja se trebala cijepiti.
Veliko je nepovjerenje prema cjepivima....opravdano.


07 tra 2021, 20:25
Profil
Pozornik
Pozornik

Pridružen/a: 19 kol 2019, 12:51
Postovi: 25
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Nisam se bas raspisao o nekim cisto streljackim temama, pa bar ovdje.. Primio sam obje vakcine, Pfeizer. Nikakvih problema ni poslije prve, ni druge. Sad sam, navodno, bar neko vrijeme zasticen, a valjda i moja okolina od mene. Bilo kako bilo, alternativa JA TO NECU primiti, nije nikakva alternativa! Ako se mislimo rijesiti ovog sranja.


08 tra 2021, 08:54
Profil
Poručnik
Poručnik

Pridružen/a: 23 tra 2009, 23:48
Postovi: 1042
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Vjerujem u cijepljenje i znanost. Ali AZ ne želim primiti jer zašto bih primio nešto manje efikasnosti i s nuspojavama (ma kako malo vjerojatnim), ako postoji bolje cjepivo?

Posebno sam bijesan na privilegiranu đubrad koja se cijepila preko reda isključivo Pfizerom, a mi stoka sitnog zuba bismo trebali riskirati AZ.

Prijavio sam se kod obiteljskog liječnika krajem 2020., u sustav cijepise prvi dan otkako je pokrenut, a prije 10-ak dana i u Srbiji. Pa da vidimo hoće li nam cjepivo osigurati naša država ili Vučić.


08 tra 2021, 09:48
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5392
Lokacija: Zagreb
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Ariel je napisao/la:
Vjerujem u cijepljenje i znanost. Ali AZ ne želim primiti jer zašto bih primio nešto manje efikasnosti i s nuspojavama (ma kako malo vjerojatnim), ako postoji bolje cjepivo?

Posebno sam bijesan na privilegiranu đubrad koja se cijepila preko reda isključivo Pfizerom, a mi stoka sitnog zuba bismo trebali riskirati AZ.

Prijavio sam se kod obiteljskog liječnika krajem 2020., u sustav cijepise prvi dan otkako je pokrenut, a prije 10-ak dana i u Srbiji. Pa da vidimo hoće li nam cjepivo osigurati naša država ili Vučić.

Moglo bi se desiti da će prije Vučić.
A ova đubrad koju spominješ,da ,pitanje je što su primili,a ja nisam siguran jesu li uopće što primili...?


08 tra 2021, 13:26
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5392
Lokacija: Zagreb
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Vesof4 je napisao/la:
Nisam se bas raspisao o nekim cisto streljackim temama, pa bar ovdje.. Primio sam obje vakcine, Pfeizer. Nikakvih problema ni poslije prve, ni druge. Sad sam, navodno, bar neko vrijeme zasticen, a valjda i moja okolina od mene. Bilo kako bilo, alternativa JA TO NECU primiti, nije nikakva alternativa! Ako se mislimo rijesiti ovog sranja.

Ja ti dajem za pravo da se cijepiš ako hoćeš,ali moraš i ti drugima dozvoliti da drugačije odluče i misle.
Ne znam na temelju čega misliš da će se cijepljenjem išta riješiti?
Od kada se cijepi protiv gripe,a gripe opet i uvijek ima.


08 tra 2021, 13:31
Profil
Pozornik
Pozornik

Pridružen/a: 19 kol 2019, 12:51
Postovi: 25
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Mirok je napisao/la:
Vesof4 je napisao/la:
Nisam se bas raspisao o nekim cisto streljackim temama, pa bar ovdje.. Primio sam obje vakcine, Pfeizer. Nikakvih problema ni poslije prve, ni druge. Sad sam, navodno, bar neko vrijeme zasticen, a valjda i moja okolina od mene. Bilo kako bilo, alternativa JA TO NECU primiti, nije nikakva alternativa! Ako se mislimo rijesiti ovog sranja.

Ja ti dajem za pravo da se cijepiš ako hoćeš,ali moraš i ti drugima dozvoliti da drugačije odluče i misle.
Ne znam na temelju čega misliš da će se cijepljenjem išta riješiti?
Od kada se cijepi protiv gripe,a gripe opet i uvijek ima.


Postovani gospodine.. Hvala na dopustenju, eto, vec jesam. Nista nisam birao (i ne mozee se birati, bar za sada) nego sam nakon cijepljenja pitao - a sta sam to dobio? Naravno, vasa ja volja i izbor sta cete i kako, nisam ja taj koji vam nesto dozvoljava ili zabranjuje. Ne temeljim svoj rezon ni na cemu osim na zelji da konacno zagrlim unuke.


08 tra 2021, 15:50
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5392
Lokacija: Zagreb
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
A koji je razlog do sada,da se ne zagrle unuci?
Ja nisam dozvolio da mi strada obiteljski żivot i ne vidim razloga i u buduće.


08 tra 2021, 17:38
Profil
Pozornik
Pozornik

Pridružen/a: 19 kol 2019, 12:51
Postovi: 25
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Mirok je napisao/la:
A koji je razlog do sada,da se ne zagrle unuci?
Ja nisam dozvolio da mi strada obiteljski żivot i ne vidim razloga i u buduće.


Eh.. Osnovni razlog tomu je da prvenstveno moja supruga (za sebe se ne sekiram previse) ne smije biti zarazena! Preskacem detalje iz kojih sve zdr. razloga. A manja djeca mogu biti prenosnici toga, mada nemaju ni simptoma! Pa da ne bi vukli vraga za rep, vidimo se samo preko digitalnih medija. Ni po muke da smo samo mi u pitanju, tako je vecini starijih pa i u vasem susjedstvu! Drago mi je da vam ide dobro i nadam se da cete biti i ostati zdravi i veseli!!


08 tra 2021, 18:03
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5392
Lokacija: Zagreb
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Hvala na lijepim željama!
Zdravlje i veselje i ja svima želim!
Samo u ovoj prići sa koronom puno toga ne štima.....pisali smo o tome ....
Prošle godine na sto slučajeva dnevno ,oni proglase zaključavanje,time nam unište gospodarstvo,budućnost.....
Danas ima 3500 slučajeva i isti ti se ni približno ne zabrinjavaju kako su lani....!?
A još kažu kako je sadašnji soj još opasniji...!?


08 tra 2021, 18:44
Profil
Poručnik
Poručnik

Pridružen/a: 23 tra 2009, 23:48
Postovi: 1042
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Mislim da su razlozi za to sljedeći:

1. ne možemo si više priuštiti lockdown
2. naučili smo više o virusu


09 tra 2021, 09:32
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5392
Lokacija: Zagreb
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Ariel je napisao/la:
Mislim da su razlozi za to sljedeći:

1. ne možemo si više priuštiti lockdown
2. naučili smo više o virusu

Slażem se , ali lockdown si nismo nikada mogli priuštiti,a šteta je nenadoknadiva.
Problem je što oni koji su nam nanijeli štetu i dalje vode zemlju,a odgovornost ne žele preuzeti.
Štoviše,uvjeravaju nas kako i onda i sada oni odlično rade,a zapravo nas zadužuju na dnevnoj bazi.
Vidimo npr,da ni lijekova nema jer su dugovi preveliki,ljudi oboljeli od karcinoma nemaju terapiju,međutim ministar ne preuzima odgovornost,a kamoli da podnese ostavku.


09 tra 2021, 09:50
Profil
Poručnik
Poručnik

Pridružen/a: 23 tra 2009, 23:48
Postovi: 1042
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
To su već pitanja koja nemaju veze s koronom. Pojam odgovornosti ne postoji. Netko u sustavu je nešto skrivio, zatajio, zamračio? Ostavku će dati samo ako onaj iznad njega procijeni da ga se isplativije odreći. Nikad i nikako je netko ne daje zbog vlastitog osjećaja odgovornosti.

A u problemu smo jer (moje mišljenje):
- glasački aparat uhljebljen u strukture ne da nije smanjen, već i dalje raste; kao takav guši nas sve
- velik broj stručnih mladih ljudi koji bi trebali biti nositelji razvoja sad su van Hrvatske (a plaćali smo im obrazovanje)
- saniraju se gospodarski mrtvaci, u političke svrhe ili kao privid da se nešto radi
- demografski smo još i gori, nemamo dovoljno podmlatka da pokrije sve ove koji će za 20g u mirovinu
- sustav obrazovanja je potčinjen interesnim skupinama koje žele proizvoditi glasače, a ne kvalitetne ljude
- odrekli smo se industrije u korist turizma, što se u ovim okolnostima pokazuje loše

Čak i ova ogromna pomoć kojom se premijer ponosi (kao da se prosjak ponosi milodarom) bit će plasirana u državne tvrtke koje su neefikasne i generatori gubitaka.


09 tra 2021, 10:16
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 2513 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 126  Sljedeća

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan