Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 18 tra 2024, 20:59.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
U spomen VUKOVARU 
Autor/ica Poruka
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5373
Lokacija: Zagreb
Post Re: U spomen VUKOVARU
A ono kada su naši dečki minirali mostove na Dunavu,a Tuđman naredio da se ukloni eksploziv?
Dečki su eksploziv uklanjali i plakali.....znali su da slijedi pokolj.
Da su mostovi dignuti u zrak,Vukovar nikada ne bi pao,velikosrbi ne bi mogli prebaciti tolike snage.


25 stu 2020, 13:53
Profil
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:19
Postovi: 1467
Post Re: U spomen VUKOVARU
Ma jok,to su sve teorije zavjere.Ja sam na dnevniku HTVa gledao da je predsjednik dok je umirao rekao zadnje rijeci.Cuvajte mi moju Hrvatsku.U tom trenutku nije ga bilo briga cak ni za unuka Sinišu, koji vozi pogibeljne utrke po Evropi cijeli rat.

_________________
https://www.youtube.com/user/toniiii9/videos


25 stu 2020, 14:12
Profil Web stranica
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik

Pridružen/a: 14 kol 2009, 13:53
Postovi: 673
Post Re: U spomen VUKOVARU
Darko11 je napisao/la:
Sta ima pricati Mesic koji je u toj vlasti bio jedan od ljudi sa trona?Dakle on moze biti samo saucesnik koji pokusava izvuci svoju guzicu odavanjem pojedinih pikanterija i pripisivajuci ih Tudjmanu koji je vec umro.Lukav je obrva zestoko.


sjekira je napisao/la:
ono o Tuđmanovom planiranju Ovčare i helikopteru (za jedno i drugo čujem prvi put) čujem bi ostavio autorima koji ispijaju pive ispred lokalnog mini marketa

Autori su Vukovarci koji pisu knjige,a oni sa pivama ispred supermarketa su obicno autori nekog transparenta za Ajduk ili Dinamo, sa dubokoumnom domoljubnom porukom punom Srba na vrbama .Nekad im i plate koju pivu za to da malo potpaljuju, a onda uzvracaju Grobari i Cigani i tako svi sretni i zadovoljni.


može, nema problema.. proslijedi ime autora i naslov gdje to piše.


25 stu 2020, 14:32
Profil
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik

Pridružen/a: 14 kol 2009, 13:53
Postovi: 673
Post Re: U spomen VUKOVARU
Darko11 je napisao/la:
Ma jok,to su sve teorije zavjere.Ja sam na dnevniku HTVa gledao da je predsjednik dok je umirao rekao zadnje rijeci.Cuvajte mi moju Hrvatsku.U tom trenutku nije ga bilo briga cak ni za unuka Sinišu, koji vozi pogibeljne utrke po Evropi cijeli rat.


jeftine laži iz KOSove kuhinje


25 stu 2020, 14:33
Profil
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik

Pridružen/a: 14 kol 2009, 13:53
Postovi: 673
Post Re: U spomen VUKOVARU
Mirok je napisao/la:
A ono kada su naši dečki minirali mostove na Dunavu,a Tuđman naredio da se ukloni eksploziv?
Dečki su eksploziv uklanjali i plakali.....znali su da slijedi pokolj.
Da su mostovi dignuti u zrak,Vukovar nikada ne bi pao,velikosrbi ne bi mogli prebaciti tolike snage.

U Vukovaru nema mosta preko Dunava, ni jedan od tri mosta ma Dunavu od nisu bili u nijednom trenutku minirani i bili su pod kontrolom JNA od travnja 1991.


25 stu 2020, 14:42
Profil
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:19
Postovi: 1467
Post Re: U spomen VUKOVARU
sjekira je napisao/la:
Darko11 je napisao/la:
Ma jok,to su sve teorije zavjere.Ja sam na dnevniku HTVa gledao da je predsjednik dok je umirao rekao zadnje rijeci.Cuvajte mi moju Hrvatsku.U tom trenutku nije ga bilo briga cak ni za unuka Sinišu, koji vozi pogibeljne utrke po Evropi cijeli rat.


jeftine laži iz KOSove kuhinje

To je izjavio Hebrang,a Tudjmanov unuk Sinisa Kosutic aktivno se bavio autoutrkama pocetkom 90 ih.Automobilizam mi je omiljeni sport.Ovo su cinjenice a ne KOS.

Od literature preporucam Vilima Karlovica "Prezivio sam Vukovar i Ovcaru".Do nje lako dodjes u tiskanom izdanju,sve ostalo sa neta i tv sto je pricalo o tom ,nestalo je netragom.Vidim nema vise online knjige onog Srpskog vojnika iz postrojbe koja je napadala Vukovar, koju sam citao prije 10 ak godina.Ni spomena na nju.Mladi Jastreb koji je na Htv negdje pocetkom 2000tih izjavljivao u emisiji uzivo, sto bi radio komunistima u Zg da je mogao doci do njih a ja osobno slusao i gledao ,odjednom je zasutio,dobro su ga podmazali.Nema vise ni Pukanica ,ni Latinice,cak ni "60 min " na BiH tv.Upravo si mi pomogao da svatim da nam je cenzura napredovala u odnosu na prije 15 ak godina.Likvidirani fizicki ili usutkani.I mi napredujemo ipak.

_________________
https://www.youtube.com/user/toniiii9/videos


25 stu 2020, 21:56
Profil Web stranica
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5373
Lokacija: Zagreb
Post Re: U spomen VUKOVARU
sjekira je napisao/la:
Mirok je napisao/la:
A ono kada su naši dečki minirali mostove na Dunavu,a Tuđman naredio da se ukloni eksploziv?
Dečki su eksploziv uklanjali i plakali.....znali su da slijedi pokolj.
Da su mostovi dignuti u zrak,Vukovar nikada ne bi pao,velikosrbi ne bi mogli prebaciti tolike snage.

U Vukovaru nema mosta preko Dunava, ni jedan od tri mosta ma Dunavu od nisu bili u nijednom trenutku minirani i bili su pod kontrolom JNA od travnja 1991.

Tko je rekao da su mostovi u Vukovaru?
Pročitaj što kaže Dedaković o rušenju mostova na Dunavu.
Kako je Dedaković srušio most u Gunji,a kao nije se moglo i tako blokirao Tuzlanski korpus?
Obrana se trebala organizirati na liniji Ilok-Šid,ali ništa od obrane,ni rušenja mostova jer Tuđman se već dogovorio sa Slobom.
Sve je dokumentirano i objavljeno u pisanim medijima-Večernji,Slobodna.........knjige......


26 stu 2020, 01:07
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5373
Lokacija: Zagreb
Post Re: U spomen VUKOVARU
Darko11 je napisao/la:
Ma jok,to su sve teorije zavjere.Ja sam na dnevniku HTVa gledao da je predsjednik dok je umirao rekao zadnje rijeci.Cuvajte mi moju Hrvatsku.U tom trenutku nije ga bilo briga cak ni za unuka Sinišu, koji vozi pogibeljne utrke po Evropi cijeli rat.

A drugi unuk Dejan je od djeda dobio banku,da je vodi u takvim teškim trenucima! :A02:
A netko je i to morao,jer ostali su morali na front.


26 stu 2020, 01:12
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5373
Lokacija: Zagreb
Post Re: U spomen VUKOVARU
I kao i prije,nakon dana kada se sjećamo Vukovara,o Vukovaru više nitko ne govori,o Vukovarcima isto.
I nažalost tako će biti do iduće godine i tih dana,kada će političari opet zaključiti da Vukovar postoji i da je NJIMA u interesu o Vukovaru govoriti.
Besramno!!!


20 pro 2020, 20:55
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5373
Lokacija: Zagreb
Post Re: U spomen VUKOVARU
Iskoristio bih temu da spomenem da smo ostali bez gen Nojka Marinovića!
Odlaze istinski heroji i ljudi!
Sućut obitelji i prijateljima ,neka mu je VJEČNA SLAVA I HVALA!!!


06 sij 2021, 20:51
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5373
Lokacija: Zagreb
Post Re: U spomen VUKOVARU
Dani sjećanja na žrtvu Vukovara su pred nama...
Budimo ponosni na obranu grada mučenika,a budimo ponosni i ponizni prema braniteljima i najboljima među svima nama ,koji su u toj obrani položili svoje živote!
Upalimo svijeće na prozorima i pokušajmo biti dostojni GRADA HEROJA !


16 stu 2021, 18:00
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5373
Lokacija: Zagreb
Post Re: U spomen VUKOVARU
I još je godina prošla i opet se sjećamo Vukovara .
Herojskoga Grada i Grada heroja !


17 stu 2022, 21:27
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5373
Lokacija: Zagreb
Post Re: U spomen VUKOVARU
Evo nas opet nakon godinu dana.
Zbog našega Vukovara,Škabrnje i inih ,tužni smo i ponosni.


18 stu 2023, 00:32
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 33 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 19 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan