Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 18 tra 2024, 03:50.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Odgovori  [ 1421 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 72  Sljedeća
CHAT 
Autor/ica Poruka
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 14 kol 2018, 17:22
Postovi: 524
Post Re: CHAT
frulica je napisao/la:
damirdj75 je napisao/la:
Vidiš to je stvar izbora ,možeš staviti masku i ući u ljekarnu ili ne ući
Recimo meni se ne sviđa da iza mene u redu stoji neko bez maskice.


Ako je to tako kako ti kažeš, onda mi moramo izgraditi dva paralelna društva...ili ćemo se vratiti na inicijalnu premisu zašto građani trebaju imati oružje u posjedu. Jer od usmenog upozorenja za nošenje maske, do provođenja istog oružjem je mali korak.

Ako je za tebe oružje sredstvo nametanja volje manjine onda nam se razmišljanja jako razlikuju :D


10 ruj 2020, 23:30
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5368
Lokacija: Zagreb
Post Re: CHAT
Vidiš to je ta razlika između tebe i mene.
Ja na izbore uvijek izađem i dam svoj glas.
Ljudi koji ne izađu,oni uvijek glasaju za pobjednika,pa si i ti tako izabrao. ;)


10 ruj 2020, 23:31
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 14 kol 2018, 17:22
Postovi: 524
Post Re: CHAT
frulica je napisao/la:
damirdj75 je napisao/la:
Znači tu vlast čini skupina ljudi koju si izabrao ti i ja i Mirok...Opet izbor ,drugi put glasaj za nekoga tko ne donosi besmislene odluke


Da ne idem previše u obrazlaganje. Trenutna vlast je nelegalno nametnuta, a nikako od naroda izabrana.

Ne bih se složio ali svakako poštujem tvoje mišljenje


10 ruj 2020, 23:33
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 14 kol 2018, 17:22
Postovi: 524
Post Re: CHAT
Mirok je napisao/la:
Vidiš to je ta razlika između tebe i mene.
Ja na izbore uvijek izađem i dam svoj glas.
Ljudi koji ne izađu,oni uvijek glasaju za pobjednika,pa si i ti tako izabrao. ;)

Nisam vidio nikoga tko bi napravio neki iskorak :D
Pobjednik je volja većine ,demokracija .


10 ruj 2020, 23:36
Profil
Narednik
Narednik
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2016, 22:47
Postovi: 404
Lokacija: Sesvete
Post Re: CHAT
damirdj75 je napisao/la:
Ako je za tebe oružje sredstvo nametanja volje manjine onda nam se razmišljanja jako razlikuju :D


Nipošto, ja nikad oružjem, a ni na bilo koji drugi način neću nikoga prisiliti da uvaži i postupi po mom mišljenju, ali postoji velika mogućnost, a i već se dešava sa meni nameće tuđe mišljenje i tuđa shvaćanja svijeta koji me okružuje i tiče se direktno mene.


10 ruj 2020, 23:40
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5368
Lokacija: Zagreb
Post Re: CHAT
Upravo to ljudi ne razumiju.
U konačnici glas svih onih koji ne glasaju se uglavnom pripisuje pobjedniku(Dontova metoda).


10 ruj 2020, 23:41
Profil
Razvodnik
Razvodnik
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2020, 04:11
Postovi: 170
Lokacija: Osijek
Post Re: CHAT
Mene više od svega navedenog brine deficit samo kritičnosti kod ljudi... Malo čovjeka među ljudima ima...

_________________
Slučajni događaj stvar je nemara...


10 ruj 2020, 23:43
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5368
Lokacija: Zagreb
Post Re: CHAT
Tihi72 je napisao/la:
Mene više od svega navedenog brine deficit samo kritičnosti kod ljudi... Malo čovjeka među ljudima ima...

To ti je posljedično povezano sa ovom situacijom!


10 ruj 2020, 23:45
Profil
Razvodnik
Razvodnik
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2020, 04:11
Postovi: 170
Lokacija: Osijek
Post Re: CHAT
Mirok je napisao/la:
Tihi72 je napisao/la:
Mene više od svega navedenog brine deficit samo kritičnosti kod ljudi... Malo čovjeka među ljudima ima...

To ti je posljedično povezano sa ovom situacijom!

I opcenito sa svime sto mediji prenose... Citajuci komentarw na fb... Katastrofa

_________________
Slučajni događaj stvar je nemara...


10 ruj 2020, 23:46
Profil
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Avatar

Pridružen/a: 30 ožu 2008, 20:55
Postovi: 6676
Lokacija: Zagreb
Post Re: CHAT
Tihi72 je napisao/la:
Smrdi i meno, ali sam pdlucjo kako se moderno kaze biti ovca, jednostavno je tako lakse, nekako sam jps naivan i ne smatram se strucnjakom za sve i vjerujem da nekog klinca ima... Ježim se od mentaliteta koji nas obuzima, glavni smo kritičari glazbi, a dvije note neznamo napisati, bolji izbornici od dalića, a nismo trenirali ni limače 15.hnl, epidemiolozi, a neznamo jednostavni kemijski spoj objasniti... I tako dalje... E toga je mene strah, to je moja korona
Imamo isti nacin razmisljanja o situaciji :D kao da si moje misli napisao

_________________
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"


11 ruj 2020, 20:40
Profil
Razvodnik
Razvodnik
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2020, 04:11
Postovi: 170
Lokacija: Osijek
Post Re: CHAT
Ovi stranci sa reklamama na forumu su ko jehovi svjedoci za vrijeme nedwljnog rucka na vratima...

_________________
Slučajni događaj stvar je nemara...


12 lis 2020, 11:18
Profil
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Avatar

Pridružen/a: 30 ožu 2008, 20:55
Postovi: 6676
Lokacija: Zagreb
Post Re: CHAT
trebao bih promjeniti pitanja za registraciju, ovo mi se cini kao da su botovi i da su vec naucili sve odgovore na pamet. pokusat cu se pozabaviti s tim... do tad ignorirajte, ja baniram i obrisem cim vidim/stignem

_________________
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"


12 lis 2020, 20:52
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: CHAT
Mike_Torello je napisao/la:
....Ježim se od mentaliteta koji nas obuzima, glavni smo kritičari glazbi, a dvije note neznamo napisati, bolji izbornici od dalića, a nismo trenirali ni limače 15.hnl, epidemiolozi, a neznamo jednostavni kemijski spoj objasniti..


E sada ne bih ja bio ja da ne okrenem pilu ??

NE volim kada nas se NACIONALNO pokusava prikazati glupima i neobrazovanima, iako imamo cak i nepismneih u danasnje vrijeme no to niposto ne znaci da je covjek glup !

NE znam koliko je Vas imalo prilike u svom zivotu sretati i raditi sa ljudima drugih nacija i sa drugih kontinenata iste ili slicne zivotne dobi ?? Ja sam iznenadio i to vrlo NEugodno sa opcom ne-kulturom i ne-znanjem vecine tih koji se prozivaju da nam budu UZORI! Od osnovnih stvari matematike, fizike, kemije, mehanike, zemljopisa, povijesti !

Jos gore je sto nam danasnji sustavi bukvalno kopirjau takvo programiranje i zaglupljivanje mladih narastaja pa cemo vrlo brzo moci stati rame uz rame sa GLUPANIMA !

_________________
Nemoguće je Nemoguće


12 lis 2020, 22:11
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5368
Lokacija: Zagreb
Post Re: CHAT
lex-lutor je napisao/la:
Mike_Torello je napisao/la:
....Ježim se od mentaliteta koji nas obuzima, glavni smo kritičari glazbi, a dvije note neznamo napisati, bolji izbornici od dalića, a nismo trenirali ni limače 15.hnl, epidemiolozi, a neznamo jednostavni kemijski spoj objasniti..


E sada ne bih ja bio ja da ne okrenem pilu ??

NE volim kada nas se NACIONALNO pokusava prikazati glupima i neobrazovanima, iako imamo cak i nepismneih u danasnje vrijeme no to niposto ne znaci da je covjek glup !

NE znam koliko je Vas imalo prilike u svom zivotu sretati i raditi sa ljudima drugih nacija i sa drugih kontinenata iste ili slicne zivotne dobi ?? Ja sam iznenadio i to vrlo NEugodno sa opcom ne-kulturom i ne-znanjem vecine tih koji se prozivaju da nam budu UZORI! Od osnovnih stvari matematike, fizike, kemije, mehanike, zemljopisa, povijesti !

Jos gore je sto nam danasnji sustavi bukvalno kopirjau takvo programiranje i zaglupljivanje mladih narastaja pa cemo vrlo brzo moci stati rame uz rame sa GLUPANIMA !

:A25:


12 lis 2020, 22:19
Profil
Razvodnik
Razvodnik
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2020, 04:11
Postovi: 170
Lokacija: Osijek
Post Re: CHAT
lex-lutor je napisao/la:
Mike_Torello je napisao/la:
....Ježim se od mentaliteta koji nas obuzima, glavni smo kritičari glazbi, a dvije note neznamo napisati, bolji izbornici od dalića, a nismo trenirali ni limače 15.hnl, epidemiolozi, a neznamo jednostavni kemijski spoj objasniti..


E sada ne bih ja bio ja da ne okrenem pilu ??

NE volim kada nas se NACIONALNO pokusava prikazati glupima i neobrazovanima, iako imamo cak i nepismneih u danasnje vrijeme no to niposto ne znaci da je covjek glup !

NE znam koliko je Vas imalo prilike u svom zivotu sretati i raditi sa ljudima drugih nacija i sa drugih kontinenata iste ili slicne zivotne dobi ?? Ja sam iznenadio i to vrlo NEugodno sa opcom ne-kulturom i ne-znanjem vecine tih koji se prozivaju da nam budu UZORI! Od osnovnih stvari matematike, fizike, kemije, mehanike, zemljopisa, povijesti !

Jos gore je sto nam danasnji sustavi bukvalno kopirjau takvo programiranje i zaglupljivanje mladih narastaja pa cemo vrlo brzo moci stati rame uz rame sa GLUPANIMA !

Slažem se buduci da sam 4 godine živio vani i radio isključivo sa strancima... Daleko su nesposobniji i to je činjenica.
Iako mislom da si me krivo shvatio, ne kažem da smp glup narpd, bas naprotiv, ali mentalitet mo smeta sto se petljamo svi i mislimo da znamo sve na svim poljima... Jebiga, ja znam koje su mi vrline a koje mane, dok gledajuci komentare društvenih mreža budem bolno razočaran samouvjerenosti tupana i kvazi stručnjaka.
Jednostavno bi volio kad bi svatko komentirao ono sto zna, a ne svaka baba od mehanike preko nogometa do politike stručna

_________________
Slučajni događaj stvar je nemara...


13 lis 2020, 00:45
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: CHAT
Tihi72 je napisao/la:
...Jednostavno bi volio kad bi svatko komentirao ono sto zna, a ne svaka baba od mehanike preko nogometa do politike stručna...


Na zalost u pravu si, no gledaj na te komentare kao na neki ispusni venti mase, veci problem je na odgovorna mjesta dolaze takve BABE pa misle da sve znaju i da ce im matematicki modeli i simulacije zamjeniti ne-znanje...

_________________
Nemoguće je Nemoguće


13 lis 2020, 08:42
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5368
Lokacija: Zagreb
Post Re: CHAT
lex-lutor je napisao/la:
Tihi72 je napisao/la:
...Jednostavno bi volio kad bi svatko komentirao ono sto zna, a ne svaka baba od mehanike preko nogometa do politike stručna...


Na zalost u pravu si, no gledaj na te komentare kao na neki ispusni venti mase, veci problem je na odgovorna mjesta dolaze takve BABE pa misle da sve znaju i da ce im matematicki modeli i simulacije zamjeniti ne-znanje...

Lex pogađa u centar!
Nekompetentni ljudi bivaju instalirani na vodeće pozicije,a sve što imaju je stranačka iskaznica.
Povjereno im upropaste,ne odgovaraju za ništa,politika ih samo premjesti na drugu poziciju i tako u krug.....


13 lis 2020, 11:53
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 05 ožu 2019, 18:16
Postovi: 535
Post Re: CHAT
Zna li netko kojim slučajem, koji točno čelik je Juga koristila za cijevi na pješačkom oružju?

Nešto od Č41xx obitelji? Čitao sam da se je Č4310 koristio za AK47 tj. M70 sanduke/prijamnike/receivere. Ali zanima me za cijevi, ima li tko točnu informaciju?

_________________
"Things that are complex are not useful, things that are useful are simple." - Mikhail T. Kalashnikov
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway


23 lis 2020, 10:32
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: CHAT
Te informacije ces naci na srpskom forumu jer tamo ima dosta ekipe koja je bila blizu te proizvodnje i to vrlo strucnih ljudi...

_________________
Nemoguće je Nemoguće


23 lis 2020, 21:08
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 05 ožu 2019, 18:16
Postovi: 535
Post Re: CHAT
lex-lutor je napisao/la:
Te informacije ces naci na srpskom forumu jer tamo ima dosta ekipe koja je bila blizu te proizvodnje i to vrlo strucnih ljudi...


Da nisam pobrao ban nakon što sam napisao da sam iz Hrvatske i jel ima tko informaciju o novim zastavinim puškama, možda i bih :)

_________________
"Things that are complex are not useful, things that are useful are simple." - Mikhail T. Kalashnikov
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway


24 lis 2020, 14:22
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 1421 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 72  Sljedeća

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan