Search found 34 matches

by Šicamu
04 Feb 2013, 21:41
Forum: Mali OGLASI
Topic: POKLANJAM!!!!
Replies: 12
Views: 18561

Re: POKLANJAM!!!!

pa nije valjda navlakuša :o
by Šicamu
01 Feb 2013, 20:17
Forum: Mali OGLASI
Topic: POKLANJAM!!!!
Replies: 12
Views: 18561

Re: POKLANJAM!!!!

I, jel taj Red Flag dobio novog skrbnika :?:
by Šicamu
04 Nov 2012, 16:54
Forum: Vatreno oružje
Topic: Ideje i prijedlozi za izmjene i dopune Zakona o Oruzju
Replies: 157
Views: 9036

Re: Ideje i prijedlozi za izmjene i dopune Zakona o Oruzju

pozdraf svima,
samo mali podsjetnik za kolege forumaše koji posjeduju registrirano oružje,a vezano za Potvrde o liječniku primarne zdravstvene zaštite.znamo da je 5.lipnja 2012.godine stupio na snagu Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o oružju, objavljen u "Narodnim novinama" broj 59/2012. i da je ...
by Šicamu
31 Aug 2012, 14:31
Forum: Klasično streljaštvo
Topic: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?
Replies: 29
Views: 1284

Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?

pozdraf Oštri,
čestitke na plasmanu, obzirom da tu ima određen broj dugocijevaca koji već niz godina nastupaju ili
su nastupali kao djelatnici HV-a na prvenstvu OS-a, pa imaju neku konstantu...ali se baš ne pojavljuju često na streljačkim turnirima ( vjerojatno zbog prirode posla). ne znam kak si ...
by Šicamu
07 Oct 2011, 19:28
Forum: Klasično streljaštvo
Topic: 11. Trofej neovisnosti
Replies: 15
Views: 883

Re: 11. Trofej neovisnosti

pozdraf Oštri,
jedno je sigurno, a to je da ne bude bilo "vrućine"...kak je vreme krenulo, a
i sama blizina Sljemena garantira vam prilično friško vreme. biće vrlo zanimljivo,
bilo kako bilo...dobra kob Oštri, samo šicaj...
by Šicamu
28 Sep 2011, 16:02
Forum: Klasično streljaštvo
Topic: PH za veterane
Replies: 20
Views: 1281

Re: PH za veterane

oke, moram vidjeti kakav mi je tajming u te dane, pa se čujemo...
lp, šicamu :A16:
by Šicamu
28 Sep 2011, 14:48
Forum: Klasično streljaštvo
Topic: PH za veterane
Replies: 20
Views: 1281

Re: PH za veterane

pozdraf Oštri,
e to bi bilo nekaj po mojoj meri, kak bi rekli naši stari. godina proizvodnje je tu negde,
naime...mlađi sam tri dana od mamuta, ali nikako da ulovim cajta za pristup u vašu ekipu
tj. dream team ( oštri, zdebat, brankec&son, shuro....), onaj termin za dolazak u klub
mi je malo ...
by Šicamu
18 Sep 2011, 20:40
Forum: Klasično streljaštvo
Topic: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Replies: 15
Views: 775

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.

sa malim zakašnjenjem, najiskrenije čestitke kolegi forumašu Oštrom
na sjajnom rezultatu :A28: :A28:

pozdraf prek Save z Sanobora,
šicamu 8-)
by Šicamu
31 Aug 2011, 13:39
Forum: Klasično streljaštvo
Topic: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Replies: 15
Views: 775

prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.

streljački savez Zagreba organizira prvenstvo Zgb-a u gađanju puškom VK 7,9mm, PAP,
pištoljem i revolverom 10+10 i 15+15 hitaca. natjecanje će se održati u subotu i nedjelju
( 10. i 11. rujna 2011.god.) na streljani Vrapčanski potok.

poziv u prilogu, pa ko voli nek izvoli :A27:
pz_vk_pap2011.pdf
(110.19 KiB) Downloaded 44 times
by Šicamu
29 Aug 2011, 10:47
Forum: Klasično streljaštvo
Topic: ISSF
Replies: 75
Views: 3949

Re: ISSF

pa dobro, daj konačno reci što mi je činit !? vreme je novac, a love sve manje...zato ne vrdaj,
neg se izjasni, komprende!? :A16:
by Šicamu
26 Aug 2011, 09:40
Forum: Dodatna oprema i sitnice
Topic: ŠTO NOSITE OD DODATNE OPREME NA MK/VK?
Replies: 10
Views: 713

Re: ŠTO NOSITE OD DODATNE OPREME NA MK/VK?

ili možda da odeš na furdu i tamo eventualno najdeš kakav japaner :mrgreen:
by Šicamu
25 Aug 2011, 08:37
Forum: Klasično streljaštvo
Topic: ISSF
Replies: 75
Views: 3949

Re: ISSF

:lol: zovi, samo zovi...pa ti si duša od čovjeka, tvoje srce je veliko ko kuća, ti si naprosto
moj idol ! ja mislil..kad me ovaj odere, keš end deri, solarno plačanje...a kad ono, plačanje na đemdo... baš si me ugodno iznenadio, moram priznat. prava si ljudeskara, nema kaj. ;)
by Šicamu
24 Aug 2011, 14:34
Forum: Klasično streljaštvo
Topic: ISSF
Replies: 75
Views: 3949

Re: ISSF

oki doki, još mi samo moraš reć kolko bi me to nofčeka stajalo i kaj još sve treba priložiti...moram
brzo vidjet kakva mi je "krvna" slika na bankovnom računu . :shock: :o
by Šicamu
22 Aug 2011, 14:49
Forum: Klasično streljaštvo
Topic: SNIPER KUP 2011- Rijeka
Replies: 54
Views: 2615

Re: SNIPER KUP 2011- Rijeka

pozdraf ekipa,posebno dugocevcima... samo kratki osvrt..
ova zadnja slika u postu od Oštrog podsjetila me na sličnu fotku s ovog SK-a, jedino kaj je lik na ovom SK bil u horizontali. čini se, da je bilo dosta "prometno" oko samih strelaca na vatrenoj liniji...
ipak treba misliti i na sigurnost, kako ...
by Šicamu
24 Jul 2011, 21:55
Forum: Klasično streljaštvo
Topic: CISM - SVJETSKO VOJNO PRVENSTVO ZAGREB
Replies: 10
Views: 533

Re: CISM - SVJETSKO VOJNO PRVENSTVO ZAGREB

iskrene čestitke Snježani Pejčić za osvojeno zlato, kao i ostalim našim strelcima....
:A27: :A28: :A28: :A28:
by Šicamu
23 Jul 2011, 16:13
Forum: Klasično streljaštvo
Topic: ISSF
Replies: 75
Views: 3949

Re: ISSF

ne, na moju veliku žalost, nisam bio na CISM-u 2009.g., mislim da bi to bio "praznik" za svačije oči, bar kaj se tiče pucačine. pogotovo me zanimal nastup slovenca R. Debevca,kojega se sjećam tj. čul sam za njega još za vreme bivše države, naravno po njegovim dobrim rezultatima. navodno se nalazi na ...
by Šicamu
18 Jul 2011, 15:47
Forum: Klasično streljaštvo
Topic: ISSF
Replies: 75
Views: 3949

Re: ISSF

pozdrav i tebi Zdebat,
samo kratki osvrt...nisam niti spomenuo da je pap u ISSF programu, već sam rekao da se na prvenstvu OSRH u disciplini puškom VK (puška pap 7,62x39 mm) trostav 3x10, gađa po pravilniku ISSF-a i HSS-a, a disciplina trostav 3x10 MRF gađa po pravilniku CISM-a... tako inače stoji u ...
by Šicamu
17 Jan 2011, 16:00
Forum: Klasično streljaštvo
Topic: ISSF
Replies: 75
Views: 3949

Re: ISSF

samo da se još nadovežem. papovka mora dakle biti 7,62 x 39 Simonov bez ikakvih preinaka.
težina okidača ne smije biti manja od 2 kg, a streljivo mora biti sa običnim zrnom (nikakvo pancirno,zapaljivo i kaj ti ja znam!?) :A27: :A27:
by Šicamu
17 Jan 2011, 15:49
Forum: Klasično streljaštvo
Topic: ISSF
Replies: 75
Views: 3949

Re: ISSF

evo,da se i ja priključim. je, da je tema lanjska....ipak se ima kaj reći o tome.
:arrow: sam da vidite kak se to strelja u haveju. discipline puškom VK-puška pap 7,62x39mm:
1. trostav 3x10 hitaca -probni hici: neograničeni broj prije prvog hica za meč svakog stava u jednu metu
-vrijeme gađanja ...
by Šicamu
12 Jan 2011, 16:04
Forum: Opća rasprava
Topic: vojni otpad
Replies: 5
Views: 10202

vojni otpad

pozdraf svima :A03:
jedno lagano pitanje... jel postoji negdje u Lijepoj našoj vojni otpad?? :A30: :A31: