Search found 34 matches
- 04 Feb 2013, 21:41
- Forum: Mali OGLASI
- Topic: POKLANJAM!!!!
- Replies: 12
- Views: 18561
Re: POKLANJAM!!!!
pa nije valjda navlakuša 
- 01 Feb 2013, 20:17
- Forum: Mali OGLASI
- Topic: POKLANJAM!!!!
- Replies: 12
- Views: 18561
Re: POKLANJAM!!!!
I, jel taj Red Flag dobio novog skrbnika 
- 04 Nov 2012, 16:54
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: Ideje i prijedlozi za izmjene i dopune Zakona o Oruzju
- Replies: 157
- Views: 9036
Re: Ideje i prijedlozi za izmjene i dopune Zakona o Oruzju
pozdraf svima,
samo mali podsjetnik za kolege forumaše koji posjeduju registrirano oružje,a vezano za Potvrde o liječniku primarne zdravstvene zaštite.znamo da je 5.lipnja 2012.godine stupio na snagu Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o oružju, objavljen u "Narodnim novinama" broj 59/2012. i da je ...
samo mali podsjetnik za kolege forumaše koji posjeduju registrirano oružje,a vezano za Potvrde o liječniku primarne zdravstvene zaštite.znamo da je 5.lipnja 2012.godine stupio na snagu Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o oružju, objavljen u "Narodnim novinama" broj 59/2012. i da je ...
- 31 Aug 2012, 14:31
- Forum: Klasično streljaštvo
- Topic: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?
- Replies: 29
- Views: 1284
Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?
pozdraf Oštri,
čestitke na plasmanu, obzirom da tu ima određen broj dugocijevaca koji već niz godina nastupaju ili
su nastupali kao djelatnici HV-a na prvenstvu OS-a, pa imaju neku konstantu...ali se baš ne pojavljuju često na streljačkim turnirima ( vjerojatno zbog prirode posla). ne znam kak si ...
čestitke na plasmanu, obzirom da tu ima određen broj dugocijevaca koji već niz godina nastupaju ili
su nastupali kao djelatnici HV-a na prvenstvu OS-a, pa imaju neku konstantu...ali se baš ne pojavljuju često na streljačkim turnirima ( vjerojatno zbog prirode posla). ne znam kak si ...
- 07 Oct 2011, 19:28
- Forum: Klasično streljaštvo
- Topic: 11. Trofej neovisnosti
- Replies: 15
- Views: 883
Re: 11. Trofej neovisnosti
pozdraf Oštri,
jedno je sigurno, a to je da ne bude bilo "vrućine"...kak je vreme krenulo, a
i sama blizina Sljemena garantira vam prilično friško vreme. biće vrlo zanimljivo,
bilo kako bilo...dobra kob Oštri, samo šicaj...
jedno je sigurno, a to je da ne bude bilo "vrućine"...kak je vreme krenulo, a
i sama blizina Sljemena garantira vam prilično friško vreme. biće vrlo zanimljivo,
bilo kako bilo...dobra kob Oštri, samo šicaj...
- 28 Sep 2011, 16:02
- Forum: Klasično streljaštvo
- Topic: PH za veterane
- Replies: 20
- Views: 1281
Re: PH za veterane
oke, moram vidjeti kakav mi je tajming u te dane, pa se čujemo...
lp, šicamu
lp, šicamu
- 28 Sep 2011, 14:48
- Forum: Klasično streljaštvo
- Topic: PH za veterane
- Replies: 20
- Views: 1281
Re: PH za veterane
pozdraf Oštri,
e to bi bilo nekaj po mojoj meri, kak bi rekli naši stari. godina proizvodnje je tu negde,
naime...mlađi sam tri dana od mamuta, ali nikako da ulovim cajta za pristup u vašu ekipu
tj. dream team ( oštri, zdebat, brankec&son, shuro....), onaj termin za dolazak u klub
mi je malo ...
e to bi bilo nekaj po mojoj meri, kak bi rekli naši stari. godina proizvodnje je tu negde,
naime...mlađi sam tri dana od mamuta, ali nikako da ulovim cajta za pristup u vašu ekipu
tj. dream team ( oštri, zdebat, brankec&son, shuro....), onaj termin za dolazak u klub
mi je malo ...
- 18 Sep 2011, 20:40
- Forum: Klasično streljaštvo
- Topic: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
- Replies: 15
- Views: 775
Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
sa malim zakašnjenjem, najiskrenije čestitke kolegi forumašu Oštrom
na sjajnom rezultatu
pozdraf prek Save z Sanobora,
šicamu
na sjajnom rezultatu
pozdraf prek Save z Sanobora,
šicamu
- 31 Aug 2011, 13:39
- Forum: Klasično streljaštvo
- Topic: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
- Replies: 15
- Views: 775
prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
streljački savez Zagreba organizira prvenstvo Zgb-a u gađanju puškom VK 7,9mm, PAP,
pištoljem i revolverom 10+10 i 15+15 hitaca. natjecanje će se održati u subotu i nedjelju
( 10. i 11. rujna 2011.god.) na streljani Vrapčanski potok.
poziv u prilogu, pa ko voli nek izvoli
pištoljem i revolverom 10+10 i 15+15 hitaca. natjecanje će se održati u subotu i nedjelju
( 10. i 11. rujna 2011.god.) na streljani Vrapčanski potok.
poziv u prilogu, pa ko voli nek izvoli
- 29 Aug 2011, 10:47
- Forum: Klasično streljaštvo
- Topic: ISSF
- Replies: 75
- Views: 3949
Re: ISSF
pa dobro, daj konačno reci što mi je činit !? vreme je novac, a love sve manje...zato ne vrdaj,
neg se izjasni, komprende!?
neg se izjasni, komprende!?
- 26 Aug 2011, 09:40
- Forum: Dodatna oprema i sitnice
- Topic: ŠTO NOSITE OD DODATNE OPREME NA MK/VK?
- Replies: 10
- Views: 713
Re: ŠTO NOSITE OD DODATNE OPREME NA MK/VK?
ili možda da odeš na furdu i tamo eventualno najdeš kakav japaner 
- 25 Aug 2011, 08:37
- Forum: Klasično streljaštvo
- Topic: ISSF
- Replies: 75
- Views: 3949
Re: ISSF
moj idol ! ja mislil..kad me ovaj odere, keš end deri, solarno plačanje...a kad ono, plačanje na đemdo... baš si me ugodno iznenadio, moram priznat. prava si ljudeskara, nema kaj.
- 24 Aug 2011, 14:34
- Forum: Klasično streljaštvo
- Topic: ISSF
- Replies: 75
- Views: 3949
Re: ISSF
oki doki, još mi samo moraš reć kolko bi me to nofčeka stajalo i kaj još sve treba priložiti...moram
brzo vidjet kakva mi je "krvna" slika na bankovnom računu .

brzo vidjet kakva mi je "krvna" slika na bankovnom računu .
- 22 Aug 2011, 14:49
- Forum: Klasično streljaštvo
- Topic: SNIPER KUP 2011- Rijeka
- Replies: 54
- Views: 2615
Re: SNIPER KUP 2011- Rijeka
pozdraf ekipa,posebno dugocevcima... samo kratki osvrt..
ova zadnja slika u postu od Oštrog podsjetila me na sličnu fotku s ovog SK-a, jedino kaj je lik na ovom SK bil u horizontali. čini se, da je bilo dosta "prometno" oko samih strelaca na vatrenoj liniji...
ipak treba misliti i na sigurnost, kako ...
ova zadnja slika u postu od Oštrog podsjetila me na sličnu fotku s ovog SK-a, jedino kaj je lik na ovom SK bil u horizontali. čini se, da je bilo dosta "prometno" oko samih strelaca na vatrenoj liniji...
ipak treba misliti i na sigurnost, kako ...
- 24 Jul 2011, 21:55
- Forum: Klasično streljaštvo
- Topic: CISM - SVJETSKO VOJNO PRVENSTVO ZAGREB
- Replies: 10
- Views: 533
Re: CISM - SVJETSKO VOJNO PRVENSTVO ZAGREB
iskrene čestitke Snježani Pejčić za osvojeno zlato, kao i ostalim našim strelcima....

- 23 Jul 2011, 16:13
- Forum: Klasično streljaštvo
- Topic: ISSF
- Replies: 75
- Views: 3949
Re: ISSF
ne, na moju veliku žalost, nisam bio na CISM-u 2009.g., mislim da bi to bio "praznik" za svačije oči, bar kaj se tiče pucačine. pogotovo me zanimal nastup slovenca R. Debevca,kojega se sjećam tj. čul sam za njega još za vreme bivše države, naravno po njegovim dobrim rezultatima. navodno se nalazi na ...
- 18 Jul 2011, 15:47
- Forum: Klasično streljaštvo
- Topic: ISSF
- Replies: 75
- Views: 3949
Re: ISSF
pozdrav i tebi Zdebat,
samo kratki osvrt...nisam niti spomenuo da je pap u ISSF programu, već sam rekao da se na prvenstvu OSRH u disciplini puškom VK (puška pap 7,62x39 mm) trostav 3x10, gađa po pravilniku ISSF-a i HSS-a, a disciplina trostav 3x10 MRF gađa po pravilniku CISM-a... tako inače stoji u ...
samo kratki osvrt...nisam niti spomenuo da je pap u ISSF programu, već sam rekao da se na prvenstvu OSRH u disciplini puškom VK (puška pap 7,62x39 mm) trostav 3x10, gađa po pravilniku ISSF-a i HSS-a, a disciplina trostav 3x10 MRF gađa po pravilniku CISM-a... tako inače stoji u ...
- 17 Jan 2011, 16:00
- Forum: Klasično streljaštvo
- Topic: ISSF
- Replies: 75
- Views: 3949
Re: ISSF
samo da se još nadovežem. papovka mora dakle biti 7,62 x 39 Simonov bez ikakvih preinaka.
težina okidača ne smije biti manja od 2 kg, a streljivo mora biti sa običnim zrnom (nikakvo pancirno,zapaljivo i kaj ti ja znam!?)

težina okidača ne smije biti manja od 2 kg, a streljivo mora biti sa običnim zrnom (nikakvo pancirno,zapaljivo i kaj ti ja znam!?)
- 17 Jan 2011, 15:49
- Forum: Klasično streljaštvo
- Topic: ISSF
- Replies: 75
- Views: 3949
Re: ISSF
evo,da se i ja priključim. je, da je tema lanjska....ipak se ima kaj reći o tome.
:arrow: sam da vidite kak se to strelja u haveju. discipline puškom VK-puška pap 7,62x39mm:
1. trostav 3x10 hitaca -probni hici: neograničeni broj prije prvog hica za meč svakog stava u jednu metu
-vrijeme gađanja ...
:arrow: sam da vidite kak se to strelja u haveju. discipline puškom VK-puška pap 7,62x39mm:
1. trostav 3x10 hitaca -probni hici: neograničeni broj prije prvog hica za meč svakog stava u jednu metu
-vrijeme gađanja ...
- 12 Jan 2011, 16:04
- Forum: Opća rasprava
- Topic: vojni otpad
- Replies: 5
- Views: 10202
vojni otpad
pozdraf svima
jedno lagano pitanje... jel postoji negdje u Lijepoj našoj vojni otpad??

jedno lagano pitanje... jel postoji negdje u Lijepoj našoj vojni otpad??
