Search found 35 matches
- 15 Mar 2025, 10:36
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: BERETTA M34 , M35
- Replies: 16
- Views: 1972
Re: BERETTA M34 , M35
Sve je moguće, čak i ova knverzija koju spominješ, s time da moraš imati dva donora dijelova za tako nešto! Moja preporuka je da vrebaš originalnu 948 sa čeličnim rukohvatom, makar i verzija sa durAL po meni nije loša.
Beretta je počela sa razvojem pištolja iz lakih legura još krajem 30-tih godina ...
Beretta je počela sa razvojem pištolja iz lakih legura još krajem 30-tih godina ...
- 16 Dec 2022, 18:36
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: 1917 Artillery P08
- Replies: 2
- Views: 646
Re: 1917 Artillery P08
DOBAR!!!
Još je kod tebe?
Još je kod tebe?
- 16 Dec 2022, 18:34
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: K-date P08
- Replies: 13
- Views: 2036
Re: K-date P08
Stvar je u tome koliko netko želi imati rijedak komad i normalno je li u mogućnosti. Ovaj spremnik je stigao pred 20 dana i pronađen je u SAD, da ne spominjem koliko me koštao ali bilo bi šteta ne ih spojiti nakon cca 80 godina.
- 06 Dec 2022, 18:13
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: K-date P08
- Replies: 13
- Views: 2036
Re: K-date P08
Sve se prodaje kad tad, drugačije nebi stigao do mene! Stvar je samo cijene ali za sada ostaje u kolekciji!jolly wrote:Ti si optimista!berbenn wrote:Jel na prodaju?
To se ne prodaje.
- 05 Dec 2022, 20:41
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: K-date P08
- Replies: 13
- Views: 2036
K-date P08
Poštovanje svima, ovaj P08 ne trebam posebno predstavljati jer je postavljen tu na forumu pred nekih 10-11 godina od prijašnjeg vlasnika, novost je da se uspijelo pronaći originalni spremnik !
- 24 Apr 2022, 09:51
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: 1911A1 COLT
- Replies: 17
- Views: 2356
Re: 1911A1 COLT
Po serijskom broju vaš pištolj je iz 1943.
- 23 Apr 2022, 13:50
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: 1911A1 COLT
- Replies: 17
- Views: 2356
Re: 1911A1 COLT
Pretpostavljam da ga koristite kao streljačko ili lovačko oružje a ne kolekcionarsko!stolttom wrote:Dobro oko. Da "novi" njemački proof mark.
Pitanje, spremnik je iz perioda ili posljeratni?
- 22 Apr 2022, 08:00
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: 1911A1 COLT
- Replies: 17
- Views: 2356
Re: 1911A1 COLT
Prekrasan!!!
Ne uspijem razaznati oznaku na desnoj strani navlake, da li je to novo Njemačko testiranje?
Ne uspijem razaznati oznaku na desnoj strani navlake, da li je to novo Njemačko testiranje?
- 19 Apr 2022, 06:20
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: 1911A1 COLT
- Replies: 17
- Views: 2356
Re: 1911A1 COLT
Ovaj je iz 1944.
- 18 Apr 2022, 11:05
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: 1911A1 COLT
- Replies: 17
- Views: 2356
1911A1 COLT
Dobar dan svima,
REMINGTON RAND nije sam u sefu!
REMINGTON RAND nije sam u sefu!
- 17 Apr 2022, 12:52
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: HP35
- Replies: 0
- Views: 448
HP35
Sretan Uskrs!
Evo još jedne Browningove kreacije u kompletu sa futrolom i rezervnim spremnikom.
Damijan
Evo još jedne Browningove kreacije u kompletu sa futrolom i rezervnim spremnikom.
Damijan
- 07 Apr 2022, 19:38
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: 1911A1 REMINGTON RAND
- Replies: 1
- Views: 553
1911A1 REMINGTON RAND
Dobar dan svima,
Evo nečeg u nešto većem kalibru!
Evo nečeg u nešto većem kalibru!
- 04 Apr 2022, 18:31
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: HSc, P27, M37, 38H, Astra300
- Replies: 0
- Views: 452
HSc, P27, M37, 38H, Astra300
Dobar dan svima,
Ovo je još jedna ladica iz mojeg sefa!
Damijan
Ovo je još jedna ladica iz mojeg sefa!
Damijan
- 30 Mar 2022, 20:52
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: P.38
- Replies: 18
- Views: 2516
Re: P.38
Svako toliko se nađe!berbenn wrote:ima li još takvih?
- 28 Mar 2022, 21:34
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: P.38
- Replies: 18
- Views: 2516
Re: P.38
U početku sam skupljao puške jednometke i revolvere i skupio priličnu kolekciju, pa sam to prodao i ostao samo na pištoljima.
- 28 Mar 2022, 18:50
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: P.38
- Replies: 18
- Views: 2516
Re: P.38
Zaboravio sam u ovih par postova napomenuti da skupljam i futrole...
- 28 Mar 2022, 10:28
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: P.38
- Replies: 18
- Views: 2516
Re: P.38
Prodao sam svoj P38 tu kolegi s foruma. I danas plačem za njim, ne znam što mi je to trebalo. I bio je u stanju NOVO! Netaknut, cijeli u broju, cijev ogledalo. Nisu tako rijetki, ali u takvom stanju mislim da ga nema.
Ako je taj P38 bio ac43 u futroli sa rezervnim okvirom onda mi se čini da sam ...
Ako je taj P38 bio ac43 u futroli sa rezervnim okvirom onda mi se čini da sam ...
- 27 Mar 2022, 19:04
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: P.38
- Replies: 18
- Views: 2516
Re: P.38
Osim komada sa uzastopnim brojevima,
ideal je naci oruzje sa svim identicnim brojevima na pojedinim djelovima.
Dok je kod uobicajenog oruzja to relativno cesto, naci na pr:
snajpersku pusku iz drugog sv rata, je vrlo tesko da se svi brojevi slazu:
Optika, puska, nosaci, mozda cak i sanduk za ...
ideal je naci oruzje sa svim identicnim brojevima na pojedinim djelovima.
Dok je kod uobicajenog oruzja to relativno cesto, naci na pr:
snajpersku pusku iz drugog sv rata, je vrlo tesko da se svi brojevi slazu:
Optika, puska, nosaci, mozda cak i sanduk za ...
- 27 Mar 2022, 15:46
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: P.38
- Replies: 18
- Views: 2516
Re: P.38
Hvala!
Uvijek mi je želja pronaći komade sa narednim brojevima, ovo je najbliže što sam našao.
Dva sigurno ako ne i sva tri su proizvedena isti dan ako uzmemo u obzir da je Spreewerk proizvodio 400 komada na dan!
Uvijek mi je želja pronaći komade sa narednim brojevima, ovo je najbliže što sam našao.
Dva sigurno ako ne i sva tri su proizvedena isti dan ako uzmemo u obzir da je Spreewerk proizvodio 400 komada na dan!
- 27 Mar 2022, 13:36
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: P.38
- Replies: 18
- Views: 2516
P.38
Dobar dan svima!
Slobodan sam postaviti još jedan dio moje kolekcije.
Damijan
Slobodan sam postaviti još jedan dio moje kolekcije.
Damijan
