Search found 1 match
- 09 Sep 2024, 10:29
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: REGISTRACIJA ORUZJA NAKON NABAVKE
- Replies: 83
- Views: 13147
Re: REGISTRACIJA ORUZJA NAKON NABAVKE
Pozdrav
Prilikom registracije oružja sam imao poprilično neugodnu situaciju sa policajcima u postaji gdje su me doslovno provocirali radi nabave pištolja pitanjima " sta ce ti hs za lov", " to je tebi za pucat po feštama" i slično
Sad zanima me je li se još neko susreo sa sličnim situacijama ili je ...
Prilikom registracije oružja sam imao poprilično neugodnu situaciju sa policajcima u postaji gdje su me doslovno provocirali radi nabave pištolja pitanjima " sta ce ti hs za lov", " to je tebi za pucat po feštama" i slično
Sad zanima me je li se još neko susreo sa sličnim situacijama ili je ...
