Search found 23 matches
- 10 Nov 2018, 14:53
- Forum: Dodatna oprema i sitnice
- Topic: Izrada rezervnog spremnika
- Replies: 1
- Views: 229
Izrada rezervnog spremnika
Poz
Dali netko mozda radi rezervne spremnike.
3D printanje,metal bilo kaj.
Trebam za tikku m658
Fala
Dali netko mozda radi rezervne spremnike.
3D printanje,metal bilo kaj.
Trebam za tikku m658
Fala
- 01 Nov 2018, 14:57
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: Novi prijedlog zakona o oružju travanj/2016
- Replies: 214
- Views: 11681
Re: Novi prijedlog zakona o oružju travanj/2016
Ovak stvari stoje:
Kad vam istekne ol odete u nadleznu pp i potpisete formular kojim ce vas lijecnik u slucaju bolesti i dr stanja .... obavijestiti pp.
I oni vam tada produze ol bez vremenskog ogranicenja.
Lijecnicki pregled samo kod prve nabave.
Info iz mupa
Kad vam istekne ol odete u nadleznu pp i potpisete formular kojim ce vas lijecnik u slucaju bolesti i dr stanja .... obavijestiti pp.
I oni vam tada produze ol bez vremenskog ogranicenja.
Lijecnicki pregled samo kod prve nabave.
Info iz mupa
- 04 Mar 2018, 17:21
- Forum: Reloading
- Topic: ZAKON O EKSPLOZIVNIM TVARIMA TE PROIZVODNJI I PROMETU ORUŽJA
- Replies: 40
- Views: 3789
Re: ZAKON O EKSPLOZIVNIM TVARIMA TE PROIZVODNJI I PROMETU OR
Najnoviji prijedlog pa uzivajte u citanju 
- 04 Mar 2018, 17:19
- Forum: Reloading
- Topic: ZAKON O EKSPLOZIVNIM TVARIMA TE PROIZVODNJI I PROMETU ORUŽJA
- Replies: 40
- Views: 3789
- 06 Nov 2017, 12:39
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: 338wm
- Replies: 10
- Views: 559
Re: 338wm
E.da nisam napisao cijena sa mojim cahurama je 16 kn barut kapisle zrna i usluga punjenja
Tak da je to ok
Pucal sam i sako hammerhead isto prva liga
Lp
Tak da je to ok
Pucal sam i sako hammerhead isto prva liga
Lp
- 05 Nov 2017, 20:14
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: 338wm
- Replies: 10
- Views: 559
Re: 338wm
Poz koristim ga cca 10 god i samo rijeci hvale.
Odlicno zaustavlja a i ne lupa kak ljudi pricaju.
Koristio sam normu orix i swift aframe a zadnjih 3-4god pucam barnesa tsx od bulleta i prezadovoljan sam.
Pucam svu divljac od lisice do jelena i nemam problema apsolitno nikakvih,cak radi manju stetu ...
Odlicno zaustavlja a i ne lupa kak ljudi pricaju.
Koristio sam normu orix i swift aframe a zadnjih 3-4god pucam barnesa tsx od bulleta i prezadovoljan sam.
Pucam svu divljac od lisice do jelena i nemam problema apsolitno nikakvih,cak radi manju stetu ...
- 11 May 2016, 07:20
- Forum: Opća rasprava
- Topic: Facebook komentari
- Replies: 17
- Views: 33447
Re: Facebook komentari
Veli frend da su imaoi sve isprintano sa njegvog profila i maila kaj se medusobno sa frendovima zaje....
I sa vibera i whats app-a,te su mu to sve fino pred njega stavili i pitali kakav je on covijek ?
Da je to isto kao da je njima u lice rekao da su smeca a oni su isto ljudi itd.
I za kraj sucu ...
I sa vibera i whats app-a,te su mu to sve fino pred njega stavili i pitali kakav je on covijek ?
Da je to isto kao da je njima u lice rekao da su smeca a oni su isto ljudi itd.
I za kraj sucu ...
- 10 May 2016, 20:05
- Forum: Opća rasprava
- Topic: Facebook komentari
- Replies: 17
- Views: 33447
Re: Facebook komentari
Izgleda da budu odvjetnici zaradili dnevnice pa budemo vidli rasplet situacije.
Jer nekome kopati po kompu i zivotu bez naloga i ostalih pizdarija ninje bas ok.
Opet ona iz nase stvarnosti zakoni za nekog vrijede a za nekog ne,nazalost.
Zdravi mi i veseli bili.
Jer nekome kopati po kompu i zivotu bez naloga i ostalih pizdarija ninje bas ok.
Opet ona iz nase stvarnosti zakoni za nekog vrijede a za nekog ne,nazalost.
Zdravi mi i veseli bili.
- 10 May 2016, 19:59
- Forum: Opća rasprava
- Topic: Facebook komentari
- Replies: 17
- Views: 33447
Re: Facebook komentari
Nije moguce
Ali zbog par rijeci ostat bez geveri ajde daj.
Ali zbog par rijeci ostat bez geveri ajde daj.
- 10 May 2016, 18:06
- Forum: Opća rasprava
- Topic: Facebook komentari
- Replies: 17
- Views: 33447
Re: Facebook komentari
Napisao "smeca drotovska" i tu se sve pokrenulo
- 10 May 2016, 13:40
- Forum: Opća rasprava
- Topic: Facebook komentari
- Replies: 17
- Views: 33447
Facebook komentari
Pazite kolege,policija je pocela naplacivati kazne za vrijedanje .
Konkretno kompic je komentirao jedan post gdje plavci ispisuju kazne za
nepravilno parkiranje.Ubrzo su ga odpeljali na razgovor i odrapili 700 kn za remecenje javnog reda i mira.
Naravno ima oruzje,pa kan sad napraviti da se nekak ...
Konkretno kompic je komentirao jedan post gdje plavci ispisuju kazne za
nepravilno parkiranje.Ubrzo su ga odpeljali na razgovor i odrapili 700 kn za remecenje javnog reda i mira.
Naravno ima oruzje,pa kan sad napraviti da se nekak ...
- 25 Oct 2015, 19:19
- Forum: Pljuvačnica
- Topic: POLITIKA I DRUŠTVO
- Replies: 94
- Views: 4897
Re: POLITIKA I DRUŠTVO
Sve koji su samo prismrdili politici od 90 do danas otprditi i staviti struku na ta mjesta.
Kakve se igre vode na selskoj razini to je strasno,tak da vredi ona stara ko je blize kasi....
Kakve se igre vode na selskoj razini to je strasno,tak da vredi ona stara ko je blize kasi....
- 19 Jun 2014, 11:33
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: Kutija za metke pomoc!!!
- Replies: 2
- Views: 340
Re: Kutija za metke pomoc!!!
Niko nis!?
- 05 Jun 2014, 16:13
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: Kutija za metke pomoc!!!
- Replies: 2
- Views: 340
Kutija za metke pomoc!!!
Pozdrav kolege!
Jedno pitanje:jel ima di u zg ili okolici za kupiti kutija za metke nesto
kao mtm case gard ili sl za cal 338 wm za 50 kom.?
Fala!!
Jedno pitanje:jel ima di u zg ili okolici za kupiti kutija za metke nesto
kao mtm case gard ili sl za cal 338 wm za 50 kom.?
Fala!!
- 30 May 2014, 08:22
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: optika ,, savjet
- Replies: 45
- Views: 2489
Re: optika ,, savjet
Da ne ulazimo u konstrukciju zrna,pucao sam srnjaka i sa 223,8×57 i 338wm i mogu iz vlastititog
iskustva reci da je najmanja steta na divljaci bila od 338wm sa bonded zrnom.
Dok je od 223 i ostalih brzih cal. podljeva ko u prici. Uzorak od recimo 30-40 grla srnece divljaci.
Over and out.
iskustva reci da je najmanja steta na divljaci bila od 338wm sa bonded zrnom.
Dok je od 223 i ostalih brzih cal. podljeva ko u prici. Uzorak od recimo 30-40 grla srnece divljaci.
Over and out.
- 12 Mar 2014, 16:56
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: Ruger R2 american
- Replies: 5
- Views: 477
- 12 Mar 2014, 12:13
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: Ruger R2 american
- Replies: 5
- Views: 477
Re: Ruger R2 american
Nitko nis??? 
- 08 Mar 2014, 13:35
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: Ruger R2 american
- Replies: 5
- Views: 477
Ruger R2 american
Pozz kolege.Vidim da su pojedinci friski vlasnici navedenog karabina,pa bih molio za utiske.
Posto i sam mislim uzeti takav u cal.308 win,zamolio bih komentare i koja mu municija najbolje odgovara,da se ne trazim i ne isprobavam.
Unaprijed hvala.
Posto i sam mislim uzeti takav u cal.308 win,zamolio bih komentare i koja mu municija najbolje odgovara,da se ne trazim i ne isprobavam.
Unaprijed hvala.
- 02 Mar 2014, 14:37
- Forum: Reloading
- Topic: Zakon o oružju, Pravilnik o civilnim strelištima
- Replies: 300
- Views: 16507
Re: Zakon o oružju, Pravilnik o civilnim strelištima
HLS bere dobru pinku od clanstva i sve se svodi na lovu ,tj. cca 25 mil. kn na godinu.
A kaj mi lovci imamo od toga ?,sve stroza pravila igre ,i naravno na svakom koraku po dzepu.
Kakva nam je drzava takva su i pravila.Ali cijenim trud nasih kolega te se adam da ce zakoni
doci u neku normalu,i da ...
A kaj mi lovci imamo od toga ?,sve stroza pravila igre ,i naravno na svakom koraku po dzepu.
Kakva nam je drzava takva su i pravila.Ali cijenim trud nasih kolega te se adam da ce zakoni
doci u neku normalu,i da ...
- 22 Feb 2014, 12:39
- Forum: Reloading
- Topic: Zakon o oružju, Pravilnik o civilnim strelištima
- Replies: 300
- Views: 16507
Re: Zakon o oružju, Pravilnik o civilnim strelištima
Ima kaj novog?kak je zavrsio okrugli stol?
