Search found 23 matches

by Sako
10 Nov 2018, 14:53
Forum: Dodatna oprema i sitnice
Topic: Izrada rezervnog spremnika
Replies: 1
Views: 229

Izrada rezervnog spremnika

Poz
Dali netko mozda radi rezervne spremnike.
3D printanje,metal bilo kaj.
Trebam za tikku m658
Fala
by Sako
01 Nov 2018, 14:57
Forum: Vatreno oružje
Topic: Novi prijedlog zakona o oružju travanj/2016
Replies: 214
Views: 11681

Re: Novi prijedlog zakona o oružju travanj/2016

Ovak stvari stoje:
Kad vam istekne ol odete u nadleznu pp i potpisete formular kojim ce vas lijecnik u slucaju bolesti i dr stanja .... obavijestiti pp.
I oni vam tada produze ol bez vremenskog ogranicenja.
Lijecnicki pregled samo kod prve nabave.
Info iz mupa :D
by Sako
04 Mar 2018, 17:21
Forum: Reloading
Topic: ZAKON O EKSPLOZIVNIM TVARIMA TE PROIZVODNJI I PROMETU ORUŽJA
Replies: 40
Views: 3791

Re: ZAKON O EKSPLOZIVNIM TVARIMA TE PROIZVODNJI I PROMETU OR

Najnoviji prijedlog pa uzivajte u citanju :D
by Sako
06 Nov 2017, 12:39
Forum: Vatreno oružje
Topic: 338wm
Replies: 10
Views: 559

Re: 338wm

E.da nisam napisao cijena sa mojim cahurama je 16 kn barut kapisle zrna i usluga punjenja
Tak da je to ok
Pucal sam i sako hammerhead isto prva liga
Lp
by Sako
05 Nov 2017, 20:14
Forum: Vatreno oružje
Topic: 338wm
Replies: 10
Views: 559

Re: 338wm

Poz koristim ga cca 10 god i samo rijeci hvale.
Odlicno zaustavlja a i ne lupa kak ljudi pricaju.
Koristio sam normu orix i swift aframe a zadnjih 3-4god pucam barnesa tsx od bulleta i prezadovoljan sam.
Pucam svu divljac od lisice do jelena i nemam problema apsolitno nikakvih,cak radi manju stetu ...
by Sako
11 May 2016, 07:20
Forum: Opća rasprava
Topic: Facebook komentari
Replies: 17
Views: 33447

Re: Facebook komentari

Veli frend da su imaoi sve isprintano sa njegvog profila i maila kaj se medusobno sa frendovima zaje....
I sa vibera i whats app-a,te su mu to sve fino pred njega stavili i pitali kakav je on covijek ?
Da je to isto kao da je njima u lice rekao da su smeca a oni su isto ljudi itd.
I za kraj sucu ...
by Sako
10 May 2016, 20:05
Forum: Opća rasprava
Topic: Facebook komentari
Replies: 17
Views: 33447

Re: Facebook komentari

Izgleda da budu odvjetnici zaradili dnevnice pa budemo vidli rasplet situacije.
Jer nekome kopati po kompu i zivotu bez naloga i ostalih pizdarija ninje bas ok.
Opet ona iz nase stvarnosti zakoni za nekog vrijede a za nekog ne,nazalost.
Zdravi mi i veseli bili.
by Sako
10 May 2016, 19:59
Forum: Opća rasprava
Topic: Facebook komentari
Replies: 17
Views: 33447

Re: Facebook komentari

Nije moguce :D
Ali zbog par rijeci ostat bez geveri ajde daj.
by Sako
10 May 2016, 18:06
Forum: Opća rasprava
Topic: Facebook komentari
Replies: 17
Views: 33447

Re: Facebook komentari

Napisao "smeca drotovska" i tu se sve pokrenulo
by Sako
10 May 2016, 13:40
Forum: Opća rasprava
Topic: Facebook komentari
Replies: 17
Views: 33447

Facebook komentari

Pazite kolege,policija je pocela naplacivati kazne za vrijedanje .
Konkretno kompic je komentirao jedan post gdje plavci ispisuju kazne za
nepravilno parkiranje.Ubrzo su ga odpeljali na razgovor i odrapili 700 kn za remecenje javnog reda i mira.
Naravno ima oruzje,pa kan sad napraviti da se nekak ...
by Sako
25 Oct 2015, 19:19
Forum: Pljuvačnica
Topic: POLITIKA I DRUŠTVO
Replies: 94
Views: 4900

Re: POLITIKA I DRUŠTVO

Sve koji su samo prismrdili politici od 90 do danas otprditi i staviti struku na ta mjesta.
Kakve se igre vode na selskoj razini to je strasno,tak da vredi ona stara ko je blize kasi....
by Sako
19 Jun 2014, 11:33
Forum: Vatreno oružje
Topic: Kutija za metke pomoc!!!
Replies: 2
Views: 340

Re: Kutija za metke pomoc!!!

Niko nis!?
by Sako
05 Jun 2014, 16:13
Forum: Vatreno oružje
Topic: Kutija za metke pomoc!!!
Replies: 2
Views: 340

Kutija za metke pomoc!!!

Pozdrav kolege!
Jedno pitanje:jel ima di u zg ili okolici za kupiti kutija za metke nesto
kao mtm case gard ili sl za cal 338 wm za 50 kom.?
Fala!!
by Sako
30 May 2014, 08:22
Forum: Vatreno oružje
Topic: optika ,, savjet
Replies: 45
Views: 2489

Re: optika ,, savjet

Da ne ulazimo u konstrukciju zrna,pucao sam srnjaka i sa 223,8×57 i 338wm i mogu iz vlastititog
iskustva reci da je najmanja steta na divljaci bila od 338wm sa bonded zrnom.
Dok je od 223 i ostalih brzih cal. podljeva ko u prici. Uzorak od recimo 30-40 grla srnece divljaci.
Over and out.
by Sako
12 Mar 2014, 16:56
Forum: Vatreno oružje
Topic: Ruger R2 american
Replies: 5
Views: 477

Re: Ruger R2 american

:A25:
by Sako
12 Mar 2014, 12:13
Forum: Vatreno oružje
Topic: Ruger R2 american
Replies: 5
Views: 477

Re: Ruger R2 american

Nitko nis??? :cry:
by Sako
08 Mar 2014, 13:35
Forum: Vatreno oružje
Topic: Ruger R2 american
Replies: 5
Views: 477

Ruger R2 american

Pozz kolege.Vidim da su pojedinci friski vlasnici navedenog karabina,pa bih molio za utiske.
Posto i sam mislim uzeti takav u cal.308 win,zamolio bih komentare i koja mu municija najbolje odgovara,da se ne trazim i ne isprobavam.
Unaprijed hvala. :D
by Sako
02 Mar 2014, 14:37
Forum: Reloading
Topic: Zakon o oružju, Pravilnik o civilnim strelištima
Replies: 300
Views: 16509

Re: Zakon o oružju, Pravilnik o civilnim strelištima

HLS bere dobru pinku od clanstva i sve se svodi na lovu ,tj. cca 25 mil. kn na godinu.
A kaj mi lovci imamo od toga ?,sve stroza pravila igre ,i naravno na svakom koraku po dzepu.
Kakva nam je drzava takva su i pravila.Ali cijenim trud nasih kolega te se adam da ce zakoni
doci u neku normalu,i da ...
by Sako
22 Feb 2014, 12:39
Forum: Reloading
Topic: Zakon o oružju, Pravilnik o civilnim strelištima
Replies: 300
Views: 16509

Re: Zakon o oružju, Pravilnik o civilnim strelištima

Ima kaj novog?kak je zavrsio okrugli stol?