Search found 5 matches
- 12 Jul 2012, 12:23
- Forum: Praktično streljaštvo
- Topic: IPSC treninzi
- Replies: 37
- Views: 3890
Re: IPSC treninzi
Da dođeš samnom na trening to bismo riješili bez problema (to u biti i nije tako veliki problem).
Možeš li nam malo opisom pomoći, tj. koje su tvoje preporuke oko navedenog.
Također mi anticipacija nije neka prevelika pomoć, jer u toj anticipaciji na kraju samo - anticipiram... :A03:
Po meni, u ...
Možeš li nam malo opisom pomoći, tj. koje su tvoje preporuke oko navedenog.
Također mi anticipacija nije neka prevelika pomoć, jer u toj anticipaciji na kraju samo - anticipiram... :A03:
Po meni, u ...
- 27 Jul 2010, 20:34
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: HS2000 SUBCOMPACT
- Replies: 79
- Views: 3578
Re: HS2000 SUBCOMPACT
" Ukazale se prilika i malo sam isprobao HS2000 subcompact, pucajući na kružnu metu R-50 na 25m i ostao sam iznenađen preciznošću :o , buduči da mu je dužina cijevi od ''samo'' 3'' od čega 2'' je užljebljeno. Nišanjeno onako streljački u podnožje crnog kruga (6), na udaljenosti od 25m grupa ...
- 14 Oct 2009, 11:33
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: CZ 75 P-07 DUTY - iskustva
- Replies: 5
- Views: 424
Re: CZ 75 P-07 DUTY - iskustva
Imao sam prilike vidjeti i isprobati ovaj Gun tijekom Euro Extrem Opena ove godine i mogu reći da me nije baš oduševio. Hvat nema ergonomiju, kompaktan je ali nije riješen dobro balans jer je trzaj preveliki, okidanje katastrofa, sve u svemu ništa posebno i revolucionarno.
Uopće nije za IPSC te ...
Uopće nije za IPSC te ...
- 14 Oct 2009, 10:06
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: CZ 75 P-07 DUTY - iskustva
- Replies: 5
- Views: 424
Re: CZ 75 P-07 DUTY - iskustva
Hvala ti!
Vidim da je ta čeza duty, no prilično volim compacte, pa sam mislio izvest neku kombinaciju koja bi me zadovoljila, a da opet ne kupujem 2 guna... :A13:
HS9 mi je vrlo omiljen pištolj, pa iako možda nije idealan za IPSC uz mali tune ciljnika i okidača mislim da bi poslužio svrsi, a ipak ...
Vidim da je ta čeza duty, no prilično volim compacte, pa sam mislio izvest neku kombinaciju koja bi me zadovoljila, a da opet ne kupujem 2 guna... :A13:
HS9 mi je vrlo omiljen pištolj, pa iako možda nije idealan za IPSC uz mali tune ciljnika i okidača mislim da bi poslužio svrsi, a ipak ...
- 13 Oct 2009, 23:35
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: CZ 75 P-07 DUTY - iskustva
- Replies: 5
- Views: 424
CZ 75 P-07 DUTY - iskustva
Zapeo mi je za oko gun iz naslova:
http://www.czub.cz/en/catalog/79-pistol ... _DUTY.aspx
Ima li slučajno tko iskustva sa ovim compactom
Cini mi se premali za potrebe IPSC-a s kojim se namjeravam počet baviti nakon 2 god. preciznog gađanja.
Pozdrav!
http://www.czub.cz/en/catalog/79-pistol ... _DUTY.aspx
Ima li slučajno tko iskustva sa ovim compactom
Cini mi se premali za potrebe IPSC-a s kojim se namjeravam počet baviti nakon 2 god. preciznog gađanja.
Pozdrav!
