Search found 5 matches
- 18 Mar 2014, 16:27
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: mala pomoc - ne znam sta je ???
- Replies: 23
- Views: 2397
Re: mala pomoc - ne znam sta je ???
da, to i mene buni, najslicnije sto sam naso je GRAS. e sad mi tu nije vise nista jasno, jeli to zasebna tvornica bila ili isto MAS ?
- 18 Mar 2014, 00:38
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: mala pomoc - ne znam sta je ???
- Replies: 23
- Views: 2397
Re: mala pomoc - ne znam sta je ???
evo malo detaljnijih slika
http://s25.postimg.org/xwyictim3/IMG_9920.jpg
http://s25.postimg.org/9tcc29piz/IMG_9926.jpg
http://s25.postimg.org/sea97qj5n/IMG_9951.jpg
http://s25.postimg.org/53w3c26pn/IMG_9945.jpg
a evo i galerija svih slika sto sam slikao, pa se nadam da ce nekome pomoci da ...
http://s25.postimg.org/xwyictim3/IMG_9920.jpg
http://s25.postimg.org/9tcc29piz/IMG_9926.jpg
http://s25.postimg.org/sea97qj5n/IMG_9951.jpg
http://s25.postimg.org/53w3c26pn/IMG_9945.jpg
a evo i galerija svih slika sto sam slikao, pa se nadam da ce nekome pomoci da ...
- 16 Mar 2014, 11:59
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: mala pomoc - ne znam sta je ???
- Replies: 23
- Views: 2397
Re: mala pomoc - ne znam sta je ???
koliko sam ja uspio vidjeti mle m 16 je sa spremnikom za metke i 8 mm,ova nema psremnik a mislim da je ovo 11mm
- 15 Mar 2014, 18:39
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: mala pomoc - ne znam sta je ???
- Replies: 23
- Views: 2397
Re: mala pomoc - ne znam sta je ???
i ja sam iso s pretpostavkom da je kundak mijenjan,ali nevjerujem da su se njisani mijenjali,a i ima detalj na kraju zatvaraca je sestorokut i nastavlja obla cijev, a to isto kod ovih francuskih nije tako,sve nastavljaju dalje sestorokutom. jos cu malo detaljnije to poslikati sad kad sam skinuo ...
- 15 Mar 2014, 14:24
- Forum: Antikviteti & staro oružje
- Topic: mala pomoc - ne znam sta je ???
- Replies: 23
- Views: 2397
Re: mala pomoc - ne znam sta je ???
nadovezat cu se na ovaj post, da ne otvaram bezveze novi topic ( nadam se da kolega nece ljutiti ).
zanima me dali neko zna o kojoj pusci se radi ( model i tvornica ) i iz koje godine datira?
neka pretpostavka je da je francuska, pa sam malo gledo po internetu i nesto najslicnije ovome je od ...
zanima me dali neko zna o kojoj pusci se radi ( model i tvornica ) i iz koje godine datira?
neka pretpostavka je da je francuska, pa sam malo gledo po internetu i nesto najslicnije ovome je od ...
