Search found 3 matches
- 03 Feb 2015, 18:47
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: kombinirka
- Replies: 5
- Views: 277
Re: kombinirka
Ma predstavio bih se ja ali neznam kud da to stavim.
Ako može ovako ja sam Mario iz KA inače mladi lovac koji bi rado kupio pušku koja bi služila za lov sve divljači buduči da se kod nas u lovu puca divlja svinja,lisica,zec i šljuka.
Karabin bih koristio isključivo za čeku pa mislim da bi mi ...
Ako može ovako ja sam Mario iz KA inače mladi lovac koji bi rado kupio pušku koja bi služila za lov sve divljači buduči da se kod nas u lovu puca divlja svinja,lisica,zec i šljuka.
Karabin bih koristio isključivo za čeku pa mislim da bi mi ...
- 03 Feb 2015, 17:49
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: kombinirka
- Replies: 5
- Views: 277
Re: kombinirka
Zar nitko????????????????????????????????????????
- 01 Feb 2015, 17:46
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: kombinirka
- Replies: 5
- Views: 277
kombinirka
poštovani
lijepo bih vas molio ako mi netko može pomoći u vezi kupovine kombinirane puške brno 502.10 u kalibru 12/70 ,30.06.
Da li ima netko kakvo iskustvo i kakova je kvaliteta tog modela?
Unaprijed hvala,Mario.
lijepo bih vas molio ako mi netko može pomoći u vezi kupovine kombinirane puške brno 502.10 u kalibru 12/70 ,30.06.
Da li ima netko kakvo iskustvo i kakova je kvaliteta tog modela?
Unaprijed hvala,Mario.
