Search found 5 matches
- 05 Oct 2017, 18:44
- Forum: Klasično streljaštvo
- Topic: 8. MEMORIJAL HRVATSKIH SNAJPERISTA - "GROM 2017"
- Replies: 51
- Views: 2905
Re: 8. MEMORIJAL HRVATSKIH SNAJPERISTA - "GROM 2017"
Pitanjce brzinsko
Kakva je to streljacka vrecica koja je dozvoljena u disciplini 300 m, a zecje usi nisu, dal netko moze staviti kakvu sliku da ostali vide.
Hvala i vidimo se.
Kakva je to streljacka vrecica koja je dozvoljena u disciplini 300 m, a zecje usi nisu, dal netko moze staviti kakvu sliku da ostali vide.
Hvala i vidimo se.
- 31 Oct 2015, 14:11
- Forum: Mali OGLASI
- Topic: KURT THUNE hlače i cipele
- Replies: 0
- Views: 10132
KURT THUNE hlače i cipele
prodajem navedene hlače i cipele za streljaštvo(puška) i jastučić za klečeći stav, uz cipele dajem i aluminijske vodilice za ravnanje poplati
Cijena sve skupa 150€( moze i 1100 kuna)
pojedinačno:
HLAČE 80€
CIPELE 80€
JASTUČIĆ 40€
sve je korišteno no u izrazito dobrom stanju
info na 089/9683015
Cijena sve skupa 150€( moze i 1100 kuna)
pojedinačno:
HLAČE 80€
CIPELE 80€
JASTUČIĆ 40€
sve je korišteno no u izrazito dobrom stanju
info na 089/9683015
- 31 Oct 2015, 11:53
- Forum: Mali OGLASI
- Topic: Češka zbrojevka M85, cal. 9x19 - prodajem
- Replies: 2
- Views: 9251
Re: Češka zbrojevka M85, cal. 9x19 - prodajem
zeljkog36 wrote:1800 kuna.![]()
095/501-5404. Željko.
Pozdrav, dali je oglas još aktivan i ako je koliko je pištolj ispucao, hvala
- 22 Oct 2014, 11:20
- Forum: Klasično streljaštvo
- Topic: 5. MEMORIJAL HRVATSKIH SNAJPERISTA - "GROM 2104"
- Replies: 46
- Views: 2482
Re: 5. MEMORIJAL HRVATSKIH SNAJPERISTA - "GROM 2104"
Dragi moji Osječani, svaka čast i kapa dolje na uspješnom GROMU i ove godine. Ovim putem zahvalio bih se članovma moje ekipe VOERE-KAHLES TEAM, mogu samo reći hvala Ivici i Blaženki, a isto tako i veliko hvala Svenu na nesebičnoj pomoći. Nadam se da će iza nas biti još puno uspješnih natjecanja ...
- 10 Aug 2014, 10:03
- Forum: Klasično streljaštvo
- Topic: SNIPER-KUP 2014
- Replies: 50
- Views: 3167
Re: SNIPER-KUP 2014
Poštovani strijelci, eto da se osvrnem na ovogodišnji Sniper-kup.
Čitam sve komentare i imam nekoliko sugestija, nadam se da neću biti "opran", hahahahahahaha
Prvo : sve pohvale Wagneru za organizaciju svih dosadašnjih sniper-kupova, no gdje ljudi rade tu ljudi i griješe, da sjedi doma sigurno ...
Čitam sve komentare i imam nekoliko sugestija, nadam se da neću biti "opran", hahahahahahaha
Prvo : sve pohvale Wagneru za organizaciju svih dosadašnjih sniper-kupova, no gdje ljudi rade tu ljudi i griješe, da sjedi doma sigurno ...
