Prekratke ruke
Prekratke ruke
Uvijek nešto prece i već neko vrijeme nisam gađao iz pištolja.
I uzmem neki dan i fak ne vidim nišane, mutno...
I sad mi problem pogoditi stalska vrata.
Vi sa staračkom degradacijom vida kako se nosite s time?
Pucate li s naočalama pa vidite nišanu a ne metu ili obratno?
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
I uzmem neki dan i fak ne vidim nišane, mutno...
I sad mi problem pogoditi stalska vrata.
Vi sa staračkom degradacijom vida kako se nosite s time?
Pucate li s naočalama pa vidite nišanu a ne metu ili obratno?
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: Prekratke ruke
A sta je to staracka degraacija vida?
Skoro svi iza 40te godine nose neke ocale.
Nisi rekao na koji nacin pucas?
1) Precizno, i natjecateljski?
2) Precizno, rekrecijski - ne ides na natjecanja, tek poneki odlazak na streljanu?
3) IPSC ili IDPA?
Za precizno , natjecateljski, nadji ocale koje ti odgovaraju.
Prednji nisan mora biti bistar u fokusu oka, zadnji nisan i meta malo mutni.
zato meta R50 za precizno, ima od 7-ce sve crno, da mozes lijepo gadjati prema kontrastu na meti.
za druge dvije opcije - rekreacijsko ili IPSC, IDPA:
Razmisli o pistolju sa nekom crvenom tockom.
Skoro svi iza 40te godine nose neke ocale.
Nisi rekao na koji nacin pucas?
1) Precizno, i natjecateljski?
2) Precizno, rekrecijski - ne ides na natjecanja, tek poneki odlazak na streljanu?
3) IPSC ili IDPA?
Za precizno , natjecateljski, nadji ocale koje ti odgovaraju.
Prednji nisan mora biti bistar u fokusu oka, zadnji nisan i meta malo mutni.
zato meta R50 za precizno, ima od 7-ce sve crno, da mozes lijepo gadjati prema kontrastu na meti.
za druge dvije opcije - rekreacijsko ili IPSC, IDPA:
Razmisli o pistolju sa nekom crvenom tockom.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: Prekratke ruke
Pucaom rekreacijskijolly wrote:A sta je to staracka degraacija vida?
Skoro svi iza 40te godine nose neke ocale.
Nisi rekao na koji nacin pucas?
1) Precizno, i natjecateljski?
2) Precizno, rekrecijski - ne ides na natjecanja, tek poneki odlazak na streljanu?
3) IPSC ili IDPA?
Za precizno , natjecateljski, nadji ocale koje ti odgovaraju.
Prednji nisan mora biti bistar u fokusu oka, zadnji nisan i meta malo mutni.
zato meta R50 za precizno, ima od 7-ce sve crno, da mozes lijepo gadjati prema kontrastu na meti.
za druge dvije opcije - rekreacijsko ili IPSC, IDPA:
Razmisli o pistolju sa nekom crvenom tockom.
Tek toliko
Jednom mjesečno kutiju, dvije..
I uffff
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: Prekratke ruke
Ja (kako sam poceo citati s ocalama), a znam da s godinama nece ici na bolje, za back up kupio sam pistolj optics ready i crvenu tocku.
Funkcionira, i pogadjam bolje nego na mehanicke nisane.
Ovo je za drugu opciju koju sam naveo. rekreacija, ili dinamicni sportovi u zasebnoj diviziji.
Funkcionira, i pogadjam bolje nego na mehanicke nisane.
Ovo je za drugu opciju koju sam naveo. rekreacija, ili dinamicni sportovi u zasebnoj diviziji.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: Prekratke ruke
Treba točno vidjeti kakvi su problemi sa vidom i onda prema tome,što treba npr za ciljanje/nišanjenje.
Re: Prekratke ruke
Probao sam upravo sa frendovim hsom sa red dot.jolly wrote:Ja (kako sam poceo citati s ocalama), a znam da s godinama nece ici na bolje, za back up kupio sam pistolj optics ready i crvenu tocku.
Funkcionira, i pogadjam bolje nego na mehanicke nisane.
Ovo je za drugu opciju koju sam naveo. rekreacija, ili dinamicni sportovi u zasebnoj diviziji.
Koja milina
Jasno vidim i gripa se upristojila
E sad s obzirom da volim cz75b a ona ima obli vrh a nosač za red dot je plosnat ima li tko red dot na njoj i kako to izgleda?
I eto moram očito pripremiti 400 tinjak eura
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
- Kapetan Kasil
- Razvodnik

- Posts: 93
- Joined: 04 Feb 2025, 12:07
Re: Prekratke ruke
Je li model "optic ready"? Ako nije, trebat ćeš zamijeniti stražni ciljnik s metalnom podlogom koja je predviđena za montažu Red Dot-a. To ti onda izgleda ovako: (Bez brige, tvorničko je riješenje, ne treba ništa prčkati)tugo wrote:Probao sam upravo sa frendovim hsom sa red dot.jolly wrote:Ja (kako sam poceo citati s ocalama), a znam da s godinama nece ici na bolje, za back up kupio sam pistolj optics ready i crvenu tocku.
Funkcionira, i pogadjam bolje nego na mehanicke nisane.
Ovo je za drugu opciju koju sam naveo. rekreacija, ili dinamicni sportovi u zasebnoj diviziji.
Koja milina
Jasno vidim i gripa se upristojila
E sad s obzirom da volim cz75b a ona ima obli vrh a nosač za red dot je plosnat ima li tko red dot na njoj i kako to izgleda?
I eto moram očito pripremiti 400 tinjak eura
Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


