Dan sporta - poziv na natjecanje u VK pištolj i revolver

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

Post Reply
User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Dan sporta - poziv na natjecanje u VK pištolj i revolver

Post by canon11 » 05 May 2012, 18:35

Poštovani strijelci,

Poziv na natjecanje «Dan sporta» u organizaciji SK Metak i GSD Osijek 1784.

Natjecanje će se održati 26. svibnja 2012. godine na streljani Pampas u Osijeku. Pucaju se u dvije discipline VK pištolj 10+10 i VK revolver 10+10 prema pravilima HSS-a. Natjecanje je pojedinačno i ekipno (sastav ekipe je slobodnog izbora).

Početak natjecanja je u 9 sati a kotizacija iznosi 50 kuna za jedan nastup, 80 kuna za dva nastupa i 30 kuna ekipe. Uplate kotizacija je prije nastupa.

Plakat:
http://www.metak.hr/wp-content/uploads/ ... sporta.jpg

User avatar
istra champion
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 2161
Joined: 03 Aug 2009, 08:23
Location: južna ISTRA

Re: Dan sporta - poziv na natjecanje u VK pištolj i revolver

Post by istra champion » 05 May 2012, 19:54

Imaš priliku za osvetu :mrgreen: . Evo ti mala pomoć; za tvoj stroj Sig-Hammerli P240, izradi metak sa zrnom H&N HB WC 148 grs .355 sa 2.7 grs. baruta Vihtavuori N320 i biti će ti dovoljno 19 metaka za pobjedu :mrgreen:
sretno :A26:
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana

User avatar
risbo
Skupnik
Skupnik
Posts: 254
Joined: 20 Sep 2009, 21:17
Location: Osijek

Re: Dan sporta - poziv na natjecanje u VK pištolj i revolver

Post by risbo » 05 May 2012, 20:50

Mislim da ce uskoro osvanuti oglas PRODAJEM Sig-Hammerli P240 a nedugo za tim i drugi oglas KUPUJEM CZ 75 Tactical Sport :A19:

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: Dan sporta - poziv na natjecanje u VK pištolj i revolver

Post by canon11 » 05 May 2012, 21:13

risbo prijatelju moj :A18: :A18: :A18:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests