PRODAJE SE LEGENDA
Re: PRODAJE SE LEGENDA
Turbo ili atmosferski motor ?zgzagi wrote:......naime uređujem porsche 944 iz 1987g . Tako da je on sada važniji.
To mi je jedan od najdrazih auta po pitanju polozaja vozaca, menjaca itd... ruka sa volana pada na menjac, pedale Ok...kolica za guste....i socijalni 924 je bio fora....
Nemoguće je Nemoguće
- istra champion
- Cinker - bojna

- Posts: 2161
- Joined: 03 Aug 2009, 08:23
- Location: južna ISTRA
Re: PRODAJE SE LEGENDA
Ne to nije fraza, već prekopiran text odnosno cijela ''moja'' rečenica. Google prevoditelj nema ''moj'' stil pisanja. Kad smo se dotakli skidanja s neta; reci s koje si stranice skinuo taj podatak da je M52 precizniji od P240?zgzagi wrote:Istra, to nije tvoja fraza , nego skidaš s neta kao i svi ostalii, osim ako si već toliko star da si to napisao prije 35g heheistra champion wrote:Vidim da se citira text iz mojih postova ili iz nekih oglasa koji su kopirali moje oglase a sve bez autorskih pravazgzagi wrote: Zagarantirana tvornička grupa pogodaka je maksimalno 2'' na 50 Yardi (45.9 metara) .![]()
.
Prodajem 52-ojku , a njegov konkurentni oglas djelim potencijalno zainteresiranim , a onda se nešto buni
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
Re: PRODAJE SE LEGENDA
Turbo ili atmosferski motor ?
To mi je jedan od najdrazih auta po pitanju polozaja vozaca, menjaca itd... ruka sa volana pada na menjac, pedale Ok...kolica za guste....i socijalni 924 je bio fora....[/quote]
Atmosferski . 2.5L , 163ks, 205Nm. Imao sam nekada 924. Ma uopće nema veza koji je model i koliko snage ima, gušt ga je voziti, zaljepljen za asfalt, u zavoju kao na trćnicama, nevjerovatna mehanika i ovjes, a limarija, ako nije bio rezan i danas odlićna.
To mi je jedan od najdrazih auta po pitanju polozaja vozaca, menjaca itd... ruka sa volana pada na menjac, pedale Ok...kolica za guste....i socijalni 924 je bio fora....[/quote]
Atmosferski . 2.5L , 163ks, 205Nm. Imao sam nekada 924. Ma uopće nema veza koji je model i koliko snage ima, gušt ga je voziti, zaljepljen za asfalt, u zavoju kao na trćnicama, nevjerovatna mehanika i ovjes, a limarija, ako nije bio rezan i danas odlićna.
Re: PRODAJE SE LEGENDA
Ona “fraza“ ,navodi se u gotovo svakom amerićkom tekstu , o opisu 52-ojke, iole ozbiljnom.
A proćitao sam ih barem pedeset.
Što se tiće usporedbe 52 i P240, prenosim tekst s prethodne stranice i posta;
“Hammerli P240 je odlićan ali ne i bolji. Noviji ali ne i precizniji , osim toga i puno skuplji.“
+dodajem , da bi s p240, pucao nešto preciznije, moraš biti jebeno,jebeno dobar strijelac i opet ne možeš sa sigurnošću reći da je to zbog pištolja ili samo dobar dan.
Toliko od mene o toj temi
A proćitao sam ih barem pedeset.
Što se tiće usporedbe 52 i P240, prenosim tekst s prethodne stranice i posta;
“Hammerli P240 je odlićan ali ne i bolji. Noviji ali ne i precizniji , osim toga i puno skuplji.“
+dodajem , da bi s p240, pucao nešto preciznije, moraš biti jebeno,jebeno dobar strijelac i opet ne možeš sa sigurnošću reći da je to zbog pištolja ili samo dobar dan.
Toliko od mene o toj temi
Re: PRODAJE SE LEGENDA
Imam ja prakticno pitanje, koliko je puta naslov u HR osvojila 52-ca a koliko puta P240...mozda je to najpostenija usporedba
Nemoguće je Nemoguće
Re: PRODAJE SE LEGENDA
Ili koliko ja proizvedeno 52-ojki , a koliko P240 ?lex-lutor wrote:Imam ja prakticno pitanje, koliko je puta naslov u HR osvojila 52-ca a koliko puta P240...mozda je to najpostenija usporedba
Koliko ljudi uopće zna za 52-ojku?
KOLIKO JE MEDALJA OSVOJENO SA CZ 75, A KOLIKO SA P240?
Znači li to da je CZ 75 bolji tj. precizniji?
Koliko od Vas na forumu je ikada vidjelo ili čulo za 52-ojku, a kamoli pucalo iz nje? Možda 0.5% od svih forumaša.
CZ SHADOW 2 ili TANFOGLIO EXTREME STOCK III , PA NARAVNO SVI OVDJE ZA SHADOW2 IAKO NEMAJU POJMA O STOCK III EXTREME, ALI JURA JE REKEL
ZNAČI DA GOTOVO NITKO OD VAS NEMA PRAVO IŠTA REĆI O 52-ojki , OSIM ONIH 0.5% ili manje. BUDIMO ISKRENI
ŽIVJELA 75-tica i P240 koji također 99% od Vas nije vidio ili imao u rukama, ali Jura je rekel te je te i si se držime toga. KOMEDIJA.
MOLIM ADMINISTRATORA-ICU , DA ME IZBRIŠE IZ OVOG FORUMA. IDEM “DALJE“ , KAO I MNOGI DRUGI
NAVALITE ZNALCI , ZASTAVA I ČZ
Re: PRODAJE SE LEGENDA
Zagi pa kaj se nerviras...ne kuzim. Nemoj mi reci da si ti jedini na forumu koji ne zna da Ameri nikada u POVIJESTI nisu napravili komad oruzja precizniji od Evropljana, ako govorimo o serijskim preoizvodima.
Nemoguće je Nemoguće
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: PRODAJE SE LEGENDA
Lex, evo opet ides sa tvrdnjama kontra americkog oruzja. daj neki primjer.
Sta je na primjer sa remington 700? Uspjesan, poznat, i uz bok svakoj drugoj preciznoj serijskoj puski na svijetu.
A ako spominjemo povijest, ameri su dobivali prve medjunarodne long range mactheve do 1000 yardi sa sharps i remington puskama u kalibru 45-90 ili slicno (kraj 19. pocetak 20 stoljeca), treba malo istraziti, ali ovo prethodno je cinjenicno.
Sta je na primjer sa remington 700? Uspjesan, poznat, i uz bok svakoj drugoj preciznoj serijskoj puski na svijetu.
A ako spominjemo povijest, ameri su dobivali prve medjunarodne long range mactheve do 1000 yardi sa sharps i remington puskama u kalibru 45-90 ili slicno (kraj 19. pocetak 20 stoljeca), treba malo istraziti, ali ovo prethodno je cinjenicno.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: PRODAJE SE LEGENDA
Neeeee krivo.....ja ne znam da su Ameri do sada napravili u ser.prozivodonji nesto preciznije od EU zeljezarije, dosta toga sam procitao do sada ali nisam primjetio da se hvale po tom pitanju niti u dugom niti u kratkom oruzju...jolly wrote:Lex, evo opet ides sa tvrdnjama kontra americkog oruzja. daj neki primjer...Sta je na primjer sa remington 700? Uspjesan, poznat, i uz bok svakoj drugoj preciznoj serijskoj puski na svijetu..
npr. bijedni ZKR551 je napravljen prije nego je CNC i zamisljen u necijoj glavi, ispale u prosjeku 2 Mil metaka i imaju preciznost da boli glava.. npr MAnurhin Match, pa npr. Korth,
A sto se tice tekmi na 1000 yardi bilo bi zalostno da ne dobije tekme , barem u pocetku, one koje su sami izmislili...osim toga nekako mi zvoni u glavi da i dan danas najbolje USA cijevi proizvode firme koje su osnovali majstori porijeklom iz Europe....
Da ne bi bilo zabune, opet ponavljam, NE msilim da AMeri rade lose stvari, ali po kvaliteti su iza EU proizvodjaca jer su se okrenuli profitu, radi cega vise ne mozes kupiti Pythona ili AMP-a ili Wildey-475 itd... preskupo bilo pa propalo...cijena je postala glavni faktor odluke ...da ne mislis da bi oni kupovali HS-a ako bi u kojem slucaju bio skuplji od Glocka pa i da je pet puta bolji.
Nemoguće je Nemoguće
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: PRODAJE SE LEGENDA
Lex, i dalje mi nisi nista rekao za rem 700? Jedna od cescih pusaka kod nas na natjecanjima i u konkurenciji.
A za ostalo, trebalo bi dati presjek testirane preciznosti po modelima eu i usa proizvodjaca, da bi se doslo do realnog zakljucka jer ovako se samo generalizira. A i dobrih i losih primjera ces naci na oba konitnenta.
Vodi racuna da preciznost danas nije skupa, od svih mogucih kvaliteta puske, preciznost se postize najjeftinije, cak i u serijskom industrijskom proizvodu. Danas skoro svaka moze postici jednu minutu.
Turski orah visoke klase, je puno skuplja kvaliteta.
A za ostalo, trebalo bi dati presjek testirane preciznosti po modelima eu i usa proizvodjaca, da bi se doslo do realnog zakljucka jer ovako se samo generalizira. A i dobrih i losih primjera ces naci na oba konitnenta.
Vodi racuna da preciznost danas nije skupa, od svih mogucih kvaliteta puske, preciznost se postize najjeftinije, cak i u serijskom industrijskom proizvodu. Danas skoro svaka moze postici jednu minutu.
Turski orah visoke klase, je puno skuplja kvaliteta.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: PRODAJE SE LEGENDA
Ok, spomenuo si R700, probaj dodati jos nesto konkurentno u toj prici osim R700 porijekom iz USA ?
Nemoguće je Nemoguće
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: PRODAJE SE LEGENDA
Smith & Wesson 686, vulgaris, mozda?
Govorimo o serijskim proizvodima, sa sire trziste, jel tako?
A sto se tice pusaka, od americkih je vjerjatno Remington 700 bio najdostupniji na nasem trzistu pa nam je tako i poznat. Vjerojatno bi bolji poznavaoci mogli jos nesto nabrojati, ali ovo sam imao prilike vidjeti, makar kao svjedok na natjecanjima, a sad nema smisla da izlvlacim neke primjere s interneta, ali vjerojatno bi se moglo naci jos primjera.
Govorimo o serijskim proizvodima, sa sire trziste, jel tako?
A sto se tice pusaka, od americkih je vjerjatno Remington 700 bio najdostupniji na nasem trzistu pa nam je tako i poznat. Vjerojatno bi bolji poznavaoci mogli jos nesto nabrojati, ali ovo sam imao prilike vidjeti, makar kao svjedok na natjecanjima, a sad nema smisla da izlvlacim neke primjere s interneta, ali vjerojatno bi se moglo naci jos primjera.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: PRODAJE SE LEGENDA
MA pusti internet, 686 vulgaris je kramp, ne zato da je generalno los nego ima velikih varijacija, serije sa bubnjem od 7-metaka imaju takvu kvalitetu zapinjace i udaraca da ih obicnom turpijom gulis kao drsku od metle....probao osobno !jolly wrote:Smith & Wesson 686, vulgaris, mozda?![]()
Govorimo o serijskim proizvodima, sa sire trziste, jel tako?....
R700 je klasika, no po preciznosti daleko ispod recimo SSG-69 koji se interno deklarira kao 1/4 MOA a koncepcija je stara 40 godina. TRG, SSG3000, AI, Keppeler, Voere, S&L, UA , R93 su puske serijske proizvodnje.....
Zapravo pogledaj cime su puca 300m ISSF u EU, da je neka USA puska toliko dobra sigurno bi bila u toj igri, naravno da je to samo EU disciplina i da tu pravila igre pisu sponozri ali da nesto odskace od konkurencije vjerujem da bi bilo u igri ?
Zapravo sve je tu jako cudno, Ameri bi dusu prodali da imaju EU barute i cijevi, a EU ekipa bi dusu prodala da ima USA cijevi, Akcije i njihove barute......
Realno gledano samo po pitanju dobavljivih kapisli mi u EU smo goli kur*c u usporedbi sa USA.....e sada budi pametan.
Nemoguće je Nemoguće
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: PRODAJE SE LEGENDA
Sad si mi zagolicao mastu. Ajde nabroji s cim se puca?lex-lutor wrote: Zapravo pogledaj cime su puca 300m ISSF u EU,
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: PRODAJE SE LEGENDA
Joly, Lex ce ti vec nabrojjti... i ne samo u EU, vec u svijetu nema konkurentnijih pusaka od evropskih. ISSF 300 m. I tu je EU priči kraj. Sve, ali doslovce, sve na vecim daljinama drze australci, nzelandjani i ameri. Sve to zato jel EU proizvođači nemaju interesa za napravit pušku za iznad 300m.
Re: PRODAJE SE LEGENDA
Oooooo frende preko 7-mora...jesi dobro ?
Auuu sada si mi bacio bubu za razmisljanje jer pokusavam skontati da li sam negdje naletio da netko puca sa EU made komponentama za F-class Long Range ?
Zapravo ne znam niti jednu akciju EU-made u toj igri, mozda je moje neznanje u pitanju ili je ovo sto si ti rekao, zapravo ima neki fantatik Njemac koji radi neke svoje akcije i kopija su nekih Engleskih sa 4-bradavice, cekamo da majstoru stigne puca u 7-WSM sa 83cm cjevcicom pa da budemo malo prosvijetljeni u tim OPEN varijacijama....moglo bi biti zanimljivo...
Auuu sada si mi bacio bubu za razmisljanje jer pokusavam skontati da li sam negdje naletio da netko puca sa EU made komponentama za F-class Long Range ?
Zapravo ne znam niti jednu akciju EU-made u toj igri, mozda je moje neznanje u pitanju ili je ovo sto si ti rekao, zapravo ima neki fantatik Njemac koji radi neke svoje akcije i kopija su nekih Engleskih sa 4-bradavice, cekamo da majstoru stigne puca u 7-WSM sa 83cm cjevcicom pa da budemo malo prosvijetljeni u tim OPEN varijacijama....moglo bi biti zanimljivo...
Nemoguće je Nemoguće
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: PRODAJE SE LEGENDA
Decki, prosirismo temu:
Ajmo malo to sistematizirati:
1) Preciznost serijskog oruzja americkog ili evopskog? (ja sam dao primjer sw 686 i r 700),i po meni americko oruzje je konkurentno, u serijskoj konkurenciji.
2) preciznost oruzja za ISSf do 300 m, usporedba EU, usa prozvodjaci.
3) preciznost Long range oruzja costumiziranog, evropsko ili americko.
Mogu jos dodati i cetvrtu tocku, i odmah zakljuciti: malokalibarska puska po preciznosti: samo anschutz i walther. Mislim da tu nema zbora.
Pa sad dajter primjere za ostale tocke.
Ajmo malo to sistematizirati:
1) Preciznost serijskog oruzja americkog ili evopskog? (ja sam dao primjer sw 686 i r 700),i po meni americko oruzje je konkurentno, u serijskoj konkurenciji.
2) preciznost oruzja za ISSf do 300 m, usporedba EU, usa prozvodjaci.
3) preciznost Long range oruzja costumiziranog, evropsko ili americko.
Mogu jos dodati i cetvrtu tocku, i odmah zakljuciti: malokalibarska puska po preciznosti: samo anschutz i walther. Mislim da tu nema zbora.
Pa sad dajter primjere za ostale tocke.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot] and 2 guests



