P: 7.62x39 municiju
P: 7.62x39 municiju
Prodajem određenu količinu municije 7.62x39 Norinco i M67 jugo. Norinco je 1967. godina u čeličnoj pobakrenoj čahuri sa čeličnim zrnom u bakrenoj košuljici. Pakovanja su po 20 komada. M67 jugo je 1980. godina Igman Konjic mesing čahura sa olovnim zrnom u bakrenoj košuljici. Pakovanje po 40 komada na 4 lamice po 10 komada.
Municija je zatvorena u limenim sanducima. Norinco 720 komada, M67 1120 komada. Iz istog lota isprobana municija u M59/66 i vrlo je precizna, s time da je Norinco malo bolje grupe radio na 100 metara od M67.
Cijena je 1,50 kn za Norinco i 2,5 kn za M67. Prodaja količinski prema dogovoru, ali ne otvaram sanduk za manje od 120 komada municije.
Smatram da svi trebaju znati zakon, ali ću svejedno napisati, PRODAJA ISKLJUČIVO IMAOCU VAŽEĆEG ORUŽNOG LISTA S REGISTRIRANIM ORUŽJEM U KALIBRU KOJI PRODAJEM.
U slučaju kupovine cijelog sanduka fiksna cijena je 1000 kn za Norinco, 2600 kuna za M67.
Za manju količinu dolazite k meni, za cijeli sanduk se možemo dogovoriti za ''na pola puta''.
Također napomena da ne otvaram sanduk za nikakvo slikanje, svi znamo kako koja od ponuđene municije izgleda i kako je pakirana. Nije nova, ne garantiram da će svaki metak puknuti, ispucao sam 40 komada Norinca i 40 komada M67, svi su uredno okinuli, no ostavljam mogućnost sumnje da poneki komad zbog starosti inicijalne kapisle možda neće opaliti.
Za sve informacije dostupan sam kroz privatne poruke.
Municija je zatvorena u limenim sanducima. Norinco 720 komada, M67 1120 komada. Iz istog lota isprobana municija u M59/66 i vrlo je precizna, s time da je Norinco malo bolje grupe radio na 100 metara od M67.
Cijena je 1,50 kn za Norinco i 2,5 kn za M67. Prodaja količinski prema dogovoru, ali ne otvaram sanduk za manje od 120 komada municije.
Smatram da svi trebaju znati zakon, ali ću svejedno napisati, PRODAJA ISKLJUČIVO IMAOCU VAŽEĆEG ORUŽNOG LISTA S REGISTRIRANIM ORUŽJEM U KALIBRU KOJI PRODAJEM.
U slučaju kupovine cijelog sanduka fiksna cijena je 1000 kn za Norinco, 2600 kuna za M67.
Za manju količinu dolazite k meni, za cijeli sanduk se možemo dogovoriti za ''na pola puta''.
Također napomena da ne otvaram sanduk za nikakvo slikanje, svi znamo kako koja od ponuđene municije izgleda i kako je pakirana. Nije nova, ne garantiram da će svaki metak puknuti, ispucao sam 40 komada Norinca i 40 komada M67, svi su uredno okinuli, no ostavljam mogućnost sumnje da poneki komad zbog starosti inicijalne kapisle možda neće opaliti.
Za sve informacije dostupan sam kroz privatne poruke.
Who is online
Users browsing this forum: Google [Bot] and 1 guest

