Page 7 of 7

Re: NEKI STARI KOMAD

Posted: 17 Oct 2010, 14:40
by istra champion
Niti neče :mrgreen: :A02: .

Re: NEKI STARI KOMAD

Posted: 17 Oct 2010, 17:15
by BOXI
Samo nikak da daš nešto u prodaju.....ja sve čekam i čekam.....i čeeekam.

Re: NEKI STARI KOMAD

Posted: 19 Oct 2010, 20:18
by Luger
Walther 9, rani model, odlično očuvan.
Walther 9.jpg