Re: D I A B O L E - sva pitanja i nedoumice pisati ovdj
Posted: 23 Jun 2020, 22:14
evo samo da napisem kakve dijabole voli Weihrauch HW77K 5.5mm
nakon nabavke puške strašno sam bio razočaran preciznošću, 25-35m iz ruke grupa kao iz sačmarice
greške sam pripisao sebi jer je puska teška ko olovo sa optikom preko 5kg i nakon 30-tak hitaca ruke se počnu tresti i grupe nema, iako realno ovo nije puška za fina grupiranja po papiru al eto
isprobao :
Gamo competition-katastrofa
RWS superpoint - solidno
RWS superdome - vrlo dobro ali uvijek 1-2 flyera
JSB exact - vrlo dobro al isto flyer tu i tamo
i kupim H&N field target trophy 5.53mm
preporod
držao pušku labavo ili stiskao slaže zrno u zrno, flyera nema, napokon skontam da nije do mene nego do dijabola koje joj nisu odgovarale.
Iako nije ovo puška za dugotrajno pucanje iz ruke ni za šetnje šumom, naporno je teška i nezgrapna, trebao sam uzet HW30 što i hoću ako se ova proda po realnoj cijeni jer za snagu i probojnost imam .22LR
nakon nabavke puške strašno sam bio razočaran preciznošću, 25-35m iz ruke grupa kao iz sačmarice
greške sam pripisao sebi jer je puska teška ko olovo sa optikom preko 5kg i nakon 30-tak hitaca ruke se počnu tresti i grupe nema, iako realno ovo nije puška za fina grupiranja po papiru al eto
isprobao :
Gamo competition-katastrofa
RWS superpoint - solidno
RWS superdome - vrlo dobro ali uvijek 1-2 flyera
JSB exact - vrlo dobro al isto flyer tu i tamo
i kupim H&N field target trophy 5.53mm
preporod
držao pušku labavo ili stiskao slaže zrno u zrno, flyera nema, napokon skontam da nije do mene nego do dijabola koje joj nisu odgovarale.
Iako nije ovo puška za dugotrajno pucanje iz ruke ni za šetnje šumom, naporno je teška i nezgrapna, trebao sam uzet HW30 što i hoću ako se ova proda po realnoj cijeni jer za snagu i probojnost imam .22LR
