Page 8 of 8

Re: jesu li ovo idioti ili koji k***c?

Posted: 17 Apr 2013, 17:21
by gun_hater
Mislim da policija ne smije poticati za kazneno djelo, npr. izričito tražiti nekoga da proda oružje bez dozvole...

Re: jesu li ovo idioti ili koji k***c?

Posted: 17 Apr 2013, 18:18
by jolly
Nisam bas siguran. Recimo, kad dobiju prijavu da neko prima mito - bilo je slucajeva da su sami poslali covjeka (ili suradnika), da plati mito oznacenim novcanicama. (Primjer: dr Simic, u Rijeci prije par godina)
Sto je imalo i sudski epilog osudjujucom presudom, i niko nije osudio policiju da su prekoracili ovlasti ili nekorektno postupali.

Re: jesu li ovo idioti ili koji k***c?

Posted: 18 Apr 2013, 01:07
by gun_hater
Kak je jednom netko slikovito rekao, "Nemre sad murja ić po kvartu, prodavat drogu i onda hapsit one koji bi pokušali kupiti."

Barem ne u nekoj normalnoj, netotalitarnoj državi.

Re: jesu li ovo idioti ili koji k***c?

Posted: 13 May 2013, 09:38
by sin

Re: jesu li ovo idioti ili koji k***c?

Posted: 13 May 2013, 13:05
by lex-lutor
Hahahhahah...dobra.

Koliko se ja sjecam nekada se MK mogao imati bez bilo kakve dozvole? "floberticu" su imali gotovo svi ...e sada koje je to godine ukinuto stvarno se ne sjecam ????

Re: jesu li ovo idioti ili koji k***c?

Posted: 13 May 2013, 22:11
by Hawk
lex-lutor wrote:Koliko se ja sjecam nekada se MK mogao imati bez bilo kakve dozvole? "floberticu" su imali gotovo svi ...e sada koje je to godine ukinuto stvarno se ne sjecam ????
davno... davno...
ja san svoju MK pušku kupija 1976, procedura je bila jebenija nego za i jednu drugu lovačku pušku

Re: jesu li ovo idioti ili koji k***c?

Posted: 14 May 2013, 11:20
by ćuturica
Hawk wrote:
lex-lutor wrote:Koliko se ja sjecam nekada se MK mogao imati bez bilo kakve dozvole? "floberticu" su imali gotovo svi ...e sada koje je to godine ukinuto stvarno se ne sjecam ????
davno... davno...
ja san svoju MK pušku kupija 1976, procedura je bila jebenija nego za i jednu drugu lovačku pušku
Moja je iz 73.i takodjer je tribala dozvola

Re: jesu li ovo idioti ili koji k***c?

Posted: 27 May 2013, 08:54
by Hawk
mislin da ovo ide u ovu temu...
majko mila di su granice ljudske gluposti...

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/8 ... vlast.html

http://www.braniteljski-portal.hr/Kolum ... u-Kumrovcu

Re: jesu li ovo idioti ili koji k***c?

Posted: 27 May 2013, 10:08
by lex-lutor
:A25:

Rekao je davno onaj pametni Alfred A.

Samo su Svemir i ljudska glupost beskonacni, mada za Svemir bas i nije 100% siguran !

Re: jesu li ovo idioti ili koji k***c?

Posted: 27 May 2013, 10:50
by Aguila
Sramota :A24:

Re: jesu li ovo idioti ili koji k***c?

Posted: 27 May 2013, 17:45
by Papilon
Albert..... :A18: :A18:

Re: jesu li ovo idioti ili koji k***c?

Posted: 27 May 2013, 18:17
by lex-lutor
Bravoooo... Nisam ni skuzio sto sam napisao dok nisam vidio tvoj post.....A jeb ga....oba se isto prezivaju samo sto se jedan bavio muzikom a drugi atomskom muzikom.... :A13: :A13: :A13:

Re: jesu li ovo idioti ili koji k***c?

Posted: 20 Aug 2013, 04:20
by Woolf Blaser
He,he,he Lex! Jebi ga,ima smisla i uklapa se u temu. I A.A. je radio nesto ,ilegalno,!
Interesantno! Kakve je pizdarije napravio s tim a cak mu nisu ni reloading zabranili.