Page 2 of 2

Re: Skriveno zlato

Posted: 14 May 2008, 22:08
by Knife_maniac
S cime si ga ovako izglancao ?

Re: Skriveno zlato

Posted: 14 May 2008, 22:09
by patch
Izvrsno uradjeno. :A28:

Re: Skriveno zlato

Posted: 14 May 2008, 22:25
by Mr.Cabdriver
Knife_maniac wrote:S cime si ga ovako izglancao ?
Polirka ručne izrade, tj. prerade.

Re: Skriveno zlato

Posted: 14 May 2008, 22:26
by patch
Mr.Cabdriver wrote:
Knife_maniac wrote:S cime si ga ovako izglancao ?
Polirka ručne izrade, tj. prerade.

mogao bi ju malo poslikati. razmisljam si napraviti nesto takvo pa vjezbati na starim nozevima.... a dovoljno smo daleko kako ti ne bih uzimao posao :lol:

Re: Skriveno zlato

Posted: 14 May 2008, 22:33
by Knife_maniac
Mr.Cabdriver wrote: Polirka ručne izrade, tj. prerade.
Granulacija ako se smije znati ?

Re: Skriveno zlato

Posted: 14 May 2008, 22:43
by patch
Knife_maniac wrote:
Mr.Cabdriver wrote: Polirka ručne izrade, tj. prerade.
Granulacija ako se smije znati ?
sada moras dati sve podatke

Re: Skriveno zlato

Posted: 15 May 2008, 09:21
by Mr.Cabdriver
Knife_maniac wrote:
Mr.Cabdriver wrote: Polirka ručne izrade, tj. prerade.
Granulacija ako se smije znati ?
ovo je 700, zatim ide strojno na 1200 i na kraju polirka strojno cca 2000-4000, nema deklaracije na novoj pasti, al mislim da će bit dobra... inače ova poliranja sa novom makinom traju možda sat vremena u odnosu na tehnike otprije di je to znalo se otegnut na par dana pomalo

Re: Skriveno zlato

Posted: 15 May 2008, 09:29
by Mr.Cabdriver
patch wrote:mogao bi ju malo poslikati. razmisljam si napraviti nesto takvo pa vjezbati na starim nozevima.... a dovoljno smo daleko kako ti ne bih uzimao posao lol:
Ne može bre drugovi. Prvo, uloženo je jako puno vremena i razmišljanja (i novca, i surfanja netom i tehnička škola itd.) da se preradi pevec i ine alate za eksperimentiranje. Sada se prešlo na bosch makine koje se prerađuju po principima otprije i koje stvarno rade dobar posao. Za jednu staru pumu sam pretprošli tjedan uzeo 100€ iako sam je doveu u red za par sati jer je bila u gorem stanju od patcheve. I jedno 10 puta veća (waidblatt)

Drugo, ako naučim vas da si radite sami, onda ih neću ja radit i potencijalno nalijetat na dobre komade za otkupit. Ovaj specifičan primjerak noža koji je Boxi poslao nije ništa posebno, al je lijep i sviđa mi se za imat ga u kolekciji. Moj fetiš na hladno oružje ne dopušta da vam otkrijem tajne zanata :twisted:

To me slobodno možete prestat pitat.

Re: Skriveno zlato

Posted: 18 May 2008, 22:24
by patch
Onda nam nema druge, nego samostalno krenuti u gradnju slicnih naprava, gledajuci likove na netu i njihove profesionalne naprave.... nesto cemo smisliti... sigurica... :A31: