Re: Skriveno zlato
Posted: 14 May 2008, 22:08
S cime si ga ovako izglancao ?
Polirka ručne izrade, tj. prerade.Knife_maniac wrote:S cime si ga ovako izglancao ?
Mr.Cabdriver wrote:Polirka ručne izrade, tj. prerade.Knife_maniac wrote:S cime si ga ovako izglancao ?
Granulacija ako se smije znati ?Mr.Cabdriver wrote: Polirka ručne izrade, tj. prerade.
sada moras dati sve podatkeKnife_maniac wrote:Granulacija ako se smije znati ?Mr.Cabdriver wrote: Polirka ručne izrade, tj. prerade.
ovo je 700, zatim ide strojno na 1200 i na kraju polirka strojno cca 2000-4000, nema deklaracije na novoj pasti, al mislim da će bit dobra... inače ova poliranja sa novom makinom traju možda sat vremena u odnosu na tehnike otprije di je to znalo se otegnut na par dana pomaloKnife_maniac wrote:Granulacija ako se smije znati ?Mr.Cabdriver wrote: Polirka ručne izrade, tj. prerade.
Ne može bre drugovi. Prvo, uloženo je jako puno vremena i razmišljanja (i novca, i surfanja netom i tehnička škola itd.) da se preradi pevec i ine alate za eksperimentiranje. Sada se prešlo na bosch makine koje se prerađuju po principima otprije i koje stvarno rade dobar posao. Za jednu staru pumu sam pretprošli tjedan uzeo 100€ iako sam je doveu u red za par sati jer je bila u gorem stanju od patcheve. I jedno 10 puta veća (waidblatt)patch wrote:mogao bi ju malo poslikati. razmisljam si napraviti nesto takvo pa vjezbati na starim nozevima.... a dovoljno smo daleko kako ti ne bih uzimao posao lol: