Provalnici u stanu

Opća rasprava koja može i ne mora biti vezana uz oružje - biti će moderirana po potrebi u slučaju vrijeđanja drugih članova ili otvorenih svađa i prepiranja. POLITIKU IZBJEGAVATI.
User avatar
BoB
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 384
Joined: 30 Sep 2008, 12:51
Location: zg

Re: Provalnici u stanu

Post by BoB » 05 Mar 2009, 09:17

slatkiš. isto kao i oružje, stvoreno za borbu, o vlasniku ( vremenu, parama i volji ) ovisi kontrola i uporaba istog.
s tim da je usred noći odmah spreman djelovati za razliku od mene koji pola sata tražim lijevu papuču.
Omnes tenentes gladios et ad bella doctissimi uniuscuiusque ensis super femur suum propter timores nocturnos
Because none of us are as cruel as all of us

gutenberg
Skupnik
Skupnik
Posts: 215
Joined: 06 Feb 2009, 10:59

Re: Provalnici u stanu

Post by gutenberg » 05 Mar 2009, 09:37

Očekivao sam različite reakcije. Uglavnom negativne, jer, kao što sam
spomenuo, svrstan sam među one luđake koji te pse drže za borbu,
iako sam naglasio da smo četiri iz legla spasili od toga.

Ipak, i meni se koji put čini da mi taj pas nešto iza leđa radi?
Često, kad sam mu leđima okrenut, pa se naglo okrenem
njemu, on napravi nevinu facu.
Uvijek sam krivio mačku za razgriženu (novu) tenisicu,
razbacan moj krevet ....

User avatar
BoB
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 384
Joined: 30 Sep 2008, 12:51
Location: zg

Re: Provalnici u stanu

Post by BoB » 05 Mar 2009, 10:17

doživio sam već namjerno zapišane krevete, drek na "krivom" mjestu, prožvakane papuče, a retriverici je najslađe ispustit tihomira iz protesta. i to s dupetom okrenutim prema žrtvi. naravno sve s posebno složenom najnevinijom facom.
Omnes tenentes gladios et ad bella doctissimi uniuscuiusque ensis super femur suum propter timores nocturnos
Because none of us are as cruel as all of us

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Provalnici u stanu

Post by Mike_Torello » 05 Mar 2009, 13:56

ovo je moj junak...

a dolje skoro 17g. stara legenda (R.I.P.), tako dobar cuvar da si mogao ukrasti i tepih ispod nje i nju na kraju prije nego bi reagirala (tako samo zadnjih 5g.)
Attachments
juco01.jpg
juco01.jpg (30.2 KiB) Viewed 19485 times
juco02.jpg
Copy of DSC00023.JPG
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
Original_G
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1772
Joined: 04 Apr 2008, 19:52
Location: Čakovec

Re: Provalnici u stanu

Post by Original_G » 05 Mar 2009, 14:18

ha ha ha flokiji. kolko ja obožavam cucke tolko mrzim neodgovorne vlasnike istih, jer životinja radi kako je naučena i odgajana, jer za razliku od čovjeka ne zna i ne može biti zločesta :A25:
武士道

Ognjem i mačem.

User avatar
shooter9
Skupnik
Skupnik
Posts: 276
Joined: 29 Sep 2008, 19:43

Re: Provalnici u stanu

Post by shooter9 » 05 Mar 2009, 17:02

gutenberg wrote:Nezavidna situacija. Ovo što kaže Nobile možeš nositi oružje po kući, ali ga ne smiješ upotrijebiti.
Iz novina (valjda ima tome već godina dana) je vidljivo da strada onaj
koji je branio sebe i svoju imovinu pištoljem.
Lopov je valjda dobio ukor. Sud je bio koncentriran na čovjeka koji je posegnuo za pištoljem. Nevjerojatno, ali istinito.
Apsurd.


U našoj zemlji i po našin zakonima normalni građanin ima daleko manja prava od kriminalaca . :shock: To je logično kad su kriminalci pisali i donosili zakone. :o Naoružani građanin koji je spreman braniti sebe,svoju imoviu i ukučane je opasnost za državu.
No Peace without Justice !

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Provalnici u stanu

Post by Mike_Torello » 05 Mar 2009, 18:44

Dok! wrote:Kaj je to ona ljepotica kojoj je lovu propucana uska!! :?:
ne ne, njemu je propucano uho... slikano par dana prije i na dan kad je propucan... sad je sve ok zaraslo i samo fali malo dlake na tom mjestu, nema rupe, samo mali oziljak.
Attachments
juco05.jpg
juco06.jpg
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Provalnici u stanu

Post by nobile157 » 05 Mar 2009, 18:47

SKIDAJ TE FOTKE I TEKST O PROPUCAVANJU!!!!

Pazi da zbog ovoga ne završiš u zatvoru - okrutnost prema životinjama, nesmotrena uporaba vatrenog oružja,....

Svašta bi ti zeleni i "ljubitelji" životinja mogli pronaći... zato - delete that
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Provalnici u stanu

Post by Mike_Torello » 05 Mar 2009, 18:57

nisam ga ja propucao nego neki idiot u lovu, koji cak i nije bio u lovu nego je vidio psa kako goni divlju svinju blizu svoje kuce, pucao je na nju kad ju je pas zaskocio... ja sam psa takvog vidio kad ga je tata doveo kuci iz lova... nemam ja sto zavrsiti u zatvoru jer sam ljecio psa nakon sto ga neka budala ranila?
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Provalnici u stanu

Post by nobile157 » 05 Mar 2009, 18:59

Znaš vic u kojem priča lija zecu da su počeli štrojiti bikove?

Zeko odmah okrene bježati, a lija viče: pa kuda, nisi ti bik???

Da, nisam, ali dok ja to objasnim, ODOŠE JAJCA!!!
Last edited by nobile157 on 05 Mar 2009, 21:58, edited 1 time in total.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
shooter9
Skupnik
Skupnik
Posts: 276
Joined: 29 Sep 2008, 19:43

Re: Provalnici u stanu

Post by shooter9 » 05 Mar 2009, 21:49

Naljepnica da nebude kriminalčuga rekla nisam znao. :A25: :A25:
Attachments
upozorenje na ulazu u stan.jpg
upozorenje na ulazu u stan.jpg (8.43 KiB) Viewed 19483 times
No Peace without Justice !

User avatar
Original_G
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1772
Joined: 04 Apr 2008, 19:52
Location: Čakovec

Re: Provalnici u stanu

Post by Original_G » 05 Mar 2009, 21:53

to bi si stavil na stan , ali drugi dan bi mi došli žandari da se susjedi osjećaju ugroženo :A23:
武士道

Ognjem i mačem.

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Provalnici u stanu

Post by Mike_Torello » 05 Mar 2009, 22:05

ni ova nije losa =)
Attachments
Trespassing.jpg
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Provalnici u stanu

Post by Mike_Torello » 05 Mar 2009, 22:08

ovu sam zaboravio, jedna od legendarnih...
Attachments
s_doors.jpg
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest