Provalnici u stanu
Re: Provalnici u stanu
slatkiš. isto kao i oružje, stvoreno za borbu, o vlasniku ( vremenu, parama i volji ) ovisi kontrola i uporaba istog.
s tim da je usred noći odmah spreman djelovati za razliku od mene koji pola sata tražim lijevu papuču.
s tim da je usred noći odmah spreman djelovati za razliku od mene koji pola sata tražim lijevu papuču.
Omnes tenentes gladios et ad bella doctissimi uniuscuiusque ensis super femur suum propter timores nocturnos
Because none of us are as cruel as all of us
Because none of us are as cruel as all of us
Re: Provalnici u stanu
Očekivao sam različite reakcije. Uglavnom negativne, jer, kao što sam
spomenuo, svrstan sam među one luđake koji te pse drže za borbu,
iako sam naglasio da smo četiri iz legla spasili od toga.
Ipak, i meni se koji put čini da mi taj pas nešto iza leđa radi?
Često, kad sam mu leđima okrenut, pa se naglo okrenem
njemu, on napravi nevinu facu.
Uvijek sam krivio mačku za razgriženu (novu) tenisicu,
razbacan moj krevet ....
spomenuo, svrstan sam među one luđake koji te pse drže za borbu,
iako sam naglasio da smo četiri iz legla spasili od toga.
Ipak, i meni se koji put čini da mi taj pas nešto iza leđa radi?
Često, kad sam mu leđima okrenut, pa se naglo okrenem
njemu, on napravi nevinu facu.
Uvijek sam krivio mačku za razgriženu (novu) tenisicu,
razbacan moj krevet ....
Re: Provalnici u stanu
doživio sam već namjerno zapišane krevete, drek na "krivom" mjestu, prožvakane papuče, a retriverici je najslađe ispustit tihomira iz protesta. i to s dupetom okrenutim prema žrtvi. naravno sve s posebno složenom najnevinijom facom.
Omnes tenentes gladios et ad bella doctissimi uniuscuiusque ensis super femur suum propter timores nocturnos
Because none of us are as cruel as all of us
Because none of us are as cruel as all of us
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Provalnici u stanu
ovo je moj junak...
a dolje skoro 17g. stara legenda (R.I.P.), tako dobar cuvar da si mogao ukrasti i tepih ispod nje i nju na kraju prije nego bi reagirala (tako samo zadnjih 5g.)
a dolje skoro 17g. stara legenda (R.I.P.), tako dobar cuvar da si mogao ukrasti i tepih ispod nje i nju na kraju prije nego bi reagirala (tako samo zadnjih 5g.)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
- Original_G
- Cinker - bojna

- Posts: 1772
- Joined: 04 Apr 2008, 19:52
- Location: Čakovec
Re: Provalnici u stanu
ha ha ha flokiji. kolko ja obožavam cucke tolko mrzim neodgovorne vlasnike istih, jer životinja radi kako je naučena i odgajana, jer za razliku od čovjeka ne zna i ne može biti zločesta 
武士道
Ognjem i mačem.
Ognjem i mačem.
Re: Provalnici u stanu
gutenberg wrote:Nezavidna situacija. Ovo što kaže Nobile možeš nositi oružje po kući, ali ga ne smiješ upotrijebiti.
Iz novina (valjda ima tome već godina dana) je vidljivo da strada onaj
koji je branio sebe i svoju imovinu pištoljem.
Lopov je valjda dobio ukor. Sud je bio koncentriran na čovjeka koji je posegnuo za pištoljem. Nevjerojatno, ali istinito.
Apsurd.
U našoj zemlji i po našin zakonima normalni građanin ima daleko manja prava od kriminalaca .
No Peace without Justice !
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Provalnici u stanu
ne ne, njemu je propucano uho... slikano par dana prije i na dan kad je propucan... sad je sve ok zaraslo i samo fali malo dlake na tom mjestu, nema rupe, samo mali oziljak.Dok! wrote:Kaj je to ona ljepotica kojoj je lovu propucana uska!!
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: Provalnici u stanu
SKIDAJ TE FOTKE I TEKST O PROPUCAVANJU!!!!
Pazi da zbog ovoga ne završiš u zatvoru - okrutnost prema životinjama, nesmotrena uporaba vatrenog oružja,....
Svašta bi ti zeleni i "ljubitelji" životinja mogli pronaći... zato - delete that
Pazi da zbog ovoga ne završiš u zatvoru - okrutnost prema životinjama, nesmotrena uporaba vatrenog oružja,....
Svašta bi ti zeleni i "ljubitelji" životinja mogli pronaći... zato - delete that
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Provalnici u stanu
nisam ga ja propucao nego neki idiot u lovu, koji cak i nije bio u lovu nego je vidio psa kako goni divlju svinju blizu svoje kuce, pucao je na nju kad ju je pas zaskocio... ja sam psa takvog vidio kad ga je tata doveo kuci iz lova... nemam ja sto zavrsiti u zatvoru jer sam ljecio psa nakon sto ga neka budala ranila?
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: Provalnici u stanu
Znaš vic u kojem priča lija zecu da su počeli štrojiti bikove?
Zeko odmah okrene bježati, a lija viče: pa kuda, nisi ti bik???
Da, nisam, ali dok ja to objasnim, ODOŠE JAJCA!!!
Zeko odmah okrene bježati, a lija viče: pa kuda, nisi ti bik???
Da, nisam, ali dok ja to objasnim, ODOŠE JAJCA!!!
Last edited by nobile157 on 05 Mar 2009, 21:58, edited 1 time in total.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: Provalnici u stanu
Naljepnica da nebude kriminalčuga rekla nisam znao.

- Attachments
-
- upozorenje na ulazu u stan.jpg (8.43 KiB) Viewed 19483 times
No Peace without Justice !
- Original_G
- Cinker - bojna

- Posts: 1772
- Joined: 04 Apr 2008, 19:52
- Location: Čakovec
Re: Provalnici u stanu
to bi si stavil na stan , ali drugi dan bi mi došli žandari da se susjedi osjećaju ugroženo 
武士道
Ognjem i mačem.
Ognjem i mačem.
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Provalnici u stanu
ni ova nije losa =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Provalnici u stanu
ovu sam zaboravio, jedna od legendarnih...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest


