Page 2 of 2
Re: Igra
Posted: 08 Mar 2009, 01:32
by nobile157
Je, imao sam original, jeftinjak, ali toliko i vrijedi. Loše u svakom pogledu.
Re: Igra
Posted: 08 Mar 2009, 18:58
by Legion66
Ja sam s igricama raskrstil još za vrijeme Play station 1. Previše vremena ode na zajebanciju.
Re: Igra
Posted: 08 Mar 2009, 23:57
by tigi
ja sam na CoD4 probao igrati na hard iliti nekaj sl, bogme trebaš fakat puno skrivanja, odnosno zaklanjanja iza zapreka, četri metka i papa, i došao na misiju snipera, početak uspio proć, obavio misiju ali izvalčenje je do bola, svako malo i ležim u travi s okicama naopak!
Re: Igra
Posted: 09 Mar 2009, 00:36
by Mike_Torello
ja cod4 jos nisam igrao single, samo multic przimo, nekako nemam volje, a cod5 probao, prvih 200m prve misije i odustao... uopce me ne veseli, neznam... za gust, razonodu i odmor igram HITMAN serijal, od 2, Contratcs do Blood Money sada =)
Re: Igra
Posted: 09 Mar 2009, 00:37
by Knife_maniac
Taj dio oko izvlacenja...jos nekako sam i prezivio ono ganjanje po zgradama, dobermane iza vrata, pa i nosenje kolege ali cekanje helikoptera i skidanje ostalih....priznajem, bio sam pickica, i taj dio sam odigrao na Easy a ostatak igre na najtezoj razini
A najveci je gust bio misija sa tenkom i ciscenje zgrada, stavis slusalice, malo umoran od vina i peri deri, sve na juris. U 2 talbana sasuti jedan spremnik
Jel igra itko Splinter Cell ?

Re: Igra
Posted: 09 Mar 2009, 10:31
by nobile157
Meni se najviše sviđa c-130 misija iz leteće haubice
A igru sam prošao na easy, normal i hard, onu zadnju nisam.