Page 2 of 2
Re: Istinska tragedija-početak kraja
Posted: 27 Mar 2009, 23:10
by Oerlikon
Tramal!?
Zašto kvaziopoidni anelgetik!?
To mi je za kad nešto uganem i sl.
Ludilo ne boli!
Ionako sam navikoa da me ljudi ne razume,
ja sam kriv što ne znam pravilno reći što mislim
pa ispdane nešto skorz naopako.
Neke navedene stvari se čin pretjerane,ali nemate pojma
kako brzo se može sranje razviti,ostavimo dublju politiku,
pogriješio sam što sam uopče o otome i pisao,
puno različith mišljena nužno donosi sukob,a zadnje što
želim na ovom forumu je prepirati se i vrijeđati!
Previše smo se odmakli od teme.
Samo kako bi vi reagirali da se ovo sa oružjem kod nas dogodi!?
Diste li to dopustili,kakve bi metode otpora pružili...
Re: Istinska tragedija-početak kraja
Posted: 28 Mar 2009, 00:06
by Mr.Cabdriver
NHF
Svi smo se izasrali i svima nam je sada lakše... i svi možemo ugodno nastavit nedjelovat
Hm... a jest, jest... tramal je sam po sebi analgetik... al kad se uzme dovoljno onda je i dosta jak halucinogen... a tek kad napraviš koktel tramal-prozac-praxiten-rakijica imaš direktnu liniju sa svojim sinom Isusom Kristom

Re: Istinska tragedija-početak kraja
Posted: 28 Mar 2009, 00:37
by Oerlikon
Bogte

si proval!?
Koliko ja znam,on nije halucinogen,ni u najmanjoj mjeri,
ako ga se previše uzme samo te možeš osječati neobično,ali neobično dobro,,
naravno, jebo to ako ti jetru uništi acetiaminofen(paracetaml) iz tableta.
Re: Istinska tragedija-početak kraja
Posted: 28 Mar 2009, 13:09
by Mike_Torello
Oerlikon wrote:Mi smo blagoslovljeni gotovo etnički čistom državoma(istrani malo manje)
GDJE ti živiš????
Re: Istinska tragedija-početak kraja
Posted: 28 Mar 2009, 13:14
by Mike_Torello
Mr.Cabdriver wrote:blackpowder wrote:Dok, koje si ti ono specijalnosti?
Bojim se da nije psihijatar... iako bi mogao nekim napaljenima propisat malo tramala da to sve što imaju reći popričaju sa zmajevima u 4 oka.
dal' s onima u kuhinji?
Re: Istinska tragedija-početak kraja
Posted: 28 Mar 2009, 21:11
by Oerlikon
ROFLMAO!!!
i da mikey,RH je etnički čišća od večine svijeta,
odi do Španjolske,SAD-a,UK,Francuske pa vidi!
Naša OGROMNA boljka je i regionalizacija,pažljivo njegovana od
UDBE i ostalih koji bi nas spajali i razdvajali kako njima paše!
Naježim se kada čujem gluposti tipa;"lini dalmatinci","pijani zagorci","umišljeni purgeri",
"komunjare istrijani" i sl.
Dakako,u svemu tome ima trunka istine,nitko nije savršen,ali zašto to naglašavati,mi smo jedni HRVATI!
Da ne spominjem koliko prezirom ovo rivalstvo Hajduk-Dinamo!
Pa ljudi po Bogu milome,zar je potrebno "radi tuceta polupismenih debila i njihove
nearikulirane jurnjave preko tratine za napuhanom mješinom,najčešče svinjskom kožom"
mrziti svoje sunarodnjake,braču!
Re: Istinska tragedija-početak kraja
Posted: 28 Mar 2009, 21:33
by Original_G
razlikujemo se stari i više nego kaj ti misliš, nije to loše u cjelini smo OK! malo smo u glavu puknuti, neko s kraćim a neko s duljim fitiljom, ostalo je izmišljeno radi politike i laške kontrole naroda

Re: Istinska tragedija-početak kraja
Posted: 28 Mar 2009, 22:57
by Oerlikon
O tome i govorim!
Re: Istinska tragedija-početak kraja
Posted: 28 Mar 2009, 23:06
by Mr.Cabdriver
Kontrola ne bi valjala da ju je većina svjesna. Ovako je te kontrole svjesna samo manjina koju većina drži paranoidnim luđacima i teoretičarima zavjera.
Re: Istinska tragedija-početak kraja
Posted: 28 Mar 2009, 23:14
by Oerlikon
Kao što je jedan rekao;
"ako sam paranoičan,to ne znaći da me ne prate!"
Re: Istinska tragedija-početak kraja
Posted: 29 Mar 2009, 15:28
by BOXI
Ak sam zagorec, ne znači da sam pijanec......sam si volim dobru kupicu vinčeka spiti.
Re: Istinska tragedija-početak kraja
Posted: 29 Mar 2009, 15:49
by Oerlikon
Dobra,dobra!!!
Ne znam dali je ovo vaša "narodna" ali sam se dobro nasmijao,
Šeks ka-fol kopa nešto (sadi šljivu ili trsje) pred kamerama(biće bio Sv.Martin)
cijeli crven u licu a oni stavili pjesnicu;
"Kad ti grobar preko riti 3 kubika zemlje hiti,ne buš više
mogel piti alkohol!" (jesam li pogodio?!)