Re: Kupujem sve i sva
Posted: 23 Apr 2008, 09:28
Koristio nekoliko puta, ne na vjezbi...patch wrote:jesi li kada drzao u ruci M76 snajper? ili M84 PM.... Ajme ludiloKnife_maniac wrote:Vise mi se svidjaju zapadnjacka oruzja jbg
Koristio nekoliko puta, ne na vjezbi...patch wrote:jesi li kada drzao u ruci M76 snajper? ili M84 PM.... Ajme ludiloKnife_maniac wrote:Vise mi se svidjaju zapadnjacka oruzja jbg
shelby-eleanor wrote: ...eee to su i moji mokri snovinadam se da ce se ostvarit eheheh