Page 2 of 2
Re: Malo veči kalibar PCP puške. Big Bore.
Posted: 03 Feb 2011, 12:23
by karabalic
maki61 wrote:Koliko vidim moguće je naručiti zračnu pušku sa PyramydAir. Mene tu jako zanima ova puškica
http://www.pyramydair.com/cgi-bin/zoome ... el_id=1334
uz nju idu 2 cijevi .177 i .22 + optika, a cijena je trenutno $135.55. Neka mi na tu cijenu dođe još carina, porez i prijevoz 600 kn, to bi bilo prihvatljivo.
Kakvo je vaše mišljenje o navedenoj stranici, puškici i ukupnim troškovima?
Isplati li se uopće upuštati u tu avanturu?

Ja s Piramdom imam odlična iskustva isto tako i s fedexom nekada mi roba stigne brže nego iz HR, a pohvalio bi i Carinu jer su zbilja OK.
Sve košta ali je brzo i profesionalno odrađeno.
@ papilon napisao sam cca jer sam promjenio 300e pa s time plačao i neke ljude počastio i kad je stigla doma opet pičence za ekipu, nemam račun za sve ukupno ima više stavki pa je cca.
Re: Malo veči kalibar PCP puške. Big Bore.
Posted: 03 Feb 2011, 12:30
by Mike_Torello
Papilon wrote:Mike_Torello wrote:vec sam ja izracunao i napisao cijenu u kunićima odmah u postu ispod njegovog, treba malo i procitati a ne samo gledati slikice!
Tisučića ojera, pa i nije preskupo to bi si ti mogel kupiti, za bespuča Like, dušu dalo!!!!

da, pogotovo sad otkad sam u veljači počeo "raditi" na zavodu za zapošljavanje.
Re: Malo veči kalibar PCP puške. Big Bore.
Posted: 03 Feb 2011, 18:19
by Papilon
Sory Mike, nisam znao, no iskreno se nadam i od srca ti želim da što prije nađeš nešto pristojno kako bi osigurao egzistenciju!!!....sreča je tu negdje iza vrata možda ti već sutra pokuca!!!!
karabalic wrote:
@ papilon napisao sam cca jer sam promjenio 300e pa s time plačao i neke ljude počastio i kad je stigla doma opet pičence za ekipu, nemam račun za sve ukupno ima više stavki pa je cca.
Ma nisam ni pitao za račune baš zato što me i zanimalo u konačnici koliko te stvarno došlo pa i pića kao i gorivo....?? su dio troškova, te ih treba ukavkulirati, zato je važan taj zbroj i to je stvarna cijena!
Još samo čekamo da dobijemo i stvarnu recenziju, pa buš počašćen s kojim pičem i ti!!!!

Re: Malo veči kalibar PCP puške. Big Bore.
Posted: 07 Mar 2011, 00:11
by karabalic
Evo krenula i samoizgradnja "dijabola"

s ljeva na desno 1.
200 greina ručni rad. 2.
160 greina ručni rad 3. 180 greina Air Venturi.
Re: Malo veči kalibar PCP puške. Big Bore.
Posted: 22 Sep 2012, 14:42
by Iggy
Kolika je početna brzina 200 grs. zrna iz te "puškice"???