Page 2 of 2

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Posted: 18 Jun 2012, 07:03
by istra champion
lex-lutor wrote:
istra champion wrote:Stavi WC zrno u čahuru .357 magnum i rješio si problem :mrgreen:
Covjek bi te mogao ozbiljno shvatiti....a tko ce onda skupljati djelove bubnja i cijevi naokolo ??
Mislio sam, da ga nitko neće zajeb. ako u čahuri .357 mag. ima zrno wc (naravno sa odgovarajućom dozom baruta za takvo zrno) jer onda to više nije magnum punjenje i nije zabranjeno.
lex-lutor wrote:A sve zavisi na sto je Istra-C mislio, punjenje za streljastvo ili staviti wc na full mag. punjenje posto covjek voli snagu....znas da je on zajebant...
Ne volim ti ja snagu (kao ti), precizan metak sa malim trzajem :A18: .

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Posted: 18 Jun 2012, 09:39
by lex-lutor
Hahahahah...

Ma nisam mislio na tebe.....
:A03: :A03: :A03:

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Posted: 18 Jun 2012, 11:40
by sperac
istra champion wrote:Poziv u prilogu!
Prva nagrada pištolj :A02:
Baš me zanima koji Njegošev istomišljenik bude osvojio taj pištolj :roll: :mrgreen: :A03: :A13: :A18:
Sve više je istomišljenika Njegoša-čitaj sportskih strijelaca. 8-)
Ostali trebaju otpucati ono što mu oružje pruža :lol:
Veselim se natjecanju u KA :A28:

p.s. kako si ju uspio nagovoriti :?:
nadam se da dolaziš i u RI dan poslije ;)

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Posted: 18 Jun 2012, 11:43
by istra champion
Ako prođeš normu :mrgreen: , vidimo se tek u Osijeku :A00: :A02: .
Sretno svima :A19:

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Posted: 18 Jun 2012, 14:03
by sperac
istra champion wrote:Ako prođeš normu :mrgreen: , vidimo se tek u Osijeku :A00: :A02: .
Sretno svima :A19:
Vidimo se u Osijeku ;) Ja sam tamo doma

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Posted: 24 Jun 2012, 20:25
by sperac
Današnji turnir u KA je završio.
Kao i prošle godine bilo je raspucavanje za prvo mjesto.
U prvoj grupi kolega Cindrić otpucao je 281 krug. U drugoj grupi se do zadnjeg metka u brzoj pucnjavi lega Sudar borio da nadmaši 281 krug ( bilo mu je potrebno 45 krugova ) al zadnji metak otpucao je u 8 i sa 44 kruga je postigao 281 krug. Do Sudara je pucao kolega Milovac i otpucao je 279 krugova. Zanimljivo je bilo pratiti Sudara i Milovca jer je Sudar nakon precize imao prednost od 9 krugova (144-135) da bi se to smanjilo na "samo" 2 kruga (137-144).!

Kao što sam napisao raspucavalo se za prvo mjesto.
Nakon probe od 5 metak bolje je otpucao Sudar! Nakon toga opet je odlučivao zadnji metak. Nakon 4 metka Sudar je bio u prednosti. Zadnji metak u 6 sa otpucanih "mršavih" 41 krug je za 1 krug bilo lošije od Cindricevih "mršavih" 42 kruga.
Nakon otpucananog zadnjeg metka Cindrić čestita na pobjedi Sudaru ne znajući da je za krug bolji.!
Prava tekla koju je bilo užitak pratiti.

U veteranskoj konkurenciji uvjerljivo je prvo mjesto osvojio Željko Anđelić sa 275 krugova.Drugo mjesto osvojio je Samueli-Kačić sa 270 krugova.
Za 3. mjesto raspucavalo su 3 strijelca! Nakon probe u prvom raspucavanju otpao je Zekić dok su sa istim br. Krugova u raspucavanju ostali kolege Radočaj i Šuša. U drugom raspucavanju otpucao su opet isti broj krugova (44).
Nakon 3. raspucavanja bio je bolji Radočaj te zasluženo osvojio 3. mjesto u kategoriji Veterana.
Buduči je kolega Radočaj pucao do mene te sam pratio kako je pucao mogu reci da je njegov rezultat mogao biti puno bolji.
Naime njegov hammerli P280 u prvoj brzoj paljbi nakon prvog muša imao je opravdan zastoj. Nakon toga je puno sa 4 metka i pucao u isti metu.?! U zadnjoj seriji nakon prvog otpucanog metka opet zastoj! Nakon čega je već odustao od pucanja! Na "nečiji" poticaj ubacio je metak i otpucao preostala 3 metka. Ukupno 123 kruga u brzoj bilo je ovaj put dovoljno da kroz raspucavanje osvoji 3 mjesto u kategoriji Veterani.

Bilo je tu još dosta zanimljivih događanja al nešto moram ostaviti i za sebe ;)

Čestitam osvajačima medalja i pohara kao i kolegi Cindriću na osvojenom puštolju hrvatske proizvodnje.

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Posted: 24 Jun 2012, 20:31
by Tsunamy
Čestitke LEGAMA!!!

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Posted: 24 Jun 2012, 20:54
by sperac
IMG_2379 OBRA2.jpg
IMG_2379 OBRA2.jpg (50.15 KiB) Viewed 246 times

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Posted: 24 Jun 2012, 21:07
by sperac
:A29:

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Posted: 24 Jun 2012, 21:46
by sperac
8-)
Tsunamy wrote:Čestitke LEGAMA!!!

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Posted: 25 Jun 2012, 15:11
by canon11
Čestitke osvajacima medalja :A28: vidim da ce drzavno biti zanimljivo :A27: