Re: otvorena liga metak
Posted: 05 Nov 2012, 01:22
Istrachampion bio si u pravu kad si prognozirao da će konstantnost strijelca na kraju pobijediti.
Mislim da je suvišno uspoređivati superiornost Siga nad TSm kad konačni rezultat to ne pokazuje. Ipak radi se samo o jednom "velikom" krugu u maratonskoj utakmici.
Da je razlika bila više od 20 krugova složio bi se sa istrachampionom.