Page 2 of 2

Re: otvorena liga metak

Posted: 05 Nov 2012, 01:22
by sperac
:D čestitam svima koji su imali priliku sudjelovati a posebno najspremnijim strijelcima.
Istrachampion bio si u pravu kad si prognozirao da će konstantnost strijelca na kraju pobijediti.
Mislim da je suvišno uspoređivati superiornost Siga nad TSm kad konačni rezultat to ne pokazuje. Ipak radi se samo o jednom "velikom" krugu u maratonskoj utakmici.

Da je razlika bila više od 20 krugova složio bi se sa istrachampionom. 8-)

Re: otvorena liga metak

Posted: 05 Nov 2012, 08:18
by istra champion
I Sig i TS, gledajući tvorničku grupu pogodaka, pogađaju (kako je rekao onaj stručnjak iz oglasa) sve u desetku, sad, ko je tu superioran ako je 10 jednaka za sve :roll: :A18: