Page 2 of 2

Re: EU, prelazak granice...

Posted: 21 Sep 2015, 19:18
by Papilon

Re: EU, prelazak granice...

Posted: 17 Oct 2015, 15:05
by Papilon

Re: EU, prelazak granice...

Posted: 17 Oct 2015, 15:07
by Papilon

Re: EU, prelazak granice...

Posted: 19 Oct 2015, 15:05
by Papilon

Re: EU, prelazak granice...

Posted: 19 Oct 2015, 15:08
by Papilon

Re: EU, prelazak granice...

Posted: 20 Oct 2015, 15:33
by Papilon
Za planove Ostojića i Milanovića bit će premalo slova u abecedi

Kako javljaju mediji, danas se u Hrvatsku preko polja probilo oko tisuću migranata, ne poštivajući granice. Tko zna koliko ih se stvarno probilo. Ništa novo. Obzirom kako je Hrvatska jedina zemlja u EU koja ama baš ni na kakav način ne brani svoje granice, logično je bilo za zaključiti kako će migranti ulaziti u nju gdje god hoće.

Mađarska je zatvorila granice, a Slovenija je najavila, možda već za sutra, slanje vojske na svoju granicu.

Migranti i dalje dolaze u tisućama dnevno.

Priliv migranata daleko je veći od odlijeva, jer Slovenija iste propušta 'na slamku', a desetine tisuća migranata čeka na našoj granici sa Srbijom i Makedonijom, dok su stotine tisuća u pokretu prema Njemačkoj, što znači i prema nama.

I dok veselo crveno društvo blebeće o humanosti, Hrvatsku očekuje katastrofa ogromnih razmjera.

Re: EU, prelazak granice...

Posted: 20 Oct 2015, 15:51
by technotronic
Da je na snazi blokovska podjela svijeta, vraga bi se oni tak sprešetavali kroz gvozdenu zavesu

Re: EU, prelazak granice...

Posted: 23 Oct 2015, 11:55
by mirkof
Aha. Zato je u Berlinu strogo čuvani zid prešlo skoro 40.000 ljudi. A isti ti mađari koji danas podižu nekakve žice su preko tih granica ne tak davno i sami bježali.

Ako to onda nije funkcioniralo nije mi jasno zašto ljudi misle da danas može. Zidovi su samo u glavama.

Re: EU, prelazak granice...

Posted: 23 Oct 2015, 15:47
by Papilon
Ma TEHNOTRONIC JE MISLIL DA JE TO GRANICA KOJU JE ČUVAL JOŽA BROZ, TI BOGA NEBI NJU NITKO PREŠEL,niti pod raznoi GRANIČARI SU PRVO PUCALI A ONDA PITALI TKO IDE A KAMOLI DA BI SE NETKO PREŠETAVAL PREK ONAK BEZ VEZE, i meni se te nimalo ne sviđa i imam blagu averziju na njihovo bježaniju ak su muži trebali su uzeti pušku u ruke i obraniti svoju zemlju jer kakav je smisao ak svi oni zbrišu, treba li nam sirija......bez Sirijaca, treba li nam ----Hrvatska bez Hrvata, pa ja nisam bježao čak štoviše mi Zagorci smo bili daleko od crta bojišnica pak smo ipak bili na svim bojištima s ponosom to mogu reći i u svim brigadama.....zar smo trebali ko Sirijci zbrisati....??? BILO BI NAM ONDA HRVATSKE.... :A21:

Re: EU, prelazak granice...

Posted: 23 Oct 2015, 16:00
by Papilon

Re: EU, prelazak granice...

Posted: 23 Oct 2015, 16:13
by Papilon

Re: EU, prelazak granice...

Posted: 29 Oct 2015, 16:54
by Papilon

Re: EU, prelazak granice...

Posted: 02 Nov 2015, 18:23
by Papilon

Re: EU, prelazak granice...

Posted: 16 Nov 2015, 08:20
by Papilon

Re: EU, prelazak granice...

Posted: 19 Nov 2015, 18:41
by Papilon

Re: EU, prelazak granice...

Posted: 21 Nov 2015, 20:01
by Papilon

Re: EU, prelazak granice...

Posted: 03 Dec 2015, 19:54
by Papilon