Hatsan Dominator 200w
Moderator: karabalic
Re: Gamo cfx royal 5.5
Bio danas u PU B.Manastir prijavit zracnicu , 70 kn su biljezi . Malo je glupavo zakon napravljen (vec pisano o tome) ,znaci ..kupiš zracnu pušku, daš naravno određenu sumu novca(za današnje prilike i ne baš zanemarivu) i odeš ju prijavit i onda postoji mogucnost da ti se nedozvoli posjedovanje iste ...haha, ovo stvarno postoji samo kod nas.
Re: Gamo cfx royal 5.5
Da,koji paradox,kupis pusku,doneses je policijotima i oni ti je oduzmuderba wrote:Bio danas u PU B.Manastir prijavit zracnicu , 70 kn su biljezi . Malo je glupavo zakon napravljen (vec pisano o tome) ,znaci ..kupiš zracnu pušku, daš naravno određenu sumu novca(za današnje prilike i ne baš zanemarivu) i odeš ju prijavit i onda postoji mogucnost da ti se nedozvoli posjedovanje iste ...haha, ovo stvarno postoji samo kod nas.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


