Hatsan Dominator 200w

Zračnice/Lufterice, plašljivci...

Moderator: karabalic

derba
Civil
Civil
Posts: 9
Joined: 26 Jan 2013, 18:39

Re: Gamo cfx royal 5.5

Post by derba » 12 Feb 2014, 15:27

Bio danas u PU B.Manastir prijavit zracnicu , 70 kn su biljezi . Malo je glupavo zakon napravljen (vec pisano o tome) ,znaci ..kupiš zracnu pušku, daš naravno određenu sumu novca(za današnje prilike i ne baš zanemarivu) i odeš ju prijavit i onda postoji mogucnost da ti se nedozvoli posjedovanje iste ...haha, ovo stvarno postoji samo kod nas.

User avatar
Darko11
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1477
Joined: 18 Jan 2014, 17:19
Been thanked: 2 times
Contact:

Re: Gamo cfx royal 5.5

Post by Darko11 » 12 Feb 2014, 21:27

derba wrote:Bio danas u PU B.Manastir prijavit zracnicu , 70 kn su biljezi . Malo je glupavo zakon napravljen (vec pisano o tome) ,znaci ..kupiš zracnu pušku, daš naravno određenu sumu novca(za današnje prilike i ne baš zanemarivu) i odeš ju prijavit i onda postoji mogucnost da ti se nedozvoli posjedovanje iste ...haha, ovo stvarno postoji samo kod nas.
Da,koji paradox,kupis pusku,doneses je policijotima i oni ti je oduzmu :lol:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest