Page 2 of 2

Re: Zastava M59/66 DMR

Posted: 22 Feb 2022, 18:53
by Barut
To vrijedi samo za lov. Ako registriraš na lovački OL traži će ti da skineš te dijelove.


Sent using Tapatalk

Re: Zastava M59/66 DMR

Posted: 22 Feb 2022, 19:04
by jolly
Mirok wrote:Nisam ni spomenuo bitne dijelove orużja.
Negdje sam čitao,ne sjećam se konteksta,ali je bilo spomenuto da se nebi smjelo imati nož na pušci,čak i tromblon ?
Ne znam je li bilo riječi o streljaštvu ili......
Da, ovo je tocno.
Jedne godine su stavili u pravilnik da se za natjecanje pri HSS treba to poskidati, ali naredni pravilnik je vratio na staro.
Tako da za za streljastvo moze ostati u izvornoj varijanti.
Negdje na forumu sam svojevremeno stavio stari i novi pravilinik o tome za usporedbu.

Re: Zastava M59/66 DMR

Posted: 22 Feb 2022, 22:08
by Mirok
AR15 fan wrote:Regana je sa prošlog vlasnika na mene ne bi vjerovao :D u originalu sva, mogu vratiti ili ostaviti ovako
Regana je kao sportska ili samoobrana ?
Jesu li ju pregledavali kod reganja?

Re: Zastava M59/66 DMR

Posted: 24 Feb 2022, 11:28
by AR15 fan
Mirok wrote:
AR15 fan wrote:Regana je sa prošlog vlasnika na mene ne bi vjerovao :D u originalu sva, mogu vratiti ili ostaviti ovako
Regana je kao sportska ili samoobrana ?
Jesu li ju pregledavali kod reganja?
PAP za samoobranu :o kao sportska...

Re: Zastava M59/66 DMR

Posted: 24 Feb 2022, 17:27
by Mirok
AR15 fan wrote:
Mirok wrote:
AR15 fan wrote:Regana je sa prošlog vlasnika na mene ne bi vjerovao :D u originalu sva, mogu vratiti ili ostaviti ovako
Regana je kao sportska ili samoobrana ?
Jesu li ju pregledavali kod reganja?
PAP za samoobranu :o kao sportska...
A što misliš kako su ih dečki legalizirali poslije rata ?