Re: Zastava M59/66 DMR
Posted: 22 Feb 2022, 18:53
To vrijedi samo za lov. Ako registriraš na lovački OL traži će ti da skineš te dijelove.
Sent using Tapatalk
Sent using Tapatalk
Da, ovo je tocno.Mirok wrote:Nisam ni spomenuo bitne dijelove orużja.
Negdje sam čitao,ne sjećam se konteksta,ali je bilo spomenuto da se nebi smjelo imati nož na pušci,čak i tromblon ?
Ne znam je li bilo riječi o streljaštvu ili......
Regana je kao sportska ili samoobrana ?AR15 fan wrote:Regana je sa prošlog vlasnika na mene ne bi vjerovaou originalu sva, mogu vratiti ili ostaviti ovako
PAP za samoobranuMirok wrote:Regana je kao sportska ili samoobrana ?AR15 fan wrote:Regana je sa prošlog vlasnika na mene ne bi vjerovaou originalu sva, mogu vratiti ili ostaviti ovako
Jesu li ju pregledavali kod reganja?
A što misliš kako su ih dečki legalizirali poslije rata ?AR15 fan wrote:PAP za samoobranuMirok wrote:Regana je kao sportska ili samoobrana ?AR15 fan wrote:Regana je sa prošlog vlasnika na mene ne bi vjerovaou originalu sva, mogu vratiti ili ostaviti ovako
Jesu li ju pregledavali kod reganja?kao sportska...