Page 2 of 2
Re: Roland Special
Posted: 26 Apr 2022, 17:02
by jolly
timmy75 wrote: samo sam s vremenom shvatio da puno više uživam u pucanju nego šarafanju.
ja mrzim sarafanje i kucni gansmiting! Potpuno te razumijem!

Re: Roland Special
Posted: 28 Apr 2022, 12:39
by AR15 fan
Meni nije šerafanje stavljanje lampe ili crvene točke

ugraditi samostalno okidač, podesiti, mjenjati... to je već nešto što sam ne radim jer ne želim petljati za sada. Nismo svi sportski strijelci, neki nose za samoobranu. Neki su pak aktivni vojnici, policajci koji trebaju reflekse i s time rade i vježbaju. Nekome je cool factor pa stavi.
Re: Roland Special
Posted: 28 Apr 2022, 23:30
by jolly
Meni je muka, vec ocistiti, a kamoli sta vise... Ali se prisilim kad moram.
Re: Roland Special
Posted: 29 Apr 2022, 10:01
by Mirok
jolly wrote:Meni je muka, vec ocistiti, a kamoli sta vise... Ali se prisilim kad moram.
Isto

Re: Roland Special
Posted: 02 May 2022, 20:14
by Ariel
još jedan na temu
Re: Roland Special
Posted: 03 May 2022, 15:24
by AR15 fan
ACRO P2 mi je ultimativna optika, ali sumnjam u opravdanost vanjskih gabarita na pištoljima koji nisu full size odnosno duty...
Re: Roland Special
Posted: 03 May 2022, 21:13
by Ariel
Sumnjam i ja, ali ovo je čista tehnička znatiželja. Nisam pištoljski tip i ovo mi je jedini pištolj, a uvijek treba nešto petljati.