Finnish brutality

IPSC
User avatar
samoborac
Skupnik
Skupnik
Posts: 276
Joined: 09 Mar 2018, 00:24

Re: Finnish brutality

Post by samoborac » 19 Jul 2022, 22:21

Koliko znam i ti si član LAS-a. Možda ti znaš nešto više?
Naravno da nas zanima što se događa jer je LAS bio pionir u popularizaciji streljaštva kod nas. (probno članstvo, posuđivanje oružja, nabava streljiva).

Lemi_O2
Narednik
Narednik
Posts: 422
Joined: 26 Feb 2012, 20:15

Re: Finnish brutality

Post by Lemi_O2 » 19 Jul 2022, 23:14

samoborac wrote:Koliko znam i ti si član LAS-a. Možda ti znaš nešto više?
Naravno da nas zanima što se događa jer je LAS bio pionir u popularizaciji streljaštva kod nas. (probno članstvo, posuđivanje oružja, nabava streljiva).
Jesam, član sam. Stvari su osobne prirode, ozbiljne, pa ne mogu ništa govoriti.
μολὼν λαβέ

cheeky
Civil
Civil
Posts: 8
Joined: 07 Feb 2011, 01:39
Location: ZG

Re: Finnish brutality

Post by cheeky » 24 Jul 2022, 13:17

ljudi LAS radi najnormalnije. Ne znam kak ce biti u buducnosti, ali vidim da neki pisu vec sad da ne radi

Stargazer
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 894
Joined: 12 Jan 2023, 23:43
Been thanked: 1 time

Re: Finnish brutality

Post by Stargazer » 15 Jan 2023, 22:50

matezg1 wrote:Las zatvara i to je sigurno. Vrapče ,Oboj ,Trnje ili kakav lovački dom to nam je glavni grad Republie.
No comment.
Isto sam čuo za Las, zgrada u kojoj je se treba rušit radi izgradnje novog prostora, što je bilo odgođeno radi korone, ima onaj lovački dom kod Belovara, blizu ZG i navodno su ok za iznajmljivanje, i Čazmatrans.

User avatar
MatijaX
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 179
Joined: 05 Dec 2021, 15:17

Re: Finnish brutality

Post by MatijaX » 17 Jan 2023, 12:03

Ne želim da LAS doživi zatvaranje. Stalno se govori, godinama da će se ta zgrada gdje se nalaze, rušiti.
Još ovu godinu LAS funkcionira, a za dalje ništa se ne zna.

Bilo bi lijepo kada bi se našao negdje drugdje, neki drugi prostor sličan tome.
I da LAS nastavi sa radom, ako ne tamo gdje jest, onda na nekoj drugoj lokaciji.

Nije da nema u ZGB streljana, al stvar je vrlo jednostavna.
Nema publike, mušterija, itd. Ne može streljana živjeti od zraka.

Lovci imaju svoje, policija/vojska svoje, strijelci svoje, a izvisiti će amaterski strijelci i drugi entuzijasti.
:A00:
dzg

Mirok
Brigadni General
Brigadni General
Posts: 6271
Joined: 28 Nov 2019, 15:43
Location: Zagreb
Has thanked: 4 times

Re: Finnish brutality

Post by Mirok » 17 Jan 2023, 12:06

MatijaX wrote:Ne želim da LAS doživi zatvaranje. Stalno se govori, godinama da će se ta zgrada gdje se nalaze, rušiti.
Još ovu godinu LAS funkcionira, a za dalje ništa se ne zna.

Bilo bi lijepo kada bi se našao negdje drugdje, neki drugi prostor sličan tome.
I da LAS nastavi sa radom, ako ne tamo gdje jest, onda na nekoj drugoj lokaciji.

Nije da nema u ZGB streljana, al stvar je vrlo jednostavna.
Nema publike, mušterija, itd. Ne može streljana živjeti od zraka.

Lovci imaju svoje, policija/vojska svoje, strijelci svoje, a izvisiti će amaterski strijelci i drugi entuzijasti.
:A00:
Streljana nam fali,kako god okreneš.

User avatar
jolly
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 7776
Joined: 26 Feb 2012, 13:10
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: Finnish brutality

Post by jolly » 17 Jan 2023, 16:02

MatijaX wrote:
Lovci imaju svoje, policija/vojska svoje, strijelci svoje, a izvisiti će amaterski strijelci i drugi entuzijasti.
:A00:
Nije bas tako.
Vjeruj mi kad kazem da "ne cveta cvece u ni jedno preduzece".

U Hrvatskoj nema civilinh strelista. Uopce.
VK program HSS spao na dve streljane. Od kojih je jedna limitarana pristupom. Jedina funkcionlna je Osijek. Dakle cijeli HSS spao na jednu.

Od zupanije PGZ prema jugu, nema prakticki nista. Istarska zupanija ozivila u zadnje dve godine otvaranjem privatne streljane

Ocigledno, lovci imaju najvise mogucnosti, ali ih ne koriste, ili koriste vrlo rijetko.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest