Page 125 of 128

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 06 Feb 2022, 07:53
by Hawk
Nova jako zbunjujuća situacija u Izraelu. Što sad reći na ovo?

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/ ... rpffyadPco

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 06 Feb 2022, 11:56
by Mirok
Hawk wrote:Nova jako zbunjujuća situacija u Izraelu. Što sad reći na ovo?

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/ ... rpffyadPco
Zbunjujuća za pobornike cijepljenja.
I sami Izraelci priznaju da cjepivo ne djeluje i idu na ukidanje mjera.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 15 Feb 2022, 13:42
by Mirok
Kaže kanadski premijer da će banke blokirati račune ljudi koji prosvjeduju protiv uvedenih mjera !?

Tamo ludilo ide dalje.....
Ali mislim da neće dalje tako moći...

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 16 Feb 2022, 11:23
by lex-lutor
Mirok wrote:Kaže kanadski premijer da će banke blokirati račune ljudi koji prosvjeduju protiv uvedenih mjera !?
Tamo ludilo ide dalje.....Ali mislim da neće dalje tako moći...
Ima tu jedan detalj koji ce opet vrlo malo OVACA shvatiti.. Dovoljno biti prosjecno inteligentan i sagledati tehniku i metode tlacenja naroda iz Australije i Kanade te poslusati neke od ideja koje su se mogle cuti od fasiticke vlasti.. Ako i nakon svega nije jasno iz kojeg razloga se zeli ukinuti "fizicki novac" te narodu nametnuti iskljucivo elektronski novac NEMA BOLJEG primjera od svega ovoga sto se dogodilo.

Ukoliko se dogodi taj trenutak ukidanja gotovine narod koji zivi po gradovima je pretvoren u lutke na koncu, postaje bespomocan i prisiljen moliti na koljenima kako bi mogao zadovoljiti OSNOVNE zivotne potrebe... jednostavna metoda da ne moze biti jednostavnija.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 16 Feb 2022, 14:51
by Mirok
Da i o ukidanju gotovine se priča !
To je još jedna stepenica na stubištu kontrole,kontrole,kontrole.....

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 02 Mar 2022, 21:47
by Mirok
Zna li netko gdje je nestala korona? :lol:

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 03 Mar 2022, 09:40
by Hawk
Mirok wrote:Zna li netko gdje je nestala korona? :lol:
pa kako ne, sve se zna, riješio je Putin koronu u samo 48 sati :D

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 03 Mar 2022, 11:11
by Mirok
Izgleda da jedino takav to može.
Gledam i naše i svjetske medije,nitko ni da spomene koronu :A13:

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 04 Mar 2022, 12:34
by Hawk
Mirok wrote:Izgleda da jedino takav to može.
Gledam i naše i svjetske medije,nitko ni da spomene koronu :A13:
Ma kako ne, počelo se pomalo i o tome, na kapaljku u početku, ali biće toga još :lol:

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 31 Mar 2022, 13:10
by Mirok
Ostalo našima cca 2 000 000 doza cjepiva i ne znaju što sa time ...
I........dosjetili se,ajmo najaviti i četvrtu dozu........ :A00: da se ne baci...

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 02 Apr 2022, 12:49
by Mirok
Gledam i Capaka koji kaže,nemojte se rano veseliti,novi val kovida dolazi na jesen.
Interesantno!
Kako već sve to zna i to sa takvom sigurnošću!?

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 27 Apr 2022, 12:06
by Mirok
Nakon što smo mislili da smo malo mirni, eto izneneđenja!
Za sve zaposlene u zdravstvu,socijali......,od 22.4. uvedeno je obavezno testiranje na koronu jednom tjedno :A00:
Koliko čujem,kupuju i dalje testove i cjepiva pa se valjda mora potrošiti!?
A i valjda da nam poruče naši vladajući,tko je gazda...

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 28 Apr 2022, 10:51
by Darko11
Ma pustit ce malo ljetno luftanje i na jesen ajmo jovo nanovo.U Kini je nevidjen kaos.Tuku,zatvaraju policajci u bijelim skafanderima ,opce ludilo.A Hr vlada vlada Hrvatskom i pita se po tom pitanju isto koliko se ja pitam u NASI o novim svemirskim projektima.Nebitne marionete koje slusaju nardbe izvana.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 28 Apr 2022, 20:15
by Mirok
To kod nas su gotovo ukinuli mjere.
I onda odjednom na internu komunikaciju nam stižu upozorenja ,naputci,obavijesti...
I eto, opet uveli da se moramo testirati..... :A00:

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 07 May 2022, 16:20
by Hawk
Počelo je počelo. Bravo :A25: Ufff, kad se klupko počne odmotavat :lol:

https://radiopatriot.net/2022/05/06/it- ... -released/

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 09 May 2022, 19:21
by dmitriv
Hawk wrote:Počelo je počelo. Bravo :A25: Ufff, kad se klupko počne odmotavat :lol:

https://radiopatriot.net/2022/05/06/it- ... -released/

"Ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda da je u xxx medijima."

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 26 Jun 2022, 18:22
by Hawk
Darko11 wrote:...Ma pustit ce malo ljetno luftanje i na jesen ajmo jovo nanovo...
To si dobro reka. baš takav scenario se sprema. Visoko zaraženi turisti iz cijele Evrope se sada kupaju kod nas, a najesen će nama tribat Covid putovnica.
Lobisti pandemijske mafije aktivirali su se u medijima i pokušavaju svima nama nametnuti još jednu zimu zabrana, bespotrebnog cijepljenja i stalnog testiranja, samo kako bi svojim poslodavcima
osigurali dodatne ekstraprofite. Kao i obično istina ih ne zanima, već samo lupetaju gluposti kako bi što više proširili strah...
Ukoliko vas zanima što se stvarno događa, pogledajte analize koje je u svom najnovijem blogu na stranici Pandemijskog realizma objavio Nenad Bakic

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 26 Jun 2022, 20:11
by Mirok
Koliko čujem pripremaju nam pravu predstavu za jesen.
Samo ,rano su sa time već počeli..

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 30 Apr 2023, 22:20
by lex-lutor
Bas mi nedostaje ova tema? Nije valjda da je zavrsila Covid Plandemija ???

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 01 May 2023, 04:33
by jolly
Jao Lex nema te skoro pola godina na forumu, pa pojavile se se nove teme! :A00:
Ovo vise nije u modi.