Page 3 of 3
Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 05 Mar 2009, 13:42
by Legion66
Joža, kaj je s testiranjem onog kukrija?
Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 05 Mar 2009, 13:47
by J07@
cekam da covjek sam napise kak je proso na testiranju
Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 07 Mar 2009, 06:53
by blackpowder
evo čim mu prišiju prste......

Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 07 Mar 2009, 08:51
by k.horvat
Crnjak od "Crnogbaruta" (Blackpowder-a)!
