Page 3 of 4
Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje
Posted: 26 Jul 2011, 22:01
by MrNo
hehehe... mora da imaš cijelu prostoriju za takve "prinove"... stvarno kolekcija vrijedna poštovanja...

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje
Posted: 29 Jul 2011, 13:31
by istra champion
I još par;
S&W Mod.52-2 u cal. 38wc, Sig-hammerli P-240 u cal..32S&W long WC i adapter za Tanfoglio u cal.22LR.
Moja nova kolekcija oružja za natjecanje
Posted: 29 Jul 2011, 17:39
by Original_G
Kolega, ne pretjerujes malo?

)))
Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje
Posted: 29 Jul 2011, 18:57
by istra champion
Ne pijem više a ni manje

i ne pušim, sve ide u oružje. U metalnu kasu za 6 pušaka stane još pištolja

.
Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje
Posted: 29 Jul 2011, 19:45
by Papilon
Samo ti raspali, to te ja pitam i do Božića nekaj novog pod bor!!!

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje
Posted: 29 Jul 2011, 21:10
by oštrostrijelac
istra champion wrote: U metalnu kasu za 6 pušaka stane još pištolja

.
A niti nova kasa nije pre skupa, ako postoječa postane pre skučena
Problem može nastati oko toga da ih povremeno treba proluftati (
pištolje ), pa se mogu neki osjetiti zapostavljeni

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje
Posted: 08 Nov 2011, 09:10
by istra champion
Nije za natjecanje ali bit će dobar za prednatjecanje

, revolver S&W M-617, cal.22LR.

- S&W 617
Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje
Posted: 08 Nov 2011, 11:09
by Mike_Torello
Koliko veselja za ovaj .22?
Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje
Posted: 08 Nov 2011, 14:17
by istra champion
Bila je neka zamjena, uračunato za njega kao 4000 kn.
Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje
Posted: 08 Nov 2011, 14:21
by Deki
Ovo je jako dobar revolver a i ljep

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje
Posted: 21 Nov 2011, 10:50
by istra champion
Za IPSC

, Glock G-17 sa malim modifikacijama: povečani slide stop i ugrađen ''Zev Tech V3 Race Connector'' za smanjenje sile okidanja.
Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje
Posted: 23 Nov 2011, 12:32
by TORCIDA VŽ
Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje
Posted: 23 Nov 2011, 12:35
by istra champion
Moje su, a ima i nekoliko pečata ''poništeno''

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje
Posted: 23 Nov 2011, 12:38
by TORCIDA VŽ
Uf, sva sreća

...ja već pomislio da je u ormaru tridesetak "igračkica"

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje
Posted: 23 Nov 2011, 12:43
by istra champion
Bit če sigurno do kraja godine

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje
Posted: 24 Nov 2011, 11:19
by TORCIDA VŽ
Kaj su tebi, ovi iz tebi nadležne PU, izdali bjanko nabavnu, kad svako malo dolazi nova bebica u ormar.

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje
Posted: 24 Nov 2011, 13:08
by istra champion
Nabavna traje 6 mj., a mora ih uvijek biti nekoliko u pripremi-spremne za brzo djelovanje

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje
Posted: 24 Nov 2011, 15:55
by Deki
Pogledam neki novi postovi u tvojoj temi a ono plastičnjak
Nisi mi se pohvalio s njim onaj dan

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje
Posted: 09 Jan 2012, 16:08
by istra champion
Još jedna plastika

Heckler&Koch USP cal..45ACP.

- H&K USP .45ACP i Winchester SXT od 230 grs.
Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje
Posted: 09 Jan 2012, 21:25
by Mike_Torello
Jesi to od nobilea kupio? =)