Page 3 of 4

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje

Posted: 26 Jul 2011, 22:01
by MrNo
hehehe... mora da imaš cijelu prostoriju za takve "prinove"... stvarno kolekcija vrijedna poštovanja... :A25:

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje

Posted: 29 Jul 2011, 13:31
by istra champion
I još par;
S&W Mod.52-2 u cal. 38wc, Sig-hammerli P-240 u cal..32S&W long WC i adapter za Tanfoglio u cal.22LR.

Moja nova kolekcija oružja za natjecanje

Posted: 29 Jul 2011, 17:39
by Original_G
Kolega, ne pretjerujes malo? ;))))

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje

Posted: 29 Jul 2011, 18:57
by istra champion
Ne pijem više a ni manje :mrgreen: i ne pušim, sve ide u oružje. U metalnu kasu za 6 pušaka stane još pištolja :A03: .

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje

Posted: 29 Jul 2011, 19:45
by Papilon
Samo ti raspali, to te ja pitam i do Božića nekaj novog pod bor!!! :A25:

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje

Posted: 29 Jul 2011, 21:10
by oštrostrijelac
istra champion wrote: U metalnu kasu za 6 pušaka stane još pištolja :A03: .
A niti nova kasa nije pre skupa, ako postoječa postane pre skučena :mrgreen:

Problem može nastati oko toga da ih povremeno treba proluftati ( pištolje ), pa se mogu neki osjetiti zapostavljeni :idea:

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje

Posted: 08 Nov 2011, 09:10
by istra champion
Nije za natjecanje ali bit će dobar za prednatjecanje :mrgreen: , revolver S&W M-617, cal.22LR.
S&W 617
S&W 617

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje

Posted: 08 Nov 2011, 11:09
by Mike_Torello
Koliko veselja za ovaj .22?

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje

Posted: 08 Nov 2011, 14:17
by istra champion
Bila je neka zamjena, uračunato za njega kao 4000 kn.

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje

Posted: 08 Nov 2011, 14:21
by Deki
Ovo je jako dobar revolver a i ljep ;)

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje

Posted: 21 Nov 2011, 10:50
by istra champion
Za IPSC :mrgreen: , Glock G-17 sa malim modifikacijama: povečani slide stop i ugrađen ''Zev Tech V3 Race Connector'' za smanjenje sile okidanja.
P1010163.JPG

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje

Posted: 23 Nov 2011, 12:32
by TORCIDA VŽ
:o :o
Reci da ovo nisu samo tvoje dozvole, pliz reci :?

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje

Posted: 23 Nov 2011, 12:35
by istra champion
Moje su, a ima i nekoliko pečata ''poništeno'' 8-)

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje

Posted: 23 Nov 2011, 12:38
by TORCIDA VŽ
Uf, sva sreća :) ...ja već pomislio da je u ormaru tridesetak "igračkica" :A03:

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje

Posted: 23 Nov 2011, 12:43
by istra champion
Bit če sigurno do kraja godine :mrgreen:

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje

Posted: 24 Nov 2011, 11:19
by TORCIDA VŽ
Kaj su tebi, ovi iz tebi nadležne PU, izdali bjanko nabavnu, kad svako malo dolazi nova bebica u ormar. :mrgreen: :A27:

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje

Posted: 24 Nov 2011, 13:08
by istra champion
Nabavna traje 6 mj., a mora ih uvijek biti nekoliko u pripremi-spremne za brzo djelovanje :mrgreen: :A30:

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje

Posted: 24 Nov 2011, 15:55
by Deki
Pogledam neki novi postovi u tvojoj temi a ono plastičnjak :!: :o

Nisi mi se pohvalio s njim onaj dan :)

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje

Posted: 09 Jan 2012, 16:08
by istra champion
Još jedna plastika 8-) Heckler&Koch USP cal..45ACP.
H&K USP .45ACP i Winchester SXT od 230 grs.
H&K USP .45ACP i Winchester SXT od 230 grs.

Re: Moja nova kolekcija oružja za natjecanje

Posted: 09 Jan 2012, 21:25
by Mike_Torello
Jesi to od nobilea kupio? =)