Page 3 of 3

Re: Molotovljev koktel

Posted: 16 Sep 2013, 01:17
by stolttom
Hebi ga wolf, onaj 'ko uspije pomust mravicu, lako i tenk digne u zrak...

Re: Molotovljev koktel

Posted: 16 Sep 2013, 02:03
by roda
stolttom wrote:Hebi ga wolf, onaj 'ko uspije pomust mravicu, lako i tenk digne u zrak...

Hebi ga sad "jeleni" ja ozbiljna iskustva prenosim na ovu u današnjim vremenima "vrlo bitnu temu" a mislil sam to odnesti kad dojde čas u"vječna lovišta" a vi ste s toga napravili LOVAČKO-STRELJAČKU ZABAVU-"DERNEK" :cry:

Re: Molotovljev koktel

Posted: 16 Sep 2013, 02:42
by Woolf Blaser
Ja sam u tim stvarima spizer,mozda bi cak i prosao pod nekog ,nuzljuba,,ali nista vise!

Re: Molotovljev koktel

Posted: 16 Sep 2013, 03:14
by roda
stolttom wrote:Hebi ga wolf, onaj 'ko uspije pomust mravicu, lako i tenk digne u zrak...
Pa kad gledaš i "zolja" se na neki način muze kad se razvlači -tri(3) "zolje" se na tri(3) načina muzu a "osu" bolje ne muzti jer bi te mogla "fpičiti"(joooj meni joooj lepi moj KAJ!)

Re: Molotovljev koktel

Posted: 16 Sep 2013, 03:23
by Woolf Blaser
He,he,he! Vec sam se zabrinuo da su mi sive stanice ,spaljene,. Kakav stari lisac!
He,he,,he...

Re: Molotovljev koktel

Posted: 16 Sep 2013, 03:41
by stolttom
Gospon Roda, a jeste li razmišljali podjeliti iskustva s tićima u kraju? Da nebi jedan dan to (al)kemičarsko iskustvo i znaje za vavek nestalo. Vidim na žalost da se kod vas i vino pomalo prestaje radit... pa vrag ga zemi, od naprednih kemičara niš nebu ostalo...

Re: Molotovljev koktel

Posted: 16 Sep 2013, 04:28
by Woolf Blaser
Pa sto mislis kako je doslo do toga!? U tim krajevima svaka klijet ima svoj recept
za molotovljev koktel do kojeg dodjes usljed kemijanja u spravljanju raznih ,Direktorceka,
i slicno. Oni Finski su divlje patke jaje naspram ovih iz klijeti! Sto manji vinograd to ,ubojitiji,
koktel!

Re: Molotovljev koktel

Posted: 16 Sep 2013, 09:02
by roda
stolttom wrote:Gospon Roda, a jeste li razmišljali podjeliti iskustva s tićima u kraju? Da nebi jedan dan to (al)kemičarsko iskustvo i znaje za vavek nestalo. Vidim na žalost da se kod vas i vino pomalo prestaje radit... pa vrag ga zemi, od naprednih kemičara niš nebu ostalo...
E Gospon Stolttom vrijeđali" se pa "nebumo" -veoma se osječam pozvanim odgovoriti vam na vaš post-

pod 1."ftičeke" nam ne "pehajte" jer to su još jedni od "retkih" božjih stvorenja "kaj SLOBODNO popevaju"ne samo u Zagorju več i " v celoj Lepoj Našoj"

pod 2.(al)kemija u celoj "Lepoj Našoj" nikad nebude nestala jer se prenosi od stolječa 7mog s "koljena na koljeno"i danas se smatra kao TRADICISKA I KULTUROLOŠKA VRIJEDNOST cijele Hrvatske ("negde manje negde više") i kao takva (da se ima pameti U nadležnim minist.) mogla se,(ali još nije kasno) i izvoziti kao Hrvatski BREND a pošto smo danas i "članica EU" to bi i umnogome obogatilo EU u različitosti ILI SLIČNOSTI. točka.

Znači napredni kemičari i (al) kemičari su danas vrlo rijetki ali nikad neće nestati,-( budi bez brige),-na liniji------------------PREVLAKA-ISTRA-ZAGORJE-MEĐIMURJE-MOSLAVINA-ILOK.

Re: Molotovljev koktel

Posted: 16 Sep 2013, 12:09
by Woolf Blaser
Je, istina. U baranji je ,omiljena, kemija plus sumpor! Mozda to ima i dobre strane,
ovi koji to redovno konzumiraju postaju toliko otporni na raznorazne bolestine da
mislim da bi aids za njih bio malo jaca gripa!

Re: Molotovljev koktel

Posted: 17 Sep 2013, 18:20
by roda
:A28: Gosp.Wolf e ovo vidim tek danas!i tvrdim. Kad bi ovu vašu konstataciju uzelo u obzir Ministarstvo Zdravstva, te angažiralo tim neovisnih stručnjaka, koji bi utvrdili i nepobitno činjenično stanje na terenu Hrvatska bi plasmanom na svjetska tržišta ovog Hrvatskog (al)kemičarskog pripravka zasigurno smanjila svoj što vanjski što unutarnji dug za cca. 97.18%.točka

Re: Molotovljev koktel

Posted: 17 Sep 2013, 19:33
by Woolf Blaser
Hocete reci gospon Roda da utvrde ono sto mi vec odavno znamo,kak Vi velite
od stoljeca sedmog!? Mogu Vam reci da su jebeni Baranjski kokteli! Nakon konzumacije
(kolicine naravno nisu ogranicene) preporuca se terapija sa aspirinima i vitaminom C u
zamracenoj prostoriji sa dobrom zvucnom izolacijom. Jedne godine smo bili ,ablegenirani,
prije nego sto je posel bil gotov i dodali secer a nismo trebali. Kad je ,proces, bio gotov izmjerili
smo 15,3 gradi!!! Koktel je djelovao na ,zivu silu, tako da je prvo udarao u koljena a onda u glavu!!!
Jebate,cijele godine smo bili posvadjani i jedva smo cekali da potrosimo jeb. koktel!

Re: Molotovljev koktel

Posted: 17 Sep 2013, 21:16
by roda
Jesssss! IMAMO patent! Naš :o "KOLJENOGLAVSKI-KOKTEL" ovaj "Molotovljev" je naspram našeg novog patenta "traubi soda"ma niti to nego "frutek" !

ps.Selim na ozbiljne teme i na koktele se više ne vračam (GDE NABAVITI "LEUPOLD PRW 30mm.-medium-mont. (kad niske za 30tku ne rade), QR-neču?

Re: Molotovljev koktel

Posted: 19 Sep 2013, 04:46
by Woolf Blaser
Dakle,gospon Roda sljedeci korak bi bio registracija i zastita naseg
,Molotovljevog koktela, koji je evoluirao u jebeno opaki ,Koljenoglavi koktel,!
Samo da ga jos malo doradimo pa da bude visenamjenski tj univerzalni koktel!
Cilj je da nas buduci proizvod bude dovoljno jak da njegovi (vise nego zadovoljni)
korisnici mogu birati izmedju recimo opcije da li zele s njim zapaliti tenk ili ga sipati
u rezervar i voziti se s tenkom na njega! Ali,ne bi smio biti ni prejak,tako da se ekipa
kojoj je pun k.... ratovanja moze od njega posteno ablegenirati! Apeliram na clanove
foruma da pripomognu svojim raskosnim znanjem i providnoscu da ,Koljenoglavi,
koktel ugleda svijetlo dana.

Re: Molotovljev koktel

Posted: 19 Sep 2013, 09:11
by roda
Woolf Blaser wrote:Dakle,gospon Roda sljedeci korak bi bio registracija i zastita naseg
,Molotovljevog koktela, koji je evoluirao u jebeno opaki ,Koljenoglavi koktel,!
Samo da ga jos malo doradimo pa da bude visenamjenski tj univerzalni koktel!
Cilj je da nas buduci proizvod bude dovoljno jak da njegovi (vise nego zadovoljni)
korisnici mogu birati izmedju recimo opcije da li zele s njim zapaliti tenk ili ga sipati
u rezervar i voziti se s tenkom na njega! Ali,ne bi smio biti ni prejak,tako da se ekipa
kojoj je pun k.... ratovanja moze od njega posteno ablegenirati! Apeliram na clanove
foruma da pripomognu svojim raskosnim znanjem i providnoscu da ,Koljenoglavi,
koktel ugleda svijetlo dana.
Gospodine "Wolf Blaser" što se tiće "Koljenoglavog koktela" kao puno učinkovitijeg pripravka od "Molotovljevog koktela" s vama se u potpunosti slažem pa neka ide za izvoz!
Ali,ali ne slažem se u slijedećem;poznajem dosta te ekipe (pa vjerovatno i vi kol."Wolf") lovci,strijelci,vatrogasci,"zidari,bravari,ratari,policajci,čuvari,i ini "kojoj je pun k.... ratovanja i ni jedan se ne "ablengira" s nikakovim "koktelima" čak da pače izuzetno su dobri ljudi s VRLO VISOKO POSTAVLJENOM CRTOM NA LJESTVICI MORALNIH I INIH POZITIVNIH VRIJEDNOSTI (a što se tiče stanja u državi za koju su "ginuli" večina njih koje znamo NIJE OVO (od 95 pa do) danas SANJALA I STVARALA.

Re: Molotovljev koktel

Posted: 19 Sep 2013, 11:52
by Woolf Blaser
Jednostavno nisam mogao izdrzati.

Re: Molotovljev koktel

Posted: 19 Sep 2013, 11:55
by roda
:A25:

Re: Molotovljev koktel

Posted: 10 Oct 2013, 13:27
by Mike_Torello
Pa ja cu poludit s vama, smo fali da papilon sad vidi ovu temu o domacim delancima i da prozove boxia... Hijoooo

Re: Molotovljev koktel

Posted: 10 Oct 2013, 14:12
by dejandlesk
Prilikom probe ovakvih koktela, postoje određena pravila. Najvažnije je da ako ti nakon probe ni malo ne poteku suze, nešto ne valja. Drugi bitan čimbenik je izdržati tu kušnju bez "rigoletanja" jer to bitno umanjuje učinke koktela. Treća i najvažnija stvar je da se klin jedino klinom izbija! Ako se dogode neke nuspojave kao što su dezorijentacija, slijepilo, agresivnost, melankoličnost, želja za umiranjem ili ne daj Bože odluka da više nećete probavati ovakve koktele, nemojte se zabrinjavati. Ti simptomi se u 99.999999999 posto slučajeva potpuno povlače, a nakon toga treba primjeniti pravilo broj 3. Znam da to nije lagan sport, ali bez muke nema napretka. Dečki, držite se!

Re: Molotovljev koktel

Posted: 10 Oct 2013, 21:33
by Woolf Blaser
Pa, ,druze, Admirale mi smo samo izvrsavali (kao sto to i prilici docasnicima) zadatak.
Zadatak nije bio nimalo lak i nakon ovog Dejanovog posta vidim da imamo jos poteskoca
jel nismo razradili kako ce ,ziva sila, podnjeti ova njegova tri pravila. Za pukovnika Papilona
ne brinite jel je on sada sigurno duboko ukopan u svojem podrumu i crta bojisnice na toj strani
nije ugrozena (barem dok ima koktela)! Klijet nikada nece pasti!