Page 3 of 5

Re: Diana 34 , 31 ,350 magnum šta uzeti

Posted: 01 Nov 2013, 10:02
by lovac4545
jolly wrote:
lovac4545 wrote: Ja danas odem u paponje vidjet zračne a tamo samo hatsan modeli i čovik mi pokaže model 99 izgleda stračno masivno jako nema šta reć a ja ga pitam za dianu i on kaže da su skupe pa da ih nema na lageru šta mislite o hatsan 99 jako ljepo izgleda
Iz 99 nisam nikad gadjao, ali sam gadjao iz Hatsan at44 i bt 65 (pcp).
Generalno za Hatsan:
Hatsan je robusan, i pojedina rijesenja su smijesna - poput bipoda za seriju BT65. (kako je vec prehodno napisano - ne moze se usporedjivati sa dianom)
Medjutim, preciznost je OK.
U dio pusaka - serijski ugradjuju Waltherove cijevi.

Razlog za to ne znam - ali vjerojatno uvoze walther cijevi ako vlastita proizvodnja ne moze zadovoljiti potrebe. (???)

Sve u svemu, Hatsan nije dotjeran kao Diana, ali preciznost ima zadovoljavajucu (pri tom govorim o pcp puskama).
Recimo sa bt65, sa dobrim streljivom, cal 6.35 drzao sam grupu kovanice 5 kuna na 50 mtr.
Ako je slijedece pitanje kako prepoznati lothar-waltherovu cijev: jednostavno. Ima zig, i pise lothar-walther, medjutim ne znam da li se ugradjivala na springerice, ali jest na PCP u pojedine serije.
Ma ja mislim da je najbolje uzet dianu 31 ili 34 ali neznam ona diana 34 classic nije baš lijepa a neznam ima li neki drugi model diane 34 drugi kundak

Re: Diana 34 , 31 ,350 magnum šta uzeti

Posted: 01 Nov 2013, 10:12
by karabalic
Diana 34 ima i naziv baš taj što je s drvenim kundakom :!:

Rodjo s koliko keša ti raspolažeš da ti složim best bay kombinaciju, jer ipak sam imao i imam preko 90 raznih pušaka :A16:

Kod puške, kao i kod svega je nebo granica, a ta granica je samo ograničena kešom!

Ovo jedna od mojih najmilijih springerica, ali košta s optikom oko 8000 kn!

Re: Diana 34 , 31 ,350 magnum šta uzeti

Posted: 01 Nov 2013, 10:15
by lovac4545
karabalic wrote:Diana 34 ima i naziv baš taj što je s drvenim kundakom :!:

Rodjo s koliko keša ti raspolažeš da ti složim best bay kombinaciju, jer ipak sam imao i imam preko 90 raznih pušaka :A16:

Kod puške, kao i kod svega je nebo granica, a ta granica je samo ograničena kešom!

Ovo jedna od mojih najmilijih springerica, ali košta s optikom oko 8000 kn!
Raspolažem sa 3000kn ali želim baš preciznu pušku da smiram sve imam sada slaviu 630 precizna ali slabaaaaa

Re: Diana 34 , 31 ,350 magnum šta uzeti

Posted: 01 Nov 2013, 10:16
by karabalic
Hočeš li pušku i s optikom?

Re: Diana 34 , 31 ,350 magnum šta uzeti

Posted: 01 Nov 2013, 10:17
by lovac4545
karabalic wrote:Hočeš li pušku i s optikom?
Ne nebi optiku jer ja ne gađam na daleko

Re: Diana 34 , 31 ,350 magnum šta uzeti

Posted: 01 Nov 2013, 10:19
by karabalic
onda weihrauch hw 77 i imaš pušku za cijeli život, za klasu bolja od Diane, ako nema u HR ja uslužno uvozim puške uz naknadu od 10%.

Re: Diana 34 , 31 ,350 magnum šta uzeti

Posted: 01 Nov 2013, 10:20
by lovac4545
karabalic wrote:onda weihrauch hw 77 i imaš pušku za cijeli život, za klasu bolja od Diane, ako nema u HR ja uslužno uvozim puške uz naknadu od 10%.
Koja je to puška koja marka jačina

Re: Diana 34 , 31 ,350 magnum šta uzeti

Posted: 01 Nov 2013, 10:21
by karabalic
Proizvođać : Weihrauch.
Model 77
Kalibar 4,5 290 m/s, kalibar 5,5 230 m/s.

Fiksna cijev!

Re: Diana 34 , 31 ,350 magnum šta uzeti

Posted: 01 Nov 2013, 10:24
by lovac4545
karabalic wrote:Proizvođać : Weihrauch.
Model 77
Kalibar 4,5 290 m/s, kalibar 5,5 230 m/s.
Nebi ja uvozia pušku ja bi baš uzeo jednu od diane pa mi predložite neku od diane ili neku drugu ali iz hrvatske

Re: Diana 34 , 31 ,350 magnum šta uzeti

Posted: 01 Nov 2013, 10:28
by karabalic
Ja bih prije Diane 31 ili 34 kupio ovo , jako kvalitetna puška, puno ljepša od Diane 34, Fixna cijev. http://www.puskarnicazagreb.hr/gamo-zra ... gamo-royal

Re: Diana 34 , 31 ,350 magnum šta uzeti

Posted: 01 Nov 2013, 10:31
by karabalic
a ovo definitivno! 10 % popusta za keš! http://www.domjankovic.com/index.php/or ... 5mm-detail

Re: Diana 34 , 31 ,350 magnum šta uzeti

Posted: 01 Nov 2013, 10:34
by lovac4545
[quote="karabalic"]Ja bih prije Diane 31 ili 34 kupio ovo , jako kvalitetna puška, puno ljepša od Diane 34, Fixna cijev. http://www.puskarnicazagreb.hr/gamo-zra ... gamo-royal[/quote
Jeste li vi imali dianu 31, 34 ili 350 magnum

Re: Diana 34 , 31 ,350 magnum šta uzeti

Posted: 01 Nov 2013, 10:37
by karabalic
Imao sam Dianu, 21, 240, 260, 31, 34, 350, 48, 52 ,56 i P1000 ....sve kalibre, razne kombinacije u PRO izvedbama i ja neguglam nego pričam iz iskustava!

Jako sam razočaran nekim modelima Diane i njezinim cijenama.

Re: Diana 34 , 31 ,350 magnum šta uzeti

Posted: 01 Nov 2013, 10:40
by lovac4545
karabalic wrote:Imao sam Dianu, 21, 240, 260, 31, 34, 350, 48, 52 ,56 i P1000 ....sve kalibre, razne kombinacije u PRO izvedbama i ja neguglam nego pričam iz iskustava!

Jako sam razočaran nekim modelima Diane i njezinim cijenama.
Kako ste zadovoljni modelima 34 31 i 350 može malo detalja mane vrline

Re: Diana 34 , 31 ,350 magnum šta uzeti

Posted: 01 Nov 2013, 10:45
by karabalic
Više nemam vremena, imam obaveza. Ako ste zbilja zainteresirani baš za te modele možete me slobodno kontaktirati na 098 217 828 i objasniti ću vam sve jer ima dosta toga. Ali danas ne jer mobitel sam ugasio radi odmora.

Re: Diana 34 , 31 ,350 magnum šta uzeti

Posted: 01 Nov 2013, 10:48
by lovac4545
karabalic wrote:Više nemam vremena, imam obaveza. Ako ste zbilja zainteresirani baš za te modele možete me slobodno kontaktirati na 098 217 828 i objasniti ću vam sve jer ima dosta toga. Ali danas ne jer mobitel sam ugasio radi odmora.
Kad budete imali vremena napišite na blogu iskustva mane vrline i jako sam zainteresiran za jednu od ova tri modela pa vas molim da mi napišete sve hvala

Re: Diana 34 , 31 ,350 magnum šta uzeti

Posted: 01 Nov 2013, 15:10
by tito
Lovče 4545 šta ti nije jasno? :shock:
Karabalić ti je nabrojao koje je sve diane imao i dobronamjerno ti savjetovao da uzmeš weihrauch HW 77 a ti bi htio da ti ljudi pišu elaborate??
Netko tko nikad nije čuo za Weihrauch (a kamoli vidio ili držao u rukama) ti je nahvalio Dianu do neba i sad bi ti da ti ljudi pišu sastavke...

KUPI HW77 i ne gnjavi :A20: nećeš se zeznuti.

Re: Diana 34 , 31 ,350 magnum šta uzeti

Posted: 01 Nov 2013, 15:37
by lovac4545
tito wrote:Lovče 4545 šta ti nije jasno? :shock:
Karabalić ti je nabrojao koje je sve diane imao i dobronamjerno ti savjetovao da uzmeš weihrauch HW 77 a ti bi htio da ti ljudi pišu elaborate??
Netko tko nikad nije čuo za Weihrauch (a kamoli vidio ili držao u rukama) ti je nahvalio Dianu do neba i sad bi ti da ti ljudi pišu sastavke...

KUPI HW77 i ne gnjavi :A20: nećeš se zeznuti.
Neću kupit hw77 zato što neću da uvozim puško i točka oću jednu od diane da vidim hvaljenu kvalitetu

Re: Diana 34 , 31 ,350 magnum šta uzeti

Posted: 01 Nov 2013, 16:47
by karabalic
Od mene nećete dobiti potvrdu hvaljene kvalitete , meni iz osobnog iskustva Diana je tek na 4 mjestu, osrednja puška za puno novaca. A HW ima kod nas tako da nije potrebno uvoziti.

Re: Diana 34 , 31 ,350 magnum šta uzeti

Posted: 01 Nov 2013, 17:19
by lovac4545
karabalic wrote:Od mene nećete dobiti potvrdu hvaljene kvalitete , meni iz osobnog iskustva Diana je tek na 4 mjestu, osrednja puška za puno novaca. A HW ima kod nas tako da nije potrebno uvoziti.
Koje su puške prije diane i u kojoj trgovini ima HW