Page 3 of 4

Re: ISSF

Posted: 25 Aug 2011, 15:28
by zdebat
nisam spomenuo kamate he he :twisted:

Re: ISSF

Posted: 25 Aug 2011, 17:03
by Mike_Torello
oh, znaci jos ce dobiti i godisnju dividendu za tih 350kn? =) hehe

Re: ISSF

Posted: 25 Aug 2011, 21:40
by zdebat
One druge kamate

Re: ISSF

Posted: 29 Aug 2011, 10:47
by Šicamu
pa dobro, daj konačno reci što mi je činit !? vreme je novac, a love sve manje...zato ne vrdaj,
neg se izjasni, komprende!? :A16:

Re: ISSF

Posted: 29 Aug 2011, 15:58
by zdebat
Nema se tu šta vrdat. Kada se odlučiš, dođeš u klub i to je to. Uostalom tako su došli shuro, oštri, brankec i sin...
Pošaljem ti pp sa podatcima. U srijedu u 20 h smo u klubu sad preko ljeta.

stisni sms da si dobio pp. da znam da je prošlo...

Re: ISSF

Posted: 28 Feb 2012, 22:46
by oštrostrijelac
Evo i kalendara natjecanja za međunarodni program u 2012. godini

http://www.sszg.hr/images/stories/novos ... _pu_pi.pdf

:A30:

Re: ISSF

Posted: 03 May 2012, 22:44
by oštrostrijelac
U Lonatu se održava svjetski kup sačmaricama.
Josip Glasnović je lijepo odradio prvi dan. ( http://www.issf-sports.org/xmlresultpag ... .1.TR125.0 )
Uspješno pogađanje glinenih golubova i sutra :A25:

Re: ISSF

Posted: 24 May 2012, 22:10
by oštrostrijelac
Zanimljiv zadnji hitac u finalu SK u Minkenu - http://www.issf-sports.org/pages/result ... rid=396062 :A00:
Evo i rezultata - http://www.issf-sports.org/xmlresultpag ... 830.1.FP.0
Kibidabi :mrgreen:

Re: ISSF

Posted: 24 May 2012, 22:20
by oštrostrijelac
Lijevoruka, desnokosooka nepogrešivost iliti 50x10 :mrgreen:
http://www.issf-sports.org/pages/result ... 313b303b30

Re: ISSF

Posted: 24 May 2012, 22:39
by Mike_Torello
tako i ja ljevoruk i desnook... ali samo to, bez desetki =)

Re: ISSF

Posted: 25 May 2012, 17:37
by oštrostrijelac
58. hitac od 70 je jedina devatka: http://www.issf-sports.org/pages/result ... 313b303b30

Greška strelca ili možda ipak kakav kineski metkić :mrgreen:

Re: ISSF

Posted: 25 May 2012, 23:18
by zdebat
Da samo znaš kakve kinezi metkiće rade, nešto su duži i puno precizniji od ostalih. Ne bi vjerovao.

Re: ISSF

Posted: 17 Apr 2013, 09:01
by oštrostrijelac
:!: :!: :!:

Slijedeči vikend je prvi od samo tri ovogodišnja MK turnira, a održava se u Stobreču,
uz nestupe strelaca i strelica iz regije:
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5675.pdf
:idea:

Re: ISSF

Posted: 26 Apr 2013, 09:02
by oštrostrijelac
:?: :?: :?: :?: :?:

Evo i konačnog rasporeda: http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5695.pdf

Činjenica je da je puno suvisliji od onog u raspisu.
Da je bio takav otpočetka, vjerojatno bih nazočio i nastupio.
Sad je nažalost prekasno. :A00:

Re: ISSF

Posted: 26 Apr 2013, 18:04
by oštrostrijelac
I nadalje se osječam namagarčen :A00:
Nešto što je trebalo izgledati: polazak u subotu u 02,00 iz Zaprešića, dolazak 7,30 u Stobreč, PSI- nastup, nočenje, 30+30 nastup i natrag u Zaprešić, dolazak kući u večernjim satima u nedjelju,
sada bi izgledao: polazak u subotu u 6,00; nastup PSI + nastup 30+30 i dolazak kući istog dana u kasnim večernjim satima.
Konačni je raspored objavljen nakon roka za prijavu, pa ispada da je cilj bio da što manje strijelaca dođe na natjecanje.
Na taj način se streljaštvo ne može unaprijediti i omasoviti.
Vjerojatno nisam jedini koji bi potegnuo do Stobreča i opalio dva jaka međunarodna meča u jednom danu, bez potrebe za ranim ustajanjem i nočenjem.
Preostaje mi jedino sutra na Oboju pucati sam protiv sebe :mrgreen:
Za ove se tekme bar unaprijed znalo :A18:

Re: ISSF

Posted: 26 Apr 2013, 21:40
by zdebat
Organizator je vrlo nevješto sastavio raspis natjecanja. Npr. nije napisao za koju kategoriju natjecatelja i koja je disciplina za 30+30.

Re: ISSF

Posted: 29 Apr 2013, 15:34
by oštrostrijelac

Re: ISSF

Posted: 08 May 2013, 07:44
by oštrostrijelac
:!: :!: :!:

Drugi ovogodišnji MK turnir bude na potočiću:
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5726.pdf

Zanimljivo je kako se sada iz moga TOZa može dosta bolje pogađati.
Okidanje je 10-ak puta teže i podešeno je na 250 grama, a prvi rezultati govore o dobitku 30-ak krugova.
Interesantno bude sutra otpucati jedan kontrolni trening na potočiću i vidjeti kak to izgleda u uvjetima te streljane,
a koja se jaako razlikuje od Oboja.
Nova ISSF pravila skratila su dosadašnjih 2 sata na 15+90 minuta, pa nema prostora za kilavljenje.
I kod drugih disciplina ima promjena, a bit svega je pojaviti se na vatrenoj liniji pola sata prije od vremena naznačenog
u pozivu, jer ono označuje start meča, a prije toga se odrađuje priprema i proba.

Re: ISSF

Posted: 17 May 2013, 18:17
by oštrostrijelac
Za sutrašnji su turnir ponešto promjenili satnicu, a evo i prijavljenih po disciplinama:
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5739.pdf
Ima nas :mrgreen:

Re: ISSF

Posted: 19 May 2013, 09:51
by oštrostrijelac
Evo i jučerašnjih rezultata: http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5742.pdf
:A28: za forumaše i ostvarene rezultate :A25:


Raspisa za Osijek još uvijek nema :A00: