Page 3 of 4
Re: ISSF
Posted: 25 Aug 2011, 15:28
by zdebat
nisam spomenuo kamate he he

Re: ISSF
Posted: 25 Aug 2011, 17:03
by Mike_Torello
oh, znaci jos ce dobiti i godisnju dividendu za tih 350kn? =) hehe
Re: ISSF
Posted: 25 Aug 2011, 21:40
by zdebat
One druge kamate
Re: ISSF
Posted: 29 Aug 2011, 10:47
by Šicamu
pa dobro, daj konačno reci što mi je činit !? vreme je novac, a love sve manje...zato ne vrdaj,
neg se izjasni, komprende!?

Re: ISSF
Posted: 29 Aug 2011, 15:58
by zdebat
Nema se tu šta vrdat. Kada se odlučiš, dođeš u klub i to je to. Uostalom tako su došli shuro, oštri, brankec i sin...
Pošaljem ti pp sa podatcima. U srijedu u 20 h smo u klubu sad preko ljeta.
stisni sms da si dobio pp. da znam da je prošlo...
Re: ISSF
Posted: 28 Feb 2012, 22:46
by oštrostrijelac
Evo i kalendara natjecanja za međunarodni program u 2012. godini
http://www.sszg.hr/images/stories/novos ... _pu_pi.pdf

Re: ISSF
Posted: 03 May 2012, 22:44
by oštrostrijelac
U Lonatu se održava svjetski kup sačmaricama.
Josip Glasnović je lijepo odradio prvi dan. (
http://www.issf-sports.org/xmlresultpag ... .1.TR125.0 )
Uspješno pogađanje glinenih golubova i sutra

Re: ISSF
Posted: 24 May 2012, 22:10
by oštrostrijelac
Re: ISSF
Posted: 24 May 2012, 22:20
by oštrostrijelac
Re: ISSF
Posted: 24 May 2012, 22:39
by Mike_Torello
tako i ja ljevoruk i desnook... ali samo to, bez desetki =)
Re: ISSF
Posted: 25 May 2012, 17:37
by oštrostrijelac
58. hitac od 70 je jedina devatka:
http://www.issf-sports.org/pages/result ... 313b303b30
Greška strelca ili možda ipak kakav kineski metkić

Re: ISSF
Posted: 25 May 2012, 23:18
by zdebat
Da samo znaš kakve kinezi metkiće rade, nešto su duži i puno precizniji od ostalih. Ne bi vjerovao.
Re: ISSF
Posted: 17 Apr 2013, 09:01
by oštrostrijelac
Re: ISSF
Posted: 26 Apr 2013, 09:02
by oštrostrijelac
Evo i konačnog rasporeda:
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5695.pdf
Činjenica je da je puno suvisliji od onog u raspisu.
Da je bio takav otpočetka, vjerojatno bih nazočio i nastupio.
Sad je nažalost prekasno.

Re: ISSF
Posted: 26 Apr 2013, 18:04
by oštrostrijelac
I nadalje se osječam namagarčen
Nešto što je trebalo izgledati: polazak u subotu u 02,00 iz Zaprešića, dolazak 7,30 u Stobreč, PSI- nastup, nočenje, 30+30 nastup i natrag u Zaprešić, dolazak kući u večernjim satima u nedjelju,
sada bi izgledao: polazak u subotu u 6,00; nastup PSI + nastup 30+30 i dolazak kući istog dana u kasnim večernjim satima.
Konačni je raspored objavljen nakon roka za prijavu, pa ispada da je cilj bio da što manje strijelaca dođe na natjecanje.
Na taj način se streljaštvo ne može unaprijediti i omasoviti.
Vjerojatno nisam jedini koji bi potegnuo do Stobreča i opalio dva jaka međunarodna meča u jednom danu, bez potrebe za ranim ustajanjem i nočenjem.
Preostaje mi jedino sutra na Oboju pucati sam protiv sebe
Za ove se tekme bar unaprijed znalo

Re: ISSF
Posted: 26 Apr 2013, 21:40
by zdebat
Organizator je vrlo nevješto sastavio raspis natjecanja. Npr. nije napisao za koju kategoriju natjecatelja i koja je disciplina za 30+30.
Re: ISSF
Posted: 29 Apr 2013, 15:34
by oštrostrijelac
Re: ISSF
Posted: 08 May 2013, 07:44
by oštrostrijelac
Drugi ovogodišnji MK turnir bude na potočiću:
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5726.pdf
Zanimljivo je kako se sada iz moga TOZa može dosta bolje pogađati.
Okidanje je 10-ak puta teže i podešeno je na 250 grama, a prvi rezultati govore o dobitku 30-ak krugova.
Interesantno bude sutra otpucati jedan kontrolni trening na potočiću i vidjeti kak to izgleda u uvjetima te streljane,
a koja se jaako razlikuje od Oboja.
Nova ISSF pravila skratila su dosadašnjih 2 sata na 15+90 minuta, pa nema prostora za kilavljenje.
I kod drugih disciplina ima promjena, a bit svega je pojaviti se na vatrenoj liniji pola sata prije od vremena naznačenog
u pozivu, jer ono označuje start meča, a prije toga se odrađuje priprema i proba.
Re: ISSF
Posted: 17 May 2013, 18:17
by oštrostrijelac
Za sutrašnji su turnir ponešto promjenili satnicu, a evo i prijavljenih po disciplinama:
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5739.pdf
Ima nas

Re: ISSF
Posted: 19 May 2013, 09:51
by oštrostrijelac
Evo i jučerašnjih rezultata:
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5742.pdf

za forumaše i ostvarene rezultate
Raspisa za Osijek još uvijek nema
