Page 1 of 3
J07@ fun klub!!!
Posted: 26 Feb 2009, 12:26
by J07@
jel me neko trazio
il jos bolje
dal sam kome nedostajao
ajme dodem a ono forum se crveniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ko da me nije bilo 2 tjedna
da nebi bilo zabune sa ovom temom
otvaram ju uz predhodnu konzultaciju sa adminom
a ujedno se zahvaljujem pojednim clanovima foruma
necu navodit zasto
oni sami znaju zbog cega
a sad idem pogledat kaj sam propustil zanimljivo

Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 26 Feb 2009, 12:30
by k.horvat
Vratio se Joz@, a di je bio!?

Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 26 Feb 2009, 12:37
by J07@
u vidim tebi drago kaj sam se vratil
sram te bilo

Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 26 Feb 2009, 12:51
by rubinho
narafski da si nedostajao ali iz straha od izolacije (klaustrofobican sam) nisam nista javno pitao nego vato poruke
ps: (fala Bogu na editu) sad opet znam tko je skrivecki na forumu
Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 26 Feb 2009, 13:03
by J07@
zaboravih napomenut
ko se ovdje javi automatski je clan fan kluba
cekam samo da mi se predsjednik kluba pojavi

Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 26 Feb 2009, 13:08
by stari-nakovanj
pa ti si predsjednik kluba

Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 26 Feb 2009, 13:11
by J07@
a ne nisam
pa nemogu bit sam sebi predsjednik
p.s. dobro dosel u klub

Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 26 Feb 2009, 14:33
by blackpowder
gdje si kad te nigdje nema?

Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 26 Feb 2009, 14:35
by nobile157
Sretno se vratio, sada bar imaš što čitati neko vrijeme

Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 26 Feb 2009, 14:40
by J07@
fala decki
dobor0 dosli u klub
a citat
a nekaj sam cito dok sam bil bananko
samo kaj nisam mogel vidit slike (koje su to fore, a i nisam vidjel neke podforume, stvarno zajeban taj ban

)
BP ima li kaj nova po onom tvom pitanju
jel se rjesava kaj
mozes na PM odgovorit

Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 26 Feb 2009, 14:52
by Knife_maniac
k.horvat wrote:Vratio se Joz@, a di je bio!?

Kazu da je sve do jutra u przunu bija

Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 26 Feb 2009, 14:56
by J07@
o evo nam i predsjednika fan kluba
dobro doso predsjednice

Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 26 Feb 2009, 15:01
by Knife_maniac
Buwahahahahah
Po cemu sam ja predsjednik ?
Ok ti si mi sef...to postujem

Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 26 Feb 2009, 15:10
by Original_G
bok Joža

nismo nikad završili ono za mene

Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 26 Feb 2009, 16:11
by Legion66
Juhahaj, vratio se sin razmetni!!!
Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 26 Feb 2009, 16:51
by zmenk
ja se javljan samo iz potpore...
meni jozina zajebancija odgovara
Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 26 Feb 2009, 17:30
by J07@
Knife_maniac wrote:Buwahahahahah
Po cemu sam ja predsjednik ?
Ok ti si mi sef...to postujem

pa ti si pocasni i dozivotni predsjednik ovog fan kluba
a ja ti nisam sef
ti si glavni
samo kaj djelimo prikupljenu clanarinu
Original_G wrote:bok Joža

nismo nikad završili ono za mene

evo dolaze topliji dani i bacam se na posel
legion.poljak66 wrote:Juhahaj, vratio se sin razmetni!!!
aha
zmenk wrote:ja se javljan samo iz potpore...
meni jozina zajebancija odgovara
hvala za potporu
al ja se ne zajebavam
ja sam ozbiljan
dobor ponekad sam i neozbiljan

Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 26 Feb 2009, 17:54
by Knife_maniac
A da se kandidiras za predsjednika na sljedecim izborima ??
Vidis koliko imas sljedbenika

Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 26 Feb 2009, 17:56
by J07@
pa jebemu ti si dozivotni predsjednik
niko se nemre kandidirat dok si ziv
da nisam obecal da vise necu prijavljivat nepocudne postove
prijavil bi te da krsis parvilo foruma o slikama u potpisu

Re: J07@ fun klub!!!
Posted: 26 Feb 2009, 18:15
by k.horvat
Jozu za preCjednika!
