Page 1 of 1
Novi izgled foruma
Posted: 03 Mar 2009, 16:15
by Legion66
Re: Novi izgled foruma
Posted: 03 Mar 2009, 19:58
by nobile157
Svaka čast, bolje je i preglednije.
A nova metla uvijek bolje mete od stare

Re: Novi izgled foruma
Posted: 03 Mar 2009, 20:17
by nobile157
Da, nisam spomenuo, ali uz upute za moda sam dobio i nagajku za neposlušne

Re: Novi izgled foruma
Posted: 03 Mar 2009, 20:42
by nobile157
Da malo????

Re: Novi izgled foruma
Posted: 03 Mar 2009, 21:57
by shelby-eleanor
evo da ne kazete kako vam nitko nije cestitao.. cestitam novim modovima

dajte sve od sebe da ovaj forum postane jos bolji, jos kvalitetniji i jos veci izvor korisnih informacijama svim ljubiteljima/imateljima oruzja

Re: Novi izgled foruma
Posted: 03 Mar 2009, 22:11
by k.horvat
Ah ta mladez, samo im je sex na pameti!

Re: Novi izgled foruma
Posted: 03 Mar 2009, 22:44
by Mr.Cabdriver
Ovo proširenje ću požalit vrlo brzo... dobro je starfleet govorio... nedaj im kruha, daj im kolača

Re: Novi izgled foruma
Posted: 03 Mar 2009, 22:53
by nobile157
Je, i zato treba pojesti kulene, kruh deblja!!
Re: Novi izgled foruma
Posted: 03 Mar 2009, 22:55
by J07@
u jebemu
uz ovakvo prosirenje foruma treba vam dodatnih moderatora
p.s. ne ne zelim bit moderator
Re: Novi izgled foruma
Posted: 03 Mar 2009, 23:19
by Mr.Cabdriver
Braco joza se ovim dekretom promovira u forumsku tužibabu. Slobodan je koristiti mali uskličnik u naopakom trokutu koliko smo i mi slobodni ignorirat njegove pritužbe!
Tattletale.jpg
Re: Novi izgled foruma
Posted: 03 Mar 2009, 23:31
by Legion66
Jožu za moderatora.
Re: Novi izgled foruma
Posted: 03 Mar 2009, 23:34
by J07@
Mr.Cabdriver wrote:Braco joza se ovim dekretom promovira u forumsku tužibabu.
zakaj
legion.poljak66 wrote:Jožu za moderatora.
ne fala
budi ti

Re: Novi izgled foruma
Posted: 03 Mar 2009, 23:41
by Mr.Cabdriver
Tako je, nitko normalan se ne bi prihvatio tog posla... Zato su vam moderatori ono što je ostalo kad svi normalni zbrišu

Re: Novi izgled foruma
Posted: 03 Mar 2009, 23:43
by J07@
Mr.Cabdriver wrote:Tako je, nitko normalan se ne bi prihvatio tog posla...
fala
Mr.Cabdriver wrote:Zato su vam moderatori ono što je ostalo kad svi normalni zbrišu

ovaj dio necu komentirat

Re: Novi izgled foruma
Posted: 03 Mar 2009, 23:48
by Mr.Cabdriver
J07@ wrote:
ovaj dio necu komentirat

Pa to je pravo čudo!
Šta je to sada... tko opet smeta... opet neki rusi upadaju... joj, ovdje nemoš ostat živ od tih spammera.. grrrr...
Re: Novi izgled foruma
Posted: 04 Mar 2009, 00:03
by J07@
pa naravno je da je cudo
boljim se da me rusi ne ukradu
il kinezi

Re: Novi izgled foruma
Posted: 04 Mar 2009, 12:04
by J07@
eto sad se vidi koje tuzibaba

Re: Novi izgled foruma
Posted: 04 Mar 2009, 17:38
by J07@
no coment
