Page 1 of 1

Novi izgled foruma

Posted: 03 Mar 2009, 16:15
by Legion66
Moram pohvaliti admina i moderatore mu, što nove, što stare, jer su ažurirali teme i time poboljšali preglednost i izgled samoga foruma.
:A28: :A25: :A28:

Re: Novi izgled foruma

Posted: 03 Mar 2009, 19:58
by nobile157
Svaka čast, bolje je i preglednije.
A nova metla uvijek bolje mete od stare :A03: :A03: :A28:

Re: Novi izgled foruma

Posted: 03 Mar 2009, 20:17
by nobile157
Da, nisam spomenuo, ali uz upute za moda sam dobio i nagajku za neposlušne :twisted:

Re: Novi izgled foruma

Posted: 03 Mar 2009, 20:42
by nobile157
Da malo????

:A31:

Re: Novi izgled foruma

Posted: 03 Mar 2009, 21:57
by shelby-eleanor
evo da ne kazete kako vam nitko nije cestitao.. cestitam novim modovima :A25: dajte sve od sebe da ovaj forum postane jos bolji, jos kvalitetniji i jos veci izvor korisnih informacijama svim ljubiteljima/imateljima oruzja :A20:

Re: Novi izgled foruma

Posted: 03 Mar 2009, 22:11
by k.horvat
Ah ta mladez, samo im je sex na pameti! :A19:

Re: Novi izgled foruma

Posted: 03 Mar 2009, 22:44
by Mr.Cabdriver
Ovo proširenje ću požalit vrlo brzo... dobro je starfleet govorio... nedaj im kruha, daj im kolača :twisted:

Re: Novi izgled foruma

Posted: 03 Mar 2009, 22:53
by nobile157
Je, i zato treba pojesti kulene, kruh deblja!!

Re: Novi izgled foruma

Posted: 03 Mar 2009, 22:55
by J07@
u jebemu :o
uz ovakvo prosirenje foruma treba vam dodatnih moderatora :roll:

p.s. ne ne zelim bit moderator

Re: Novi izgled foruma

Posted: 03 Mar 2009, 23:19
by Mr.Cabdriver
Braco joza se ovim dekretom promovira u forumsku tužibabu. Slobodan je koristiti mali uskličnik u naopakom trokutu koliko smo i mi slobodni ignorirat njegove pritužbe!
Tattletale.jpg

Re: Novi izgled foruma

Posted: 03 Mar 2009, 23:31
by Legion66
Jožu za moderatora.

Re: Novi izgled foruma

Posted: 03 Mar 2009, 23:34
by J07@
Mr.Cabdriver wrote:Braco joza se ovim dekretom promovira u forumsku tužibabu.
zakaj :?:
legion.poljak66 wrote:Jožu za moderatora.
ne fala :A18:

budi ti :A25:

Re: Novi izgled foruma

Posted: 03 Mar 2009, 23:41
by Mr.Cabdriver
Tako je, nitko normalan se ne bi prihvatio tog posla... Zato su vam moderatori ono što je ostalo kad svi normalni zbrišu :twisted:

Re: Novi izgled foruma

Posted: 03 Mar 2009, 23:43
by J07@
Mr.Cabdriver wrote:Tako je, nitko normalan se ne bi prihvatio tog posla...
fala :A25:

Mr.Cabdriver wrote:Zato su vam moderatori ono što je ostalo kad svi normalni zbrišu :twisted:
ovaj dio necu komentirat :roll:

Re: Novi izgled foruma

Posted: 03 Mar 2009, 23:48
by Mr.Cabdriver
J07@ wrote: ovaj dio necu komentirat :roll:
Pa to je pravo čudo!

Šta je to sada... tko opet smeta... opet neki rusi upadaju... joj, ovdje nemoš ostat živ od tih spammera.. grrrr...

Re: Novi izgled foruma

Posted: 04 Mar 2009, 00:03
by J07@
pa naravno je da je cudo

boljim se da me rusi ne ukradu
il kinezi :roll:

Re: Novi izgled foruma

Posted: 04 Mar 2009, 12:04
by J07@
eto sad se vidi koje tuzibaba :A19:

Re: Novi izgled foruma

Posted: 04 Mar 2009, 17:38
by J07@
no coment :A18: