Page 1 of 1
Desktop Wallpapers
Posted: 08 Mar 2009, 15:52
by toni_u
Re: Desktop Wallpapers
Posted: 08 Mar 2009, 15:58
by Mr.Cabdriver
Ova ide na moj desk!
Re: Desktop Wallpapers
Posted: 09 Mar 2009, 20:55
by nobile157
Ovo je još bolje

Untitled-Scanned-18.jpg
Re: Desktop Wallpapers
Posted: 09 Mar 2009, 21:25
by Necto
Ja imam ovu vec dugo dugo vremena kao pozadinu

Re: Desktop Wallpapers
Posted: 09 Mar 2009, 22:15
by Mr.Cabdriver
nobile157 wrote:Ovo je još bolje

Da puc'o...! Piš'o sa njom!
To mi je jedna od velikih neispunjenih želja da jednom odvalim rafal iz ove ljepotice.
Prvo VATRENO oružje na koje sam razvio fetish (Dominirao sam u Half-Life deathmatchu sa heklericom - i bacačem granata namontiranim gore, of kors - pa eto, ljubav izašla na površinu u kasnom djetinjstvu.)
Re: Desktop Wallpapers
Posted: 09 Mar 2009, 22:38
by nobile157
E, pa ja se sa H&K MP5SD igrao i puškarao i rafalno i pojedinačno još 81., kao što se vidi na fotki. A snimljeno je u rupi u kojoj se tada pucalo, to je bila "gradska streljana", koje danas, nažalost više nema. Zatrpana kada se gradila zaobilaznica.