Mamu im lopovsku!
Posted: 23 Mar 2009, 19:15
Danas u prolazu starom cestom za Zg, skrenuo sam u Lovac
u Sesvetama. Kako nije zgodno da dodjes u trgovinu i nikaj
ne kupis, malo sam prosvrljao, kupio malo MK streljiva,
Victorinox dzepni nozic za svakodnevnu uptrebu i Ballistol
ulje u spreju.
Sad sam dosao u podrum i treba to raspremiti na police i
u ormar, uzmem Ballistol i stavim ga pored starog, skoro
dokraja istrosenog. I primjetim da je ovaj danas kupljeni
veci, 200 ml. a onaj stari je manji od 100 ml.
I ne bi mi to bilo toliko cudno da ovaj manji, koji je kupljen
tu kod mene u Klostar Ivanicu ne kosta 50 kn (100 ml) a
ovaj novi (200 ml) 49 kn!
Zanimljivo, streljivo je tu kod mene jeftinije 10 lp u prosjeku
od streljiva u Lovcu a sprej na koji nikada nisam obratio paznju
kosta 1 kn vise a u pola manja kolicina!
u Sesvetama. Kako nije zgodno da dodjes u trgovinu i nikaj
ne kupis, malo sam prosvrljao, kupio malo MK streljiva,
Victorinox dzepni nozic za svakodnevnu uptrebu i Ballistol
ulje u spreju.
Sad sam dosao u podrum i treba to raspremiti na police i
u ormar, uzmem Ballistol i stavim ga pored starog, skoro
dokraja istrosenog. I primjetim da je ovaj danas kupljeni
veci, 200 ml. a onaj stari je manji od 100 ml.
I ne bi mi to bilo toliko cudno da ovaj manji, koji je kupljen
tu kod mene u Klostar Ivanicu ne kosta 50 kn (100 ml) a
ovaj novi (200 ml) 49 kn!
Zanimljivo, streljivo je tu kod mene jeftinije 10 lp u prosjeku
od streljiva u Lovcu a sprej na koji nikada nisam obratio paznju
kosta 1 kn vise a u pola manja kolicina!