Old timer sajam
Posted: 29 Mar 2009, 20:18
dana 18.04.2009. (subota) u Strmcu (Samoborskom) će se održati sajam antikviteta u organizaciji Old timer kluba Stari kotači. Uz izlagače koji prodaju dijelove za old timer vozila ima dosta izlagača - prodavača koji prodaju i ostalu robu te militariju. Za zadnjem sajmu sam kupio nekoliko primjeraka bajuneta i nekoliko lovačkih noževa. Oružje nisam tad kupovao jer nisam imao kolekcionarsku dozvolu iako je bilo nekoliko primjeraka.