TASK: Kalibri
Posted: 05 Apr 2008, 17:56
Netko bi mogao iscrpno obradit temu kalibara i postati to. Ja se osobno posve gubim u toj temi i volio bih pročitati jedan iscrpan esej o tome 
To renato ima vrlo dobro pokriveno... plus jos neke beneficije...Mr.Cabdriver wrote:Netko bi mogao iscrpno obradit temu kalibara i postati to. Ja se osobno posve gubim u toj temi i volio bih pročitati jedan iscrpan esej o tome