Page 1 of 1
evo malo fotkica i od mene
Posted: 14 Nov 2009, 11:29
by bedomedo
pozdrav
Re: evo malo fotkica i od mene
Posted: 14 Nov 2009, 13:19
by risbo
Lijepa kolekcijica! Evo jedno pitanjce. Kako di zadovoljan s HS-om 5inch? dali je 45-ica ili 9mm koliko si ga platio?
pozdrav
Re: evo malo fotkica i od mene
Posted: 14 Nov 2009, 15:10
by toni_u
Daj malo opsi kolekciju...

Re: evo malo fotkica i od mene
Posted: 14 Nov 2009, 16:32
by bedomedo
desert eagle, .357mag, walter P22, .22 calibru, HS45, .45 acp, i FM90, 9mm..
inace sam super zadovoljan HSom,vrlo precizan i dobro balansiran
Re: evo malo fotkica i od mene
Posted: 14 Nov 2009, 16:33
by Tomy
Lijepo i vrijedno.

Re: evo malo fotkica i od mene
Posted: 14 Nov 2009, 16:38
by bedomedo
razmisljam o bitone xdm-a u 9mm...
no primarno ako negdj enaletim na 1911... to mi je zelja..
Re: evo malo fotkica i od mene
Posted: 14 Nov 2009, 21:29
by Breadfan
Dosta sam se premišljao da l' da si uzmem P22 al' kad sam ga prvi put uzeo u ruke, pištolj mi je jednostavno bio premalen (drška) i imao sam osjećaj ko da držim igračku. Inače, fina kolekcija!

Re: evo malo fotkica i od mene
Posted: 15 Nov 2009, 00:38
by Legion66
J....a kolekcija.
Re: evo malo fotkica i od mene
Posted: 15 Nov 2009, 03:20
by Snajperista
Dobar ukus
