Page 1 of 1

This is my rifle ... :D

Posted: 01 Jun 2008, 23:03
by Knife_maniac
Evo danas sam opet prolupao pa je proizaslo ovo... :A21:
Istinabog patent sam ukrao Torellu :A19: :A03: ali sta ces...
Jos moram napraviti neki cep na usta da izgleda kako treba. :A05:
Evo slicica :
Diana.jpg
Diana.jpg (29.2 KiB) Viewed 767 times
Diana1.jpg
Diana1.jpg (33.5 KiB) Viewed 767 times
Diana3.jpg
Diana3.jpg (23.31 KiB) Viewed 764 times

Re: This is my rifle ... :D

Posted: 02 Jul 2008, 10:17
by k.horvat
Cuj, jasna mi je cijev, i meni takvi spamovi na mail stizu (to povecanje pimpeka i takva sranja),
samo me ovaj "novcanik" na kundaku zabrinjava... Gdje ide pelinkovac? :A03: :A18:

Re: This is my rifle ... :D

Posted: 02 Jul 2008, 12:52
by shelby-eleanor
k.horvat wrote:Cuj, jasna mi je cijev, i meni takvi spamovi na mail stizu (to povecanje pimpeka i takva sranja),
LOOOOOL :A03: :A03: :A03:

btw. ta deka.. jel s glavom od tigra? i sta je to? medo? LOL ko da gledam svoju sobu :A03: :A03: :A03:

Re: This is my rifle ... :D

Posted: 02 Jul 2008, 21:17
by patch
shelby-eleanor wrote:
k.horvat wrote:Cuj, jasna mi je cijev, i meni takvi spamovi na mail stizu (to povecanje pimpeka i takva sranja),
LOOOOOL :A03: :A03: :A03:

btw. ta deka.. jel s glavom od tigra? i sta je to? medo? LOL ko da gledam svoju sobu :A03: :A03: :A03:

bravo shelby, dobra moc zapazanja... mozda ga koristi kao metu, ili ima i drugih namjena?!

Re: This is my rifle ... :D

Posted: 04 Jul 2008, 22:17
by Knife_maniac
patch wrote: bravo shelby, dobra moc zapazanja... mozda ga koristi kao metu, ili ima i drugih namjena?!
Osnovna funkcija je kamuflaza i odbijanje zloduha i demona po noci.
Jer kad vide oci mog tigra =)

Re: This is my rifle ... :D

Posted: 05 Jul 2008, 21:42
by Original_G
a čemu služi ta navlaka na cijevi? osim kaj je teža puška, i to prema naprijed!

Re: This is my rifle ... :D

Posted: 06 Jul 2008, 00:28
by Knife_maniac
Kamuflira ovu krzljavu cijevcicu koja izgleda kao cackalica :A07: :A06: