Page 1 of 1
This is my rifle ... :D
Posted: 01 Jun 2008, 23:03
by Knife_maniac
Evo danas sam opet prolupao pa je proizaslo ovo...
Istinabog patent sam ukrao Torellu

ali sta ces...
Jos moram napraviti neki cep na usta da izgleda kako treba.
Evo slicica :

- Diana.jpg (29.2 KiB) Viewed 767 times

- Diana1.jpg (33.5 KiB) Viewed 767 times

- Diana3.jpg (23.31 KiB) Viewed 764 times
Re: This is my rifle ... :D
Posted: 02 Jul 2008, 10:17
by k.horvat
Cuj, jasna mi je cijev, i meni takvi spamovi na mail stizu (to povecanje pimpeka i takva sranja),
samo me ovaj "novcanik" na kundaku zabrinjava... Gdje ide pelinkovac?

Re: This is my rifle ... :D
Posted: 02 Jul 2008, 12:52
by shelby-eleanor
Re: This is my rifle ... :D
Posted: 02 Jul 2008, 21:17
by patch
bravo shelby, dobra moc zapazanja... mozda ga koristi kao metu, ili ima i drugih namjena?!
Re: This is my rifle ... :D
Posted: 04 Jul 2008, 22:17
by Knife_maniac
patch wrote:
bravo shelby, dobra moc zapazanja... mozda ga koristi kao metu, ili ima i drugih namjena?!
Osnovna funkcija je kamuflaza i odbijanje zloduha i demona po noci.
Jer kad vide oci mog tigra =)
Re: This is my rifle ... :D
Posted: 05 Jul 2008, 21:42
by Original_G
a čemu služi ta navlaka na cijevi? osim kaj je teža puška, i to prema naprijed!
Re: This is my rifle ... :D
Posted: 06 Jul 2008, 00:28
by Knife_maniac
Kamuflira ovu krzljavu cijevcicu koja izgleda kao cackalica
