Page 1 of 1

Marocchi Zero 3 field

Posted: 18 Jan 2010, 14:24
by HunterDon
Pozdrav svima!!! Kao što vidite ja sam novi ovdje, a kao lovac imam pitanje oko jedne puškice, pa ako tko ima kakav info dobro bi mi došao... :lol:
http://www.attos.hr/slikehubert/oruzje/model03-big.jpg
Naime, zanima me Marocchi Zero 3 field cal 12. sačmarica, no nemam neki info o kvaliteti i zadovoljstvu korisnika ove puške, samom Marocchiju kao proizvođaču (kvaliteta, preciznost, kvarovi itd...), itd...
Ako tko od Vas nešto zna o njoj neka se slobodno raspiše... :A16: :A27:
Unaprijed Hvala!!!
Pozdrav!!! HunterDon

Re: Marocchi Zero 3 field

Posted: 18 Jan 2010, 17:02
by IgyBoy
Mogu reci da u zivo prekrasna puskica, a o Marocchi-u nisam do sad cul nikakve kritike nego rijeci hvale i mislim da je jako dobar odabir..Jedan kolega ima bas nju i prezadovoljan je..

Re: Marocchi Zero 3 field

Posted: 22 Mar 2010, 22:01
by HunterDon
:A28: kolega


Jel ima još tko kakva iskustva? Slobodno ih iznesite... :mrgreen:

Re: Marocchi Zero 3 field

Posted: 23 Mar 2010, 10:49
by fricky
AA sta ti trebaju iskustva za tu puscicu, puska je iznad HR prosjeka ( kod nas je ruski IZ standard) , ako imas love kupi i uveseli se !!!
Puska je odlicna, laksa od slicnih sacmarica i dobro pogođena, lezi jako dobro , a malo vise paznje moras posvetiti odrzavanju (ciscenju) , ako se dobro sjecam uvoznik je u Varazdinu pa malo poogoglaj!

Re: Marocchi Zero 3 field

Posted: 23 Mar 2010, 21:44
by HunterDon
Hvala fricky!!! :A25:

Re: Marocchi Zero 3 field

Posted: 24 Mar 2010, 14:34
by fricky
HunterDon wrote:Hvala fricky!!! :A25:
Ma nista , samo nemoj zaboraviti pofotkati kad kupis i okaciti tu, naravno uz podrobniji opis puscice!! :A25: