Page 1 of 1

Zanimljiva kolekcija

Posted: 24 Jan 2010, 18:46
by Mario_Zg

Re: Zanimljiva kolekcija

Posted: 24 Jan 2010, 18:56
by Tomy
Ima stvarno zanimljivih stvari, ali prenatrpano i neuredno. Čovjek bi mogao prašinu prebrisat. Izgleda da ne drži previše do svoje kolekcije.

Re: Zanimljiva kolekcija

Posted: 24 Jan 2010, 19:09
by toni_u
Ako ga to uzbuduje ok neka mu ali mene nije bas dojmilo.

Re: Zanimljiva kolekcija

Posted: 24 Jan 2010, 19:27
by BOXI
Kolekcija je impozantna ali zbog prašine me podsjeća na moju kuću iz ljeta prošle godine kad je bila izgradnja kanalizacije.
prokleta prašina se uvuče kroz mikroskopske šupljine.
Možda lik nama samo pravo skladište pa mu se uvlači prašina.

Re: Zanimljiva kolekcija

Posted: 24 Jan 2010, 19:45
by Mike_Torello
impozantna kolekcija =) cini mi se da je onaj ruski dio u potkrovlju kuće? znaci ocito je guzva, gledao sam malo i streljivo na onim strojnicama izgleda mi kao da je bojevno =/

Re: Zanimljiva kolekcija

Posted: 24 Jan 2010, 22:04
by Armalite Kid
Znat ćeš da imaš dobru kolekciju kad dođeš do točke da ti se ne da više sve to čistiti kolko ga ima.

Re: Zanimljiva kolekcija

Posted: 25 Jan 2010, 02:04
by tehnotezak
Od ovoga se vrti v glavi :o.Najmanje milion eura je lupil v to da ga jbes.Prasina je valda final touch :lol:

Re: Zanimljiva kolekcija

Posted: 25 Jan 2010, 23:45
by kantica
Mislim da me zatvore unutra izdržao bi bar tri dana bez vode i hrane :A28:

Re: Zanimljiva kolekcija

Posted: 26 Jan 2010, 14:08
by Armalite Kid
Fora je da ti ne bi bilo fora da ti netko pokloni takvu kolekciju

Re: Zanimljiva kolekcija

Posted: 26 Jan 2010, 15:19
by BOXI
Zato bi ja samo ono "željezovje" i kolekcije.

Re: Zanimljiva kolekcija

Posted: 26 Jan 2010, 15:34
by UrsaMajor
Bilo bi interesantno saznati dali je ono originalan camo paintjob na 98-ici... ?
Definitivno ima nekih posebnih i rijetkih primjeraka...

Iako uistinu nikada nisam shvaćao opsesiju Nacizmom i toliko potrebu posjedovanja artefakata iz te ere... :roll:

Re: Zanimljiva kolekcija

Posted: 26 Jan 2010, 18:28
by BOXI
Znaš kak se kaže: Svaki bedak ima svoje veselje..... a ja ne samo da sam bedak nego i bolesniiik.

Re: Zanimljiva kolekcija

Posted: 24 Feb 2010, 00:12
by Barut
Impresivna kolekcija. Vidim i neka hrvatska obilježja (slika 15), možda iz NDH?