Page 1 of 1

Cestitke HS team-u

Posted: 05 May 2010, 09:08
by canon11
Cestitke nasim deckima :A28: :A28: :A28:

MÜNCHEN - Velik uspjeh postigli su hrvatski predstavnici na 9. tradicionalnom međunarodnom natjecanju u praktičnom streljaštvu, “Munich International Open IPSC Level III match” u Münchenu. Nastupio je 351 IPSC strijelac iz Austrije, Belgije, Češke, Francuske, Hrvatske, Italije, Izraela, Litve, Nizozemske, Njemačke, Slovačke, Slovenije, Srbije, Španjolske, Švedske i Švicarske, a HS Team, četvorka najboljih praktičnih strijelaca Lijepe Naše, osvojio je “Challlenge Trophy” i naslov momčadskog pobjednika za 2010.

Pucali su Franjo Nađ i Marin Peran, članovi UPS Pampas iz Osijeka, te Zagrepčani Hrvoje Marić i Dubravko Gvozdanović. Blistao je još jednom mladi “pampasovac” Nađ, koji se plasirao na peto mjesto! Njegov klupski kolega Peran zauzeo je 37. mjesto u pojedinačnoj konkurenciji. (D.Kž.) Glas Slavonije.

Re: Cestitke HS team-u

Posted: 05 May 2010, 09:19
by istra champion
Pridružujem se čestitkama :A28: .

Rezultate možete pogledati na : http://www.ipsc.org/matchResult.php?ref=D22900204

Re: Cestitke HS team-u

Posted: 05 May 2010, 15:58
by Original_G
Svaka čast dečki :A28: